Ламінування волосся в салонах краси

Ламінування волосся — процедура, яка полягає в нанесенні на волосся стійкою повітропроникною захисною плівкою, яка в собі містить зволожуючі і живильні речовини. Для ламінування волосся в салонах краси використовується безбарвний барвник, в основі якого лежать натуральні інгредієнти, а такі речовини як аміак і перекис водню відсутні.

Засоби для ламінування доступні у вигляді в’язкої прозорої рідини, яка не має ні кольору, ні запаху, вони без консервантів і гиппоаллергентные. Подібний засіб здатне «огорнути» кожен волосок (при цьому, не склеюючи їх), заповнити в структурі волоса всі нерівності, склеїти «растрепавшиеся» лусочки, запобігти подальше травмування волоса. Завдяки таким засобам волосся робляться гладкими й еластичними, набувають додатковий обсяг (приблизно на 10-15%) за рахунок плівки.

Ламінуюча плівка володіє антистатичним і легким водовідштовхувальним ефектом. Крім цього, при термообробці вона захищає волосся, захищає волосся від висушування в солоному, сухому кліматі і на сонці, полегшує укладання. Завдяки плівці збільшується блиск волосся, який особливо помітний на тьмяних і травмованих волоссі. Ламинирующее засіб тримається 4-6 тижні, все залежить від стану волосся, від використовуваних засобів, від частоти миття. Таку процедуру можна провести раніше закінчення терміну дії. Передозування неможливе, так як волосся приймають тільки потрібну кількість ламінуючого складу. Ламінуючий складу оздоров позначається на волоссі і вважається нешкідливим.

Біоламінування волосся

Дана процедура по догляду за волоссям складається з нанесення на волосся повітропроникною стійкого натурального целюлозного компонента, який схожий на сік із стебел кульбаби, або на сік кабачків (але тільки молочно-воскової стиглості). Після процедури дихає не тільки волосся, але і шкіра голови. Плівка, що утворюється після нанесення засобу, володіє захисними властивостями, захищає волосся від всякого роду пошкоджень. Володіє невеликим вологовідштовхуючим ефектом, що в свою чергу зберігає укладку (в тому числі і у вологу погоду) і не дозволяє хімії «пушіться».

У ламинирующем складі містяться фарбувальні пігменти, які заряджені негативно, а значить, притягаються до волосся, які позитивно заряджені (закон фізики).

Склад засобів забезпечує знижені PH-умови, що служать каталізатором процесу, що містять цінні речовини рослинного походження, зокрема РРТ, який є складовим протеїном, і який витягується з перлів. Даний протеїн надає волоссю блиск і гнучкість, тому є необхідним компонентом.

Біоламінування волосся збільшує обсяг на 10%, а волосся робляться блискучим, еластичним, слухняними, гнучкими. Целюлозна плівка, обволікає волосся зберігає всередині волосся вологу і живильні компоненти, згладжує шорсткості і нерівності волосся, запобігає вимивання пігментів, які були нанесені під час фарбування волосся.

Процес ламінування

Процедура ламінування в цілому займає 1 годину. Спочатку на волосся хвилин на 20-35 наносять склад, після чого він змивається. Склад можна наносити не тільки в 1 прийом, але в 2 і навіть в 3 прийоми, все залежить від стану волосся. Щоб в структуру волосся ламінат проник як можна глибше, його протягом 15 хвилин прогрівають, а потім споліскують прохолодною водою.

Дані методи ламінування рекомендують при тонких, тьмяного, пошкоджених, часто офарблюються, сухих волосся. На блискучих і здорових волоссі ефект блиску практично не помітний. Ламінування корисно проводити, щоб зберегти колір фарбованого волосся, не дивлячись на те, що дані процедури можуть бути і безбарвними. Обидві процедури обтяжують волосся, тим самим злегка їх випрямляють, не дають волоссю пушіться, роблять кучеряве волосся більш слухняними. Якщо волосся важкі і товсті, то ці методи тільки обтяжать їх.

Обидва види ламінування нешкідливі, мають легким оздоровчим ефектом, полегшують укладання волосся, роблячи волосся більш слухняним.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні