Лікувальна хімічна завивка

Можливо мати доглянуті і здорові волосся при хімічній завивці? Існує хімічна завивка з лікувальним ефектом? У цій статті піде мова саме про такий тип завивки. Виявляється, така процедура може бути лікувальною. Це стало можливим завдяки особливій формулі нового препарату, розробленого в Японії, який зміцнює волосся, робить їх здоровими.

Секрет японської лікувальної хімічної завивки криється в особливому комплексі, який за складом ідентичний з біологічної мембраною клітин волосся. Це унікальна властивість допомагає лікувальним компонентів проникати в стрижень волосини, і саме там надавати лікувальний ефект, у тому числі відновлювати структуру пошкодженого волосся. Іншими словами така хімічна завивка сприяє зміцненню зв’язків всередині волосини. При цьому кожна клітина насичується вологою, що робить шевелюру блискучою і живий. Лікувальний комплекс виконує функцію будівельного матеріалу в знебарвленого і змучених укладанням волоссі. З нього відновлюються пошкоджені зони волосся.

Крім цього, лікувальна завивка володіє ще однією перевагою — це самовирівнююча формула. Тобто склад рівномірно розподіляється по поверхні волосся і дбайливо розгладжує всі лусочки, що надає волоссю блиск і служить надійним захистом від пошкоджень.

Сучасний засіб як основа японської завивки.

Зазвичай кошти для хімічних завивок у своєму складі містять кислоти або лугу, ушкоджують структуру волосся. Спільна японо-німецька компанія Goldwell розробила технологію Evolution. Вона заснована на тому, що при хімічній завивці відбувається не руйнування, а розтягнення ковалентних s-зв’язків. Склад має нейтральною реакцією (pH), тому підходить навіть знебарвленим і пофарбованим волоссям.

Хімічна завивка Goldwell повністю забезпечить:

 • Делікатний догляд за волоссям. Інноваційна технологія Evolution не має аналогів у світі. Це якісний склад з нейтральним показником рн, який впливає на волосся делікатно і дбайливо. Сучасні косметичні засоби дають можливість домогтися гарних, пружних і сяють здоров’ям локонів.
 • Поліпшення структури і стану волосся, лікувальний ефект. Косметичні препарати Evolution містять у своєму складі катіонні полімери і ліпіди, які забезпечують захист волосся від зовнішніх впливів і рівномірно закручують пасма по всій довжині. Компоненти відновлюють биомебрану волосся, сприяють регенеративним процесів волосся.
 • Збереження насиченого кольору. Унікальна технологія Evolution заснована на спеціальній системі Color Maintain System, яка захищає і зберігає кольори. Компоненти надовго зберігають потрібний тон фарбованого волосся.

Для яких волосся підходить комплекс Evolution.

Японський інноваційний комплекс Evolution володіє нейтральним pH — близьким до 7.2, тому абсолютно безпечний для структури волосся і епітелію шкіри голови.

Показано, що японська хімічна завивка може застосовуватися для волосся різного типу:

 • категорія 0 — використовується для товстих, жорстких, неслухняного волосся;
 • категорія 1 — призначена для нормальних і тонких волосся;
 • категорія 1 «Soft» — розроблена для посічених і ламкого, мелірованого до 30% волосся;
 • категорія 2 — використовується для рідкого, мелірованого до 30-60% волосся;
 • категорія 2 «Soft» — призначена для блондованого, знебарвленого, мелірованого більш ніж на 60% волосся.
 • Чим корисний комплекс Evolution.

  Хімічна завивка за технологією Evolution виконується із застосуванням унікальних препаратів, в основі яких Lipid-Care-Complex або скорочено LC2. Це липидно-зволожуючий комплекс, який виконує такі функції:

  • регулює вміст вологи, зберігає вологу всередині волосини;
  • відновлює пошкоджену роговий шар волосся (регенерація) і робить структура волоса більш еластичною;
  • живить і насичує волосся поживними і корисними речовинами;
  • захищає волосся від негативного впливу факторів навколишнього середовища. Від сонця, фена і інших небажаних факторів волосся оберігають катіонні полімери. Їх формула і склад запатентовані виробником.

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні