Нешкідлива фарба для волосся

У наші дні красиві і здорові волосся важливі як ніколи. Сьогодні більше уваги приділяється правильному догляду за волоссям, зачісок і укладок. Все частіше жінки стали дивитися у бік натуральної нешкідливою косметики. Але як справа йде з фарбуванням волосся? Адже сучасна жінка ніколи не відмовиться від фарбування волосся. Існує нешкідлива фарба для волосся?

Жінки звикли змінювати колір волосся, з легкістю вибираючи цікаві модні кольори, що дозволяють їм виглядати так, як хочеться. Також ця процедура дозволяє зафарбувати сиве волосся, адже справжня жінка, як відомо завжди молода. Проте звичайна хімічна фарба волоссю завдає серйозної шкоди. Вчені в ході досліджень довели, що деякі компоненти, що містяться в хімічних фарбах збільшують ймовірність формування онкологічних захворювань, так як шкідливий вплив компонентів поширюється не тільки на волосся, але на весь організм в цілому. Тому рекомендується фарбувати волосся природними барвниками.

Основою нешкідливою фарби для волосся, як правило, є барвники природного походження. До нешкідливим барвників з упевненістю можна віднести басму і хну. Природні барвники з давніх часів допомагають жінкам виглядати красивими, пишатися станом і кольором волосся.

Абсолютно нешкідлива фарба — це та, для виготовлення якої використовувалося лише рослинну сировину. Наприклад, такі рослинні продукти: ревінь, ромашка, цибулиння. Такі природні барвники не завдають шкоди структурі волосся, вони навпаки надають сприятливу дію на стан волосся. При регулярному використанні таких фарб, ріст волосся помітно поліпшується, зміцнюють коріння волосся. Більш того, подібні фарби для волосся здатні запобігти утворенню лупи, при цьому волосся набуває красивий відтінок, який буде радувати оточуючих живим блиском

Нешкідливі фарби та їх застосування

Використання даного типу фарб увазі одна умова, що безпосередньо пов’язано з використанням хімічних фарб. Тобто, якщо ви користувалися нешкідливими фарбами, а потім для фарбування волосся вирішили використовувати фарбу ненатурального походження, то слід почекати 14-21 днів, інакше хімічна фарба не візьметься. Власницям або сухих ламких волосся рекомендується користуватися тільки нешкідливими фарбами. Користуватися нешкідливими фарбами рекомендується тим, у кого на голові є захворювання шкіри. У цьому випадку дуже важливо, щоб фарба для волосся не викликала алергічних реакцій.

Але все ж, що мається на увазі під словами «нешкідлива фарба»? До нешкідливою фарбі відносяться такі природні продукти як басма, шкірка волоського горіха, хна, ромашка, чай, шавлія, цибулиння і навіть натуральна кава. Такими природними барвниками з давніх часів користуються багато перукарні. Щоб домогтися бажаного відтінку часом змішують різні фарби з певної сировини.

Робимо висновки відносно нешкідливою фарби для волосся: нешкідлива фарба повинна містити виключно природні компоненти, завдяки яким можливо запобігти появі лупи, відновити структуру волосся.

Нешкідливі натуральні фарби для волосся

Якщо хочете надати волоссю рудий відтінок, скористайтесь натуральною хною. Змішавши хну з басмою можна отримати багато відтінків — від русявого відтінку чорного відтінку. Сьогодні на прилавках багатьох магазинів можна знайти хну різних відтінків. Яку б ви фарбу не вибрали, будь то хна або басма, ви знайдете докладну інструкцію по використанню.

Щоб надати волоссю каштановий тон (від світлого до темного відтінку) за допомогою природних компонентів зазвичай використовують натуральну мелену каву, лушпиння від цибулі, шкірку волоського горіха.

Підфарбувати волосся можна скориставшись відваром чаю або шавлії. Такі відвари хоча і зберігають відтінок слабо, проте, це прекрасний варіант для освіження кольору волосся. Крім того, такі відвари можна використовувати для підфарбовування відрослих коренів волосся.

Ну а якщо ви бажаєте надати своїм волоссю золотистий відтінок, то краще всього для цієї мети підійде відвар з ромашки.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні