Масаж для росту волосся

Масаж голови для стимуляції росту волосся дуже ефективний, причому переваги цієї процедури складається з досить довгого списку. Приміром, масаж голови добре застосовувати при сухій себореї шкіри голови. Ефект від масажу, безумовно, буде не моментальним, але якщо робити масаж хоча б протягом місяця, то бажаний результат безсумнівно буде досягнутий. Необхідно лише врахувати, що сеанси масажу необхідно проводити щодня протягом як мінімум десяти хвилин. Масаж голови може виконуватися різними способами.

Масаж голови з використанням звичайної гребінці

Щітки для волосся не просто так називають «массажками», оскільки вони виконують одночасно дві функції: і розчісують волосся і масажують шкіру голови. Варто зазначити, що для цих цілей краще не використовувати щітку з металевими зубами, оскільки від неї не тільки рвуться волосся, але і може травмуватися шкіра голови. Кращим варіантом буде плоска дерев’яна гребінець або щітка з натуральною щетиною.

Для виконання сеансу масажу необхідно трохи нахилити голову вперед, а потім проводити по ній щіткою. Рухи повинні здійснюватися від потилиці до маківки, після цього від скронь до маківки й до лобової частини. Далі положення змінюють: шию випрямляють і голову трохи відкидають назад. Тепер необхідно рухатися в напрямку від лоба до верхівки, від скронь до потилиці, від скронь до верхівки і від маківки до потилиці.

Масаж голови за допомогою посмикування волосся

Як це ні дивно, але рвати волосся часом на собі дуже навіть корисно. Важливо тільки не перестаратися. Якщо смикати волосся злегка, то це не завдасть їм шкоди, а тільки викличе приплив крові до шкіри голови.

Невелику пасмо волосся відтягують і захоплюють трьома пальцями: вказівним, середнім і великим. На кожну пасмо слід впливати кількома короткими ривками, а потім переходять до наступної пасма. У таких діях немає нічого складного — все просто і зрозуміло. Добрий результат можна отримати, якщо один-два рази в тиждень робити будь-яку поживну маску для волосся (після проведення процедури масажу). Для маски можна, наприклад, використовувати оливкова олія з медом і яєчним жовтком або желатин.

Масаж за допомогою розтирання шкіри голови пальцями

Одним з найбільш ефективних методів для стимулювання росту волосся є вплив на шкіру голови подушечками пальців. Розтирання слід проводити з легкими натисканнями. Починати краще з активних точок, які розташовуються на шиї у лінії росту волосся і за вухами. Бажано не просто водити пальцями взад-перед, а здійснювати при розтиранні кругові рухи, поступово просуваючись до маківки і скронь, а потім і до лобової частини.

Варто відзначити, що розтирання шкіри пальцями стимулює роботу сальних залоз на голові, а тому волосся після такого сеансу масажу стають жирними. А значить, після масажу необхідно помити голову. Між іншим, замість шампуню з магазину можна використовувати звичайну соду. Соду використовували ще наші бабусі та прабабусі: вони знали її властивості і знали, коли її необхідно застосовувати, а тому успішно використовували соду для додання краси і здоров’я свого волосся.

Масаж голови для стимуляції росту волосся за допомогою теплого рушника

Коли дівчина робить маску для волосся, то вона зазвичай одягає на волосся поліетиленову плівку, а потім обертає голову махровим рушником. Робиться це не просто так: корисні речовини в теплі засвоюються шкірою голови і волоссям набагато краще. Саме з цієї ж причини при масажі голови також ефективно використовувати нагріте рушник.

Рушник перед процедурою необхідно нагріти на полотенцесушителе або на батареї, а після цього накинути на голову. Масаж голови здійснюється через теплу тканину подушечками пальців. Схема масажу така ж, що вже була описана вище. Поєднувати такий масаж можна з живильною маскою, наприклад, з реп’яхової або оливкової олії. Спочатку здійснюють масаж голови, а потім наносять живильну маску. Після нанесення живильної маски голову необхідно знову укутати теплим рушником, так ходять близько тридцяти-сорока хвилин, а потім голову миють теплою водою з звичайним шампунем.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні