Косметичні засоби від випадіння волосся

Випадання волосся є цілком природним процесом. В організмі клітини оновлюються, і в результаті кожен день може випадати від 100 до 150 волосся. Проте якщо кількість перевищує вказане число, то є привід для занепокоєння і, швидше за все, треба звернутися до відповідного фахівця — трихолога. Нижче будуть розглянуті різні популярні косметичні засоби від випадіння волосся. Добре, якщо такі засоби ніколи не знадобляться, але все-таки краще володіти такою інформацією.

Людина може почати інтенсивно втрачати волосся з дуже різних причин: це може бути гормональний збій в організмі внаслідок клімаксу або ж вагітності, можливо, просто не вистачає якихось вітамінів, мінералів і інших необхідних речовин (наприклад, заліза); проблеми з наднирковими залозами або щитовидної залозою також можуть викликати випадання волосся, і взагалі, причиною може стати проста генетична схильність до облисіння.

Було проведено багато досліджень, щоб з’ясувати причину облисіння (алопеції) і як з цим боротися. З’ясувалося, що причина цього процесу в збільшенні чоловічих гормонів в організмі. При цьому андрогени починають руйнувати волосяні фолікули. Тому найпоширеніший спосіб лікування алопеції — це застосування гормональних препаратів. Ці препарати блокують активність андрогенів.

Також використовуються засоби від випадіння волосся, які містять міноксидил (активна речовина). Ця речовина міститься в таких препаратах: «Kirkland Signature», «Пропеция», «Регейн», «Міноксидил», «Алопекси», «Spectral.DNC», «Віші», «Рогаин», «Косилон», «Members Mark». Ці засоби розширюють кровоносні судини, тим самим збільшують циркуляцію шкіри голови. В результаті збільшується активність клітин волосяних фолікул, а значить, відбувається активний ріст волосся. У даного речовини існують побічні ефекти, тому його можна застосовувати при вагітності і в період лактації. Крім цього, речовина стимулює ріст волосся на обличчі, тому жінкам дуже рідко призначають препарати з вмістом цієї речовини. Зазвичай міноксидил призначають як частина комплексного лікування.

Таку ж дію у іншої речовини — кромакалин. Містить його продукція компанії Upjohn Company, яка має патент на його застосування.

Слід зазначити, що обидві речовини раніше використовувалися при гіпертонії, тому вони обидва розширюють судини та активізують роботу атрофованих клітин. Пінацидил, етинілестрадіол, дизоксил, цитроперон ацетат та інші антигіпертензивні засоби збільшують і розкривають калієві канали і синтезують ДНК у фолікулах.

У всіх цих препаратів існує один, але дуже значний недолік — вони ефективні тільки при постійному прийомі препарату.

Якщо причиною випадання є нестача або надлишок будь-речовин, то фахівець може рекомендувати якусь дієту, яка буде містити необхідні речовини або спеціальні добавки. Приміром, дуже часто волосся випадають з-за нестачі в організмі міді, яка необхідна для синтезу тирозинази. Був розроблений спеціальний препарат Tricomin, який містить комплекс з міддю і дуже успішно використовується вже довгий час для лікування облисіння.

При сильному прогрес випадіння волосся призначають фолієву кислоту.

Ще однією причиною випадіння може стати надмірна кількість косметичних процедур. Наприклад, жінка часто фарбує волосся, завиває їх і т.п. В цій ситуації для відновлення і підтримання нормального стану волосся використовуються спеціальні маски на основі натуральних компонентів. Одним з перших препаратів у цьому ряду став «Лосьйон 101», який майже повністю складається з натуральних компонентів. У даного засобу є аналог — це «Фаба 101». Це вдосконалений препарат і випускається американською компанією. Також дуже популярні засоби «Кринаген ТМ» і «Нутрафолика». В цих засобах, крім лікарських трав, містяться різні вітаміни, екстракти і мінеральні речовини, антигістамінні добавки. Поєднання декількох компонентів і дає потрібний позитивний ефект.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні