Мезотерапія проти випадіння волосся

Коли волосся перестають радувати вас своїм блискучим здоров’ям, а кількість їх з кожним днем стає все менше, приходить саме час відкрити для себе метод мезотерапії. Дана процедура — мезотерапія проти випадіння волосся — стала досить поширена і на сьогоднішній день змогла заявити про себе, як про одного з найбільш дієвих та ефективних процедур з метою оздоровлення волосся. У цій статті ми розповімо про те, що являє собою метод мезотерапії для волосся, якого можна досягти результату і кому він підходить.

Поняття мезотерапії для волосся.

Мезотерапія являє собою спеціальну методику введення необхідних препаратів у шкіру голови з метою пролонгованої та максимально локального ефекту впливу на проблему алопеції для запобігання випадання волосся і стимулювання зростання нових.

Коротко про метод мезотерапії.

Мезотерапія увійшла в медицину в середині двадцятого століття, і стала малоінвазивним методом профілактики і лікування. Основоположником цього методу став французький лікар Мішель Пистро. У 1952 році він вперше опублікував основи мезотерапії. При цьому доктор посилався на власні спостереження і оцінював отримані результати. Неологізм — мезотерапія був використаний для назви цього методу, а згодом були визначені показання та протипоказання. Показавши себе досить результативною, мезотерапія стала дуже поширеною в Європі, а після чого і в усьому світі.

Факти про мезотерапії.

Загалом, суть методу не складна: вона полягає в підшкірному впровадження мезотерапевтичний коктейлів, які спеціально складені для того, щоб вирішити певну проблему окремо взятої людини.

Таку процедуру для волосистої частини голови рекомендують людям, що страждають випаданням волосся, так званої дифузної алопеції. Дифузна алопеція — це захворювання, що супроводжується поширеним випадінням волосся, яке пов’язане з порушеннями фізіологічної зміни фаз росту волосся. Це відбувається в результаті впливу несприятливих факторів на волосяні фолікули. До таких негативних факторів можуть ставитися агресивний вплив навколишнього середовища і зміна гормонального фону (лактація, вагітність).

До складу мезотерапевтичний коктейлів входить безліч корисних складових: це і вітаміни, і мікроелементи, екстракти рослин і амінокислоти. Відомо, що ці речовини необхідні для того, щоб волосяний фолікул нормально функціонував. І як вже говорилося, складається кожен коктейль індивідуально в залежності від анамнезу і показань пацієнта.

Наскільки болюча мезотерапія волосся і як вона виглядає?

Існують думки, що мезотерапія проти випадіння та для росту волосся — досить болюча процедура. Є і такі пацієнти, які просто не переносять будь-яких ін’єкцій і уколів за своїм індивідуальним психологічним причин. І дійсно, укол в голову, для багатьох звучить страхітливо. Але боятися тут нічого.

Що являє собою процедура мезотерапії? Процедура проводиться методом мікроін’єкцій — дуже тоненькими голочками. Завдяки цьому, процедура зводиться до мінімального дискомфорту.

Курс процедури корекції дифузної алопеції включає від дванадцяти до шістнадцяти процедур з інтервалом у шість днів. Процедури для підтримки проводяться з інтервалом близько півтора місяця, для того щоб отримати стійкий результат і бажаний ефект. Після проведення лікування методом мезотерапії ваші волосся перестануть випадати, радуючи вас кожен день своєю красою і здоров’ям.

У мезотрапии поєднується декілька переваг, просто незамінних для того, щоб коригувати трихологические проблеми. Вона дозволяє здійснювати індивідуальний підхід до підбору коктейлів і складання курсу, сприяє доставці необхідних корисних речовин до фолікулу. Процедуру можна поєднувати з іншими методами лікування, приміром, фізіопроцедурами, масажами волосистої частини голови і місцевим лікуванням.

Якщо ви віддаєте перевагу «натуральному лікування», то сміливо комбінуйте процедуру мезотерапії з народними засобами. До хорошим народним засобам ставляться реп’яхову олію і настоянка гіркого перцю. Однак варто пам’ятати, що вони можуть трохи поліпшити стан, але вирішити проблему випадіння волосся їм не під силу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні