Коли не можна фарбувати волосся?

Дівчата у всі часи прагнули виглядати так, щоб чоловіки оберталися їм услід. Як зізнаються самі чоловіки, які привертають їх увагу ті дівчата, які можуть похвалитися густими і довгими волоссям, блискучими на сонці. Дівчата про це знають, тому і намагаються всіма можливими способами перетворити волосся в пастку для чоловіків. У хід йде фарбування, нарощування, хімічна завивка і інші процедури. Безперечно, всі ці процедури здатні перетворити дівчину, але досить часто за «красу» доводиться розплачуватися здоров’ям волосся. Найдоступніший і найдешевший спосіб змінитися — пофарбувати волосся. Щоб фарбування волосся принесло тільки радість, потрібно знати, коли не можна до нього вдаватися.
Не можна фарбувати волосся під час менструации.В цей час в організмі жінки відбувається потужна гормональна перебудова, яка впливає не тільки на самопочуття, але і на стан волосся і шкіри. Фарбування волосся під час гормональної бурі» може призвести до виникнення безглуздого кольору волосся (зокрема у блондинок волосся часто стають зеленуватими). Фарба може взятися місцями, в результаті ваші волосся стануть порівнювати зі шкурою леопарда. Іноді волосся реагують на процедуру аллопецией — це коли виникають зони облисіння. Найбезпечнішими наслідками можна вважати ламкість волосся, погане самопочуття як наслідок вдихання парів аміаку, а також небажання фарби братися взагалі.

Не можна фарбувати волосся під час виношування потомства.Наверняка, палкі шанувальниці фарбувати волосся кожен місяць чинитимуть опір такого доводу. Але, як показують останні дослідження, отруйні речовини, що проникають через волосся в шкіру голови здатні викликати ряд серйозних захворювань і згубно позначитися на розвитку плоду. Вагітні жінки і плід ніколи не ставали об’єктом досліджень, але все ж деякі лікарі беруть на себе сміливість і заявляють про те, що хімічні елементи фарб для волосся здатні провокувати нейропластому у дітей — злоякісне утворення. Якщо ж без фарбування волосся не обійтися, або відкладіть відвідування перукарні на другий триместр, коли органи сформувалися, а плацента набралася сил, або вирушайте за будь-яким натуральним барвником — басмою або хною.

Крім впливу на плід, фарбування волосся в цей період загрожує отруєнням вдихуваним парами фарби, а також все тими ж наслідками, які описані в першому пункті.

Не можна фарбувати волосся фарбою після використання хны.Самый ідеальний варіант для тих дівчат, які через незнання скористалися хною після фарби — відсутність взагалі будь-якого відтінку. Найгірший результат — отримання брудно-зеленого відтінку, який утворюється в результаті реакції між хімічними і рослинними компонентами.

Не можна фарбувати нарощені волосы.Если ви впевнені, що для нарощування були використані натуральні волосся, то
можете фарбувати їх зі спокійним серцем. В іншому випадку хімікати фарби просто зіпсують нарощене волосся, зробивши їх жорсткими і схожими на мочалку. Структура нарощених волосся, і тих, які ростуть на вашій голові — це два полюси. В який колір забарвляться дві ці різнорідні структури — невідомо.

Не можна фарбувати волосся, якщо на шкірі є мікротріщини, подряпини або ссадины.Если ви любите волосся, то відкладіть фарбування, поки повністю не заживуть подряпини або не пройде дерматит на волосяній частині голови. Так ви позбавите себе від важких наслідків, які можуть викликати хімічні компоненти фарби.

Звичайно, всі наведені вище доводи не обов’язково «спрацюють» у вашому випадку, але не забувайте про те, що попереджений, значить озброєний.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні