Особливості весільного макіяжу

Коли ви робите макіяж нареченої, дуже важливо знати, в який час дня відбудеться весілля. Для весіль у вечірній час потрібно більш елегантний макіяж, може бути, навіть smoky eyes. В денний час, якщо весілля організована не в приміщенні, макіяж нареченої повинен бути більш свіжим і легким, особливо коли весільні знімки будуть робити ближче до полудня, коли сонце стоїть високо в небі. Не забувайте і про те, що в звичайному житті наречена може взагалі не користуватися декоративною косметикою. У таких випадках будьте дуже обережні з експериментами. Вам необхідно працювати на комфортному для нареченої рівні. Вона і без вас буде нервувати.

Якщо ви працювали в студії або були «вільним художником», у вас, швидше за все, є порт-фоліо. Ви можете показати його нареченій перед тим, як зробити їй пробний макіяж, або під час попередньої консультації. Дуже допоможе і те, що ви заробите фотографії з попередніх весіль, на яких працювали. Якщо у вас немає портфоліо, зробіть альбом з вирізками з різних журналів, що демонструють різні стилі. Наречена зможе переглянути цей альбом і вибрати те, що їй подобається. Зрозуміло, ви можете змінити макіяж у відповідності з її побажаннями.

Уважно слухайте наречену, коли вона буде говорити про те, що їй подобається і що не подобається. Так ви краще зрозумієте, чого їй хочеться. Наприклад, у мене була клієнтка, яка вважала, що у Софі Лорен «природний макіяж.

Коли ви робите нареченій пробний макіяж або під час попередньої консультації, не забудьте обговорити ключові моменти, які можуть вплинути на вибір макіяжу. Чи поїде вона у відпустку перед весіллям, або планує відправитися в солярій, або буде використовувати автозагар? Якщо так, то вам доведеться підібрати для неї макіяж більш теплих відтінків. Чи вирушить вона в салон на косметичні процедури перед церемонією? Якщо так, то переконайте її не призначати процедури на день перед весіллям і відправитися до знайомого косметолога, щоб уникнути почервоніння, подразнення або лущення шкіри.

Варіанти весільного макіяжу представлені нижче

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні