Лікування волосся мезотерапією

На жаль, сьогодні сучасна людина живе в таких умовах, які зазвичай згубно позначаються як на організм в цілому, так і на волоссі людини. Волосся починають випадати, стоншується, тьмяніти. На щастя, існує косметологічна процедура — мезотерапія. Ця процедура полягає в тому, що вводяться спеціальні препарати, завдяки яким вирішуються деякі проблеми з волоссям, так як поліпшується кровопостачання шкіри голови і волосяні цибулини починають краще забезпечуватися поживними речовинами.

На волосся згубно впливають як зовнішні, так і внутрішні фактори:

  • сучасна екологія, особливо в містах;
  • сезонні проблеми з волоссям. Зазвичай з настанням весни волосся слабшають і випадають з-за нестачі в організмі мікроелементів і вітамінів;
  • гормональні розлади з-за порушень в роботі залоз внутрішньої секреції;
  • постійні депресії і стреси, особливо у тих, хто веде інтенсивний спосіб життя;
  • часте вживання антибіотиків;
  • незбалансоване харчування, яке призводить до того, що в організмі не вистачає необхідної кількості вітамінів, мікроелементів і кисню;
  • найчастіше волосся випадають після пологів;
  • андрогенне облисіння;
  • неблагополучна спадковість.

Процедура мезотерапії спрямована на ефективне вирішення проблем з волоссям, а саме зупинить їх випадання, ослаблення, секучесть і витончення. Також мезотерапія має здатність очищати шкіру голови, нормалізувати саловиділення, стимулювати зростання нових здорових волосся.

Показання до застосування та протипоказання.

Процедура показана при патологічному випаданні волосся — алопеція, андрогеном облисінні, порушення роботи сальних залоз — себорея, лупа, ламкості і перетин кінчиків волосся, свербінні шкіри голови.

Процедура протипоказана при наявності алергії до препаратів, які застосовуються в коктейлях для даної процедури; під час місячних; під час носіння дитини та в період годування груддю; при жовчнокам’яній хворобі; при наявності патологічного страху перед голкою; при застосуванні деяких лікарських препаратів, які конфліктують з препаратами мезотерапії.

Лікування мезотерапією волосся здійснюється за допомогою ін’єкцій зі спеціальними лікувальними препаратами, які робляться під шкіру голови. Лікувальні препарати складаються кожний раз індивідуально, складу цих препаратів буде залежати від клінічної ситуації.

Як правило до складу коктейлів для такої процедури включені цинк, вітаміни групи В і амінокислоти. Усі ці компоненти дозволяють ефективно нормалізувати саловиділення, зупинити випадання волосся, тим самим повернути волоссю здоров’я і красу.

Крім цих компонентів до складу може входити меланін — компонент, завдяки яким прискорюється ріст волосся, крім того меланін не дає волоссю сивіти.

Завдяки тому, що коктейль вводитися під шкіру голови найтоншими голками на глибину до 4 мм мезотерапія проходить максимально безболісно.

Іноді ін’єкції роблять ще і в шийно-комірцеву зону, завдяки чому нормалізується мікроциркуляція. Ін’єкції роблять мануально і апаратно. Мануально — лікарські препарати вводять шприцом, апаратно лікарські препарати вводяться спеціальним пістолетом. Тривалість однієї процедури становить приблизно 30 хвилин.

У тих випадках, коли однієї процедури недостатньо, для досягнення кращого ефекту робиться кілька процедур, тобто певний курс лікування, який може становити десять сеансів.

В день, коли планується проводити сеанс мезотерапії, не слід робити інші косметологічні процедури.

Після процедури.

Після мезатерапії голови два дні слід утримуватися від миття голови. Утриматися слід і від прийому ванни і відвідування басейну, а також від фізичних навантажень.

Після процедури у місцях ін’єкції можуть залишитися невеликі синці, які протягом семи днів зникнуть.

В процесі процедури лікувальні препарати безпосередньо потрапляють в цибулину волоса, саме тому результат від мезотерапії найчастіше виявляється ефективніше результатів від інших процедур.

Ви зможете побачити деякі позитивні результати вже після перших процедур, хоча повний курс може становити 10 сеансів.

Лікування волосся даним методом має фармакологічним впливом лікарських препаратів і рефлекторним впливом на активні точки, то це і дає результативний лікувальний ефект, так як починають стимулюватися біологічні, імунні, рефлекторні і гормональні механізми. Завдяки впливів препаратів ріст волосся приходить в норму, крім того, структура волосся і зовнішній вигляд волосся поліпшується. Паралельно нормалізується саловиділення і лупа починає зникати.

Побічні ефекти, а також ускладнення після мезотерапії дуже рідкісні, а у разі якщо мезотерапія проводилася досвідченим і висококваліфікованим фахівцем взагалі можуть бути відсутніми.

Лікування мезотерапією волосся володіє довгостроковим ефектом, але тільки в тому випадку якщо нормалізувати спосіб життя і дотримуватися всі рекомендації лікаря.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні