Кератиновая процедура для волосся

Швидше за все, ви чули про кератины, але в подробиці не вдавалися, що ж це таке кератиновая процедура для волосся. Кератины — це білки, які життєво необхідні нігтів і волосся, щоб вони були міцними і здоровими. Ці білки містяться в кірковій речовині мозку і кутикули, яка є чимось на зразок панцира для волосся. На жаль, з плином часу волосся починає відчувати недолік кератину.

Кератинове випрямлення волосся.

Волосся постійно піддається різним впливам, включаючи сушіння феном і хімічну завивку, вплив сонячних променів і холоду, стрес і ослаблення імунітету. З-за цього вони стають сухими, ламкими, тьмяними. Одним словом, млявими. Саме це і свідчить про те, що пошкоджена кутикула, при цьому механічне пошкодження. В результаті волосся не захищені, але процедура під назвою «Кератиновая процедура випрямлення волосся» покликана відновити пошкоджену структуру волосся.
Послідовність кроків процедури наступна. На підготовчому етапі проводиться процедура очищення шкіри голови і волосся. Однак тут є протипоказання для чутливої шкіри, схильної до алергічних реакцій. Тому в разі прояву алергічної реакції краще перенести процедуру і провести лікування. Отже, якщо очищення все-таки пройшла вдало, лікувальний комплекс, що містить нано частинки кератину, наносять на волосся. На фінальному етапі волосся сушать і випрямляють спеціальним праскою. Протягом наступних кількох днів не можна мити волосся, заплітати їх в хвіст і користуватися шпильками. Після такої процедури кутикула відновлюється (склеюється і вирівнюється завдяки температурі).

Нюанси креатінової процедури.

Для різного типу волосся створюють різні шампуні. Так, шампунь для сухого волосся не підійде для миття жирних і т. п. Процедура кератинового випрямлення теж підходить не для всіх типів волосся. Наприклад, у випадку з кучерявими волоссям кучерики переможуть випрямлення і особливого ефекту не буде помітно. Тому користь такої кератиновой процедури відчувається в основному ламкими сухими волоссям.

Підтримка ефекту.

На щастя, процедура для волосся ця абсолютно нешкідлива, негативні наслідки практично виключаються. Проте щоб зберегти ефект максимально надовго, потрібно правильно доглядати за волоссям, інакше всі старання виявляться марними.
Виробники професійної косметики для волосся пропонують широкий вибір спеціальних шампунів і ополіскувачів, зазвичай у разі кератинового випрямлення використовують продукцію тієї ж марки, що і кератиновий комплекс. Природно, не варто чекати, що засоби догляду будуть стояти дешево. Проте це варто того, тому що, якщо вірити виробникам такої продукції, то ефект помітний протягом півроку. І все ж від індивідуальних особливостей залежить не менше, ніж від якості процедури і дбайливості догляду.
Наскільки б вся вищеописана процедура здавалася простою, простота ця оманлива. І тільки майстер, що спеціалізується в цій галузі, може зробити все правильно, щоб не виникло небажаних наслідків і очікуваний ефект вийшов.

Правда про шампунях і кондиціонерах.

Незважаючи на гучні фрази в рекламі про те, що такий-то і такий-то комплекс «живить шкіру голови», вони мало пов’язані з реальністю. Тому що насправді шампуні виконують зовсім інші функції. Тому завдання харчування та лікування шкіри голови лягає на спеціальні бальзами, маски та ополіскувачі.
Так що не вірте всьому, що говорять і пишуть. Ваші волосся гідні самого кращого, так що не шкодуйте ж на них грошей і сил — і вони дадуть відповідь вам здоров’ям.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні