Натуральні маски для волосся

У всі часи гарні та пишні волосся були ознакою справжньої краси. Однак далеко не кожна жінка може похвалитися здоров’ям своїх волосся. Щоб боротися з такою проблемою, косметичні фірми виробляють тисячі різних засобів по догляду за волоссям. Особливу популярність і ефективність серед таких засобів показали натуральні маски. До того ж такі маски для волосся на основі натуральних інгредієнтів можна зробити і вдома. Але ми не будемо наводити тут рецепти, їх легко можна знайти в мережі, ми розповімо, які існують види натуральних масок для волосся і як їх застосовувати.

Існує два основних види масок: живильні і розігріваючі. Як доповнення можна виділити лікувально-профілактичні маски, які доглядають, зміцнюють і відновлюють волосся. Крім цього, маски розрізняються за типом волосся, для яких їх застосовують.

Більше поширення мають натуральні живильні маски. Крім харчування, ці маски покращують обмін речовин і стимулюють кровообіг. Такі маски не тільки укріплюють коріння волосся, але і добре впливають на структуру самого волосся. У складі таких масок знаходяться різні екстракти рослин, вітаміни і протеїни.

Хороший результат від протеїнової маски виходить в разі, якщо до її нанесення провести процедуру по глибокому очищенню, а потім нанести відновлює маску. Якщо при використанні масок дотримуватися певного розкладу, то поживні речовини проникнуть у волосся набагато глибше і будуть перебувати там тривалий час.

Період між застосуванням масок розрізняється: іноді необхідно почекати кілька днів, а іноді кілька тижнів. Все повинно бути підібрано і бути в міру. Якщо зловживати масками, то замість бажаного результату у вигляді харчування, можна отримати неохайні, сальні волосся.

Живильні маски цілком можна виготовити і вдома. Для виготовлення використовують: масла (реп’яхову, оливкова, рицинова та ін), яйця, молоко і інші кисломолочні продукти, мед, хну, хліб, глину, дріжджі і це далеко не повний список продуктів. Щоб маски були зручні в застосуванні, їх консистенцію бажано робити однорідної і злегка тягнеться, щоб маска не була дуже густою, як сметана.

Розігріваючі маски сприяють підвищенню температури шкіри голови, таким чином, до волосяних цибулин приливає кров і відбувається їх стимуляція. Використовують такі маски у випадку, якщо необхідно стимулювати ріст волосся або запобігти випадання. Це пов’язано з тим, що випадання або повільний ріс волосся дуже часто викликано малою активністю волосяних цибулин. При використанні даного виду масок слід бути обережним, оскільки шкіра на голові дуже ніжна і можна з легкістю нанести ушкодження.

Маски для зволоження — це дуже легкі за дії маски, у певному сенсі це універсальні маски. У складі таких масок знаходяться вітамінні комплекси, які підтримують здоровий та гарний вигляд волосся.

Маска необхідна для додання волоссю здорового вигляду: волосся природно блищати і легко розчісується. Застосовувати таку маску дуже легко: після миття волосся маску необхідно нанести і після закінчення декількох хвилин змити теплою водою.

Відновлюючі маски найбільше необхідні дуже пошкодженим волоссям: сухим, ламким, часто піддаються фарбуванню. У складі відновлюють масок знаходяться такі ж речовини, що і в живильному масці, проте їх концентрація трохи менше.

Зміцнюючі маски в своєму складі містять вітаміни, UV-фільтри і спеціальні елементи. Такою маскою завершують процес, який було розпочато відновлення маскою. Результат від застосування такої маски — гладке волосся, які легко розчісується і добре тримають форму.

Маски для волосся на основі глини. Оскільки глина володіє яскраво вираженим підсушуючою дією, то робити маски на основі глини слід дівчатам з жирним волоссям. Інші дівчата повинні використовувати глину тільки в якості компонента.

Існує кілька видів глини, які володіють різним дією:

  • жовта глина застосовується при лупі;
  • біла глина використовується при випаданні волосся і ламкості;
  • зелену глину використовують при боротьбі з себореєю;
  • блакитна глина очищає волосся;
  • червона глина може використовуватися для заспокоєння шкіри голови.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні