Французька технологія нарощування волосся

Французький метод має відношення до холодного способу нарощування волосся. Ця методика досить швидко заслужила популярність, незважаючи на те, що з’явилася зовсім недавно. Французька технологія нарощування волосся була розроблена на основі іспанської методики.

Метод кріплення донорського матеріалу до натуральних волосся досить простий. Штучні пасма волосся кріпляться до натуральним в прикореневій зоні. Фахівці в салонах можуть зробити такий вид нарощування волосся, якщо тільки їх довжина досягає двадцяти сантиметрів.

За допомогою особливого трикомпонентного клею відбувається кріплення штучних волосся. Далі, коли клей застигне, він прийме форму плоскої капсули, що істотно полегшить розчісування волосся. Капсули невеликого розміру і для очей абсолютно непомітні. Головним достоїнством французького методу є додавання тонуючого речовини в клей, завдяки чому можливо підібрати необхідний тон клеющего складу. Це дозволить нарощувати волосся по французькій методиці дівчатам з різним кольором волосся.

Дана технологія нарощування передбачає використання зазвичай до двох сотень донорських пасом. При цьому можливе регулювання кількості волосся в пасмі. При нарощуванні будьте пильні, щоб недобросовісні майстри не використовували прядки з мінімальною кількістю волосся, таким чином, збільшуючи вартість самої процедури.

Нарощування волосся за французькою методикою дає власниці чудові й розкішні волосся терміном на півроку. Для цього необхідно виконувати особливі процедури для догляду за нарощеними волоссям. Якщо ж місця кріплення волосся стали видні, то завжди можна провести корекцію нарощування.

Тривалий і безпосередній вплив різних хімічних сумішей на натуральні волосся призведе до порушення структури та еластичності волосяного стовбура. Накладні пасма при необхідності можна знімати, при цьому необхідно з допомогою ацетоносодержащей рідини впливати на ділянки кріплення волосся. Накладні волосся найкраще прибирати в салонах, щоб при знятті прядок волосся не заплуталися. Впорається з цим, може тільки професіонал, він здатний звести до мінімуму втрату природних волосся.

Але якщо не брати до уваги багато труднощі і недоліки, французька технологія вважається досить недорогий і більш ефектною, ніж всі інші.

Щоб нарощені волосся тривалий час радували оточуючих і вас самих, необхідно слідувати декільком нескладним рекомендаціям.

Після нарощування волосся протягом двох діб не можна мити волосся, а вже після закінчення терміну дозволяється застосовувати тільки розведений у воді шампунь. Можна користуватися масками або бальзамами для волосся, тільки уникати попадання на місця кріплення. Витирати волосся необхідно тільки повільно і обережно, але тільки не скручивающими рухами. Якщо ж після миття волосся утворилися вузлики, то їх необхідно розплутати поки ваші волосся ще мокрі.

Зачісуватися необхідно дуже обережно, бажано плавними рухами. Якщо ж ви використовуєте фен, підносити його до вашого волосся не рекомендується.

На той випадок, якщо ви зважилися змінити колір волосся, то штучні пасма теж піддаються фарбуванню. Але такий експеримент краще проводити не в домашніх умовах, а в спеціалізованих салонах.

Забороняється робити хімічну завивку, якщо у вас вже нарощена шевелюра. Перед сном бажано забирати волосся в хвостик, але не перетягати.

Робити нарощування волосся людям, які приймають антибіотики, які страждають облисінням і проходять курс хіміотерапії, забороняється.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні