Нові тенденції фарбування волосся

Прокинувшись з ранку в один прекрасний день, ти необоротно зрозуміла, що тобі до глибини душі набридло бути брюнеткою. Ти захотіла стати рудою, ну, або блондинкою. Звичайно, іноді дуже складно визначитися з майбутнім кольором волосся. Але, на щастя, нам, жінкам, сучасні тенденції перукарського мистецтва подарували прекрасну можливість міняти колір волосся хоч по два рази за місяць. А що, чим вам не вихід з такої складної і проблемної ситуації? Адже в результаті цих експериментів дуже легко буде знайти підходящий і модний відтінок. Після чого закріпити його стійкою фарбою. Звичайно, саме головне — це вибрати якісну фарбу для волосся. Як ви вже напевно зрозуміли, наша сьогоднішня тема, це: «Нові тенденції фарбування волосся».

Нові технології обіцяють нам дуже величезний вибір сучасних засобів для того, щоб кардинально змінити свій імідж. І, що найголовніше, з мінімальною шкодою для наших волосся. Фарбування в цьому плані дуже зручні і, головне, легкі у використанні. Тому вам не складе ніяких труднощів зробити це в домашніх умовах.

Почнемо ми з найбільш модних кольорів фарб для волосся, після чого детальніше розглянемо сучасні косметичні засоби для фарбування. Отже, які тенденції фарбування в цьому році модні? У цьому сезоні трендовими відтінками волосся стануть спокійні відтінки, наближені до натуральних. Інакше кажучи, нинішня мода вітає всі відтінки натурального і як можна більш природного кольору волосся. Темні відтінки: темний шоколад, червона мідь і всі відтінки русявого кольору. Що стосується відносно темного кольору волосся, то сучасний тенденції перукарської справи приділяють увагу саме значуще брюнеткам і шатенкам. Так що тут вам неодмінно варто задуматися.

З вічно актуального блонда модні такі кольори: пшеничний, перловий, молочний, мідний і карамельний. Також актуальні такі відтінки: кориця, мокрий пісок, бризки шампанського і холодні відтінки білого (попелястий).

Рудий колір волосся стане набагато модніше, якщо його поєднати з блідими прядками. У моді як і раніше звичні мелірування та колорування волосся. Що стосується останнього, то тут не варто експериментувати з великою кількістю квітів і вже тим більше яскравих відтінків. Та й взагалі, яскраві відтінки волосся в цьому році не рекомендуються стилістами.

Отже, з модними оттеками волосся, актуальними в цьому сезоні, я думаю, ми розібралися. Нові тенденції перукарського мистецтва в плані кольору волосся тепер нам знайомі, як кажуть, «від» і «до». Тепер, як було обіцяно вище, ми перейдемо безпосередньо до сучасним і поширеним косметичним засобам для фарбування наших волосся.

Які ж нові технології найкраще використовувати для цієї справи? Почнемо ми з сучасного засобів кошти для фарбування вашої шевелюри — це відтіняюча піна. Вона не призначена для різких змін кольору. Її головне завдання — це пожвавлення вже існуючого відтінку або один із способів приміряти, так сказати, новий відтінок. Змивається з волосся це засіб після 6-8 рази миття голови. Тобто, ступінь його стійкості дорівнює «1». Ця піна не містить аміаку, що є основою безпечного фарбування без нанесення шкоди волоссю. Серед недоліків виділимо те, що вона не зафарбовує сивину і погано освітлює темні волосся.

Туш для волосся — самий легкий і простий спосіб для зміни кольору волосся. Тут варто зазначити, що туш одноразова, тобто, вона буде тримати колір, поки ви не помиєте голову. Її основними плюсами назвемо те, що вона абсолютно нешкідлива для структури волосся і дуже легко приховує сивину, а також з її допомогою можна легко виділяти пасма волосся іншим кольором. Мінуси туші для волосся: після її використання стледует уникати попадання води на волосся.

Відтіночний шампунь — це засіб для фарбування волосся, яка допоможе підкреслити і посилити рівень відтінку волосся або видозмінити їх тон. Відтіночний шампунь повністю безпечний для структури вашого волосся. Його необхідно використовувати кожен раз під час миття голови. У наш час на косметичному ринку товарів по догляду за волоссям та шкірою голови є величезний вибір таких шампунів.

Наступне засіб — це безаміачні фарби зі ступенем стійкості, що дорівнює «2». До їх складу входить перекис водню, що гарантує глибоке проникнення у волосся і більш стійке зміна пігментації. Змивається така фарба приблизно після 20-го миття голови (це залежить від частоти миття). Вона надає волоссю відтінок на 2 тони світліше або темніше. Не забувайте періодично підфарбовувати відросло коріння волосся. Що стосується сивини, то дана фарба її зафарбовує дуже слабо.

Стійкі фарби для волосся зі ступенем стійкості, що дорівнює «3». Ці фарби, залежно від глибини їх впливу, діляться на кілька видів. Перший вид призначений для освітлення волосся на 2-4 тони, а другий полягає у більш активній дії і освітлює темні волосся на 6 тонів. Пам’ятайте, що хороша сучасна фарба для волосся повинна виглядати натурально на волоссі і максимально збігатися з очікуваним вами результатом. Крім цього, вона повинна захищати ваші волосся, не травмуючи їх структуру. Фарба також повинна надавати догляд і мати стійке і тривале утримування кольору. Розроблені професіоналами нові технології у світі фарб для волосся дозволять вам не тільки отримати очікуваний результат, але і зберегти ваші волосся у відмінному стані. Адже головною основою якісної фарби повинні бути натуральні рослинні інгредієнти і спеціальні проект-компоненти, які безпосередньо після фарбування зрадять блиск і еластичність вашим волоссю. І ще, пам’ятайте, що просто хорошої фарби мало для того, щоб мати розкішну шевелюру. Тому вам неодмінно варто порадитися зі спеціалістом, щоб він дав вам корисні рекомендації щодо того, які «реанімують» препарати вам варто застосовувати для поліпшення структури волосся.

Ось ми і розібралися в світі нових тенденцій по фарбуванню волосся. Тепер, я думаю, вам не складе труднощів змінити свою «масть», і підкорити оточуючих своїм новим модним іміджем.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні