Новий колір волосся

Причини, чому люди фарбують волосся, різноманітні: декого не влаштовує їх колір волосся, деякі хочуть змінити образ, деякі потребують змін у житті і пов’язують це з новим кольором. І в правду, ніщо так не змінює зовнішній образ людини як зміна кольору волосся, якщо не вважати пластичних операцій.

Дійсно, правильно підібраний колір волосся зробить очі більш яскравими, а колір особи — рівним. Але ніхто не застрахований від протилежного ефекту, коли новий колір додає вік на десяток років і відтіняє всі дефекти і зморшки на обличчі. У зв’язку з цим дуже важливо правильно підібрати колір для фарбування волосся, а щоб не допустити при цьому фатальних помилок, дотримуйтесь рекомендацій цієї статті.

Фарби для волосся поділяють на нестійкі, стійкі і відтінкові кошти, до останніх відносяться різні фарбувальні шампуні, туші для волосся, гелі, піни. Якщо вам треба підібрати колір, варто спробувати, чи буде він вам до обличчя, для цього скористайтеся нестійкими фарбами, які поступово будуть змиті (через 15-20 разів) і у випадку невдалого кольору не принесуть вам багато прикрощів. Також можна скористатися відтінками, які змиваються ще швидше — через 1-2 рази. Такі засоби змінюють забарвлення волосся на поверхні, не проникаючи вглиб структури волосся, і є чудовим варіантом для любителів експериментувати з фарбуванням волосся.

Нестійкі фарби мають ряд переваг: вони надають волоссю блиск і вирішують проблему відрослих коренів. Але з іншого боку, такі фарби не можуть повністю зафарбувати сивину (лише на 50%), а їх відтінок не повинен сильно відрізнятися від натурального кольору волосся.

У випадку твердого наміру пофарбувати волосся, як кажуть, «намертво», слід скористатися стійкою фарбою знайомих виробників. Їх ефект заснований на тому, що практично у всіх стійких фарбах міститься пероксид водню. Це з’єднання розкриває волосяні лусочки, знищує і видаляє натуральний пігмент, а новий займає звільнене місце. Потім лусочки знову закриваються. При цьому, чим більше у фарбі міститься пероксиду, тим більш швидко проходить фарбування. Такий вплив згубно для структури волосся, тому до складу фарб вводиться цілий ряд корисних компонентів, що живлять і цілющих для пошкодженого волосся.

При виборі кольору керуйтеся наступними правилами:

  • Для початку детально вивчіть своє обличчя при природному освітленні без макіяжу. Колір шкіри, брів і очей вкажуть на відповідний відтінок волосся.
  • Перед фарбуванням волосся в червоний або інші темний колір потрібно попередньо провести тонування. Якщо результат не сподобався, вимийте волосся відновлювальним і шампунем. Це пом’якшить фарбу і не дасть можливості пігментів розвернутися.
  • Красиво буде виглядати відтінок, близький до натурального кольору брів і волосся.
  • При світлих очах і шкірі обличчя, особливо при наявності веснянок, не варто фарбувати волосся в тони темніше, ніж середній каштан. Темні відтінки волосся будуть створювати ілюзію шолома на світлому ніжному обличчі. Сильний акцент на волоссі створить мелірування, тому слід робити смуги з більш світлими тонами червоного, приміром, мідно-червоні.
  • Особам, які мають ніжно-червоні відтінки шкіри, при блакитних, сірих або зелених очах відмінно підходять попелясті фарби для волосся. І темно-каштановий буде виглядати відмінно, якщо в ньому не буде золотого або червоного відтінків, часто спостерігаються в натуральному кольорі волосся.
  • Темно-зелені або коричневі очі, шкіра оливкового відтінку — не кращий варіант для освітлення волосся. Великий ризик створити досить штучний образ. Краще зупинити свій вибір на всьому діапазоні теплих коричневих тонів, починаючи зі світло-коричневого і закінчуючи каштановим і навіть відтінком червоного дерева. Тоді на тлі цих колоров відмінно виглядає золотисто-світле мелірування.
  • Не поспішайте, знайдіть час для роздумів над необхідністю фарбувати волосся, над тим, який колір вибрати, бути платинової блондинкою або носити кислотно-червоні волосся. Такі відтінки вимагають сміливості, вони будуть залучати до вас увагу і в повсякденному житті, і в особливі дати, свята.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні