Короткі Стрижки з довгою чубчиком

Короткі Стрижки з довгою чубчиком — як міні-спідниці. Вони теоретично йдуть всім, але з урахуванням особливостей фігури або типу волосся. Міні-стрижка з довгою чубчиком здатна вирішити проблеми навіть безнадійно тонких волосся і замаскувати деякі похибки особи. Головне підібрати її правильно.

Ми пропонуємо на ваш вибір список коротких стрижок з довгою чубчиком, які підійдуть для будь-яких типів волосся.

Жіночність і елегантність

Варіант: класичний боб-каре з довгою чубчиком.

Структура: довга асиметрична чубчик і стрижка, що має м’які і в той же час округлі лінії довжиною вище підборіддя.

Родзинка стрижки: укорочений підведений потилицю. Об’ємний ефект досягається завдяки спеціальному перукарського прийому, при якому кожна верхня пасмо необхідно вистригти трохи коротше нижньої під певним кутом.

Рада перукаря: таке моделювання зачіски з довгою чубчиком також можна базувати і на основі вічно перебуває на піку популярності звичайного каре. Ці короткі стрижки дозволяють варіювати довжину. Головне — дотримуватися принцип накладення пасом одну на іншу. Така технологія стрижки дозволяє збільшити жорсткість волосся і додати їм максимальний обсяг.

Для укладання необхідні: фен, кругла щітка, лак для волосся з сильною фіксацією, блиск з фокусирующим ефектом.

Стильність і комфорт

Варіант: коротка стрижка «під хлопчика» з подовженою косою чубчиком.

Структура: чубчик сострижена на бік, вескі вистрижені по лінії овалу, коротка об’ємна маківка і подовжені пасма на потилиці.

Родзинка: довга чолка, зістрижене на скоса, а на укорочених скронях виконані звичайними ножицями ковзні зрізи. Також волосся прореживаются за допомогою филировочных ножиць — щоб прибрати зайвий обсяг і зробити кінці більш рваними. Такі нюанси даної стрижки полегшують процес укладання.

Рада перукаря: ця стрижка, як правило, більше підходить жінкам з густою і пишною шевелюрою, на рідких, твердих і кучерявих волоссі вона лише підкреслить всі недоліки волосся. Також стрижка «під хлопчика» йде дамам, які мають правильний овал обличчя. Завдяки цій стрижці можна легко «освіжити» вже наявну базову коротку стрижку, рівномірно зрізуючи пасма у напрямку від чола і скронь до верхівки. Стрижка «під хлопчика» з довгою косою чубчиком підкреслює достоїнства дівчини: «відкриває очі, акцентує увагу на щоках і в цілому надає образу пустощів і стильності.

Для укладання необхідні: фен та кругла гребінець з великим діаметром, м’який віск, лак для волосся з сильною фіксацією.

Класика та сучасність

Варіант: так звана «отросшая коротка стрижка з довгою чубчиком».

Структура: коротка маківка, довга (починаюча прямо з середини голови) чубчик і скуйовджений, наче легким вітерцем, потилицю, складається з рваних пасом.

Родзинка: елементи стрижки коригують особа. Якщо у вас подовжений овал обличчя — стрижка для вас, вона відмінно вкорочує особа, а прикриває брови довга чолка без проділу коригує форму носа.

Рада перукаря: стрижка ідеально підходить жінка з густим, кучерявими і жорсткими волоссям. Ідеальна довжина даної стрижки — до підборіддя. Лінії стрижки можуть припускати, як прямий чіткий зріз, так і півколо. До речі, щодо укладання, дана стрижка однаково ефектно буде виглядати як з отутюженными рівними волоссям, так і з природними завитками.

Для укладання необхідні: сирувата, фен і кругла гребінець з великим діаметром, гель і лак для волосся.

Вишуканість і простота

Варіант: сучасний варіант класичного пажа.

Структура: закриває брови довга чолка, подовжені пасма на скронях і потилиці, трохи вкорочена маківка.

Родзинка: м’яка, злегка недбала лінія чубчика плюс рвані кінці пасом.

Рада перукаря: стрижка йде дамам з тонкими, прямими, густими, середньої жорсткості волоссям. Такого роду короткі стрижки дозволяють зробити абсолютно різні укладання. Змінювати форму довгої чубчика можна за бажанням.

Для укладання необхідні: тонкий «праска», лак для волосся з еластичної фіксацією, фен, лосьйон для вирівнювання локонів.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні