Маски для волосся з риб’ячим жиром

Риб’ячий жир по-іншому називають «тресковый», а отримують шляхом випікання з печінки тріски. Розрізняються три типи риб’ячого жиру. Він буває бурим, жовтим і білим. У медицині, найчастіше, використовують жовтий і білий. А бурий використовують у виробництві мила, мастильних матеріалів, а ще він йде на обробку шкіри. У чому користь цього жиру, корисний він і які існують маски для волосся з риб’ячим жиром, ми розповімо у сьогоднішній статті.

В хімічний склад жиру входить олеиновый вид кислоти, її там в процентному співвідношенні — близько 70. Ще риб’ячий жир містить 25% пальмітинової кислоти. У його складі є поліненасичені різновиди жирних кислот. Як відомо, саме вони мають найбільшу важливість для стану волосся. Є в риб’ячому жирі і сполуки сірки, фосфору, брому, йоду, але їх кількість там незначно. У складі риб’ячого жиру знайшли вітаміни А і Д.

До речі, ретинол (або вітамін А) застосовують при сухій шкірі, саме з-за нього риб’ячий жир вважається корисним для волосся. Цей вітамін використовують і в якості лікувального засобу при отриманні опіків. Він збільшує регенеративну функцію клітин, сам по собі він — прекрасний антиоксидантний засіб, він благотворно впливає на імунну систему, кістки і зір. Що стосується вітаміну Д, то він теж допомагає розвиватися і рости кісток. Якщо цього вітаміну в організмі не вистачає, то можуть розвинутися остеопороз і рахіт. Зараз вчених цікавить питання: чи може брак вітаміну Д призвести до онкології.

Тим не менше, основні елементи, які сприяють поліпшенню виду і загального стану волосся — це кислоти, звані Омега-3 і 6. Але вони при цьому повинні знаходитися в балансі один з одним.

Проблема випадіння волосся

Звичайно, риб’ячий жир незамінний при вирішенні цієї проблеми, але треба пам’ятати, що випадіння волосся — це проблема всього організму. Проблема випадіння — лакмусовий папірець, яка допомагає визначити, що організму чогось не вистачає. Часто волосся починають випадати від постійних стресових ситуацій, це трапляється в період вагітності, коли в організмі порушується гормональний фон. А ще причиною тому можуть стати голодування і дієти. Може бути і так, що організму просто не вистачає сполук кальцію, адже він — будівельний матеріал і кісток, і волосся в тому числі. Вітамін Д, що входить до складу «трескового» жиру, допомагає вирішити цю проблему сприятливим чином.

Отже, щоб вирішувати проблему, треба, для початку, зрозуміти причини її виникнення. Якщо Ви часто фарбуєте волосся, то це може стати причиною ламкості і сухості волосся. Негативно впливають на волосся, хімічні завивки, знебарвлення. Ви часто використовуєте фен — не за горами виникнення надмірної сухості волосяного покриву.

Буває так, що випадіння волосся тісно пов’язане з недоліком такого вітаміну, як вітамін А, який, як говорилося вище, міститься в риб’ячому жирі. Цього корисного витаминчика багато в капусті, гарбуза, моркви, яйцях, молоці, апельсинах, вершковому маслі. Що стосується користі риб’ячого жиру для волосся, то він не просто корисний, а необхідний. Це найбільш актуально для тих, хто часто фарбує волосся і робить «хімію».

Маски з риб’ячим жиром для волосся

Перш ніж навести приклади рецептів масок для волосся з риб’ячим жиром, розповімо про дієту, яка може припинити випадання волосся. Щоб її дотримуватися, Вам потрібно буде запастися риб’ячим жиром і перепелиними яйцями. Відокремлюємо шкаралупу і подрібнюємо її до порошкоподібного стану, а потім перемішуємо з риб’ячим жиром. Суміш, яку отримали в результаті, потрібно приймати внутрішньо.

Маска №1. При боротьбі з випаданням волосся можна вдатися і до ще одного способу, не менш дієвого. Відокремлюємо жовтки від білків, змішуємо жовтки з риб’ячі жиром і наносимо на волосся. Витримуємо 60 хвилин. При цьому для короткого волосся знадобиться полбаночки риб’ячого жиру і жовток (1 шт ), а для волосся середньої довжини і довгих, природно, пропорції треба збільшити вдвічі. Маски з яєць і риб’ячого жиру потрібно наносити не рідше одного разу в 7 днів. Після місяця використання волосся оживуть: з’явиться здоровий блиск, вони стануть пишними, виросте багато нових волосків.

Маска №2. Ця маска допоможе вилікувати посічені кінчики волосся. Для її приготування необхідно підігріти 1 ст. л. жиру і нанести його на кінчики волосся. Обернувши волосся поліетиленовим пакетом або плівкою, утеплити і залишити на 20-30 хвилин. Потім вимити волосся шампунем. Процедуру повторювати 1 раз у тиждень.

Маска №3. Є і третій рецепт, який допоможе при випаданні волосся. Тільки тепер знадобиться рицинова, лляна, реп’яхову, персикову або оливкову олію. Змішуємо його з риб’ячим жиром (1: 1), намазуємо сумішшю волосся, одягаємо шапочку і залишаємо на всю ніч до ранку. Коли прокинетеся — змийте. Таку маску треба робити кілька разів на тиждень 3 місяці.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні