Переваги і недоліки сухого шампуню

Сучасна косметична продукція настільки різноманітна, що може задовольнити будь-якого покупця і передбачити його бажання. У вас вимкнули гарячу воду? А гріти її вже немає часу? Сучасна косметична промисловість прийде на допомогу! Пропонується альтернатива традиційному шампуню — сухий шампунь! Це ідеальний засіб для тих випадків, коли немає можливості або часу для повноцінного миття голови. Сухий шампунь за кілька хвилин доб’ється чистоти ваших волосся. Пропонуємо в цій публікації розглянути переваги та недоліки сухого шампуню.

Сухий шампунь: що це? Його склад.

Випускається це диво-засіб у вигляді порошкового спрею, який необхідно розпиляти безпосередньо на волосся, а також в плитках, які складаються з спресованих сухих речовин. До складу такого шампуню входять екстракти рису, кукурудзи, вівса, а також речовина абсорбент, яке здатне поглинати інші речовини, які роблять волосся брудними, і надлишки жиру.

З історії.

Сухий шампунь — далеко не новинка сучасної косметичної промисловості. Його поява зафіксовано ще в сімдесятих роках. А взагалі це винахід з далеких — далеких часів. Тоді для чистоти волосся використовували борошно, тальк, висівки, фіалковий корінь… Призначення його було те ж саме, що і зараз: необхідність привести себе в порядок при дефіциті часу або неможливості вимити волосся традиційним способом за допомогою води і шампуню.

Спочатку випускався шампунь у вигляді спресованих плиток. Що, однак, не дуже зручно. Сучасна косметична промисловість пропонує зручний варіант сухого шампуню — у вигляді спрею, розпилюючої на волосся пудру.

Виготовити сухий шампунь цілком можливо і в домашніх умовах. Необхідно лише придбати тальковую пудру і різні трави. Один із способів: чайна ложка солі змішується з чашкою борошна грубого помелу (можна застосувати кукурудзяне борошно). Суміш засипається в сільничку з великими отворами — сухий шампунь, зроблений своїми руками готовий.

Як користуватися сухим шампунем.

Сухий шампунь розпорошується прямо на сухі волосся з відстані приблизно сорок сантиметрів. Потім він втирається в коріння волосся. Залишається на волоссі на кілька хвилин. Залишився шампунь вичісується гребінцем.

Переваги шампуню.

Він чудово очищає і робить волосся чистими і красивими. Моментальне звільнення від жирного блиску, дезінфекція, додавання об’єму і приємний аромат гарантується.

Сухий шампунь «працює» виключно з волоссям. У його складі немає лужних інгредієнтів, які, особливо при частому використанні традиційного шампуню, не кращим чином впливають на шкіру голови. Тому сухий шампунь для людей, які володіють жирною шкірою, може стати цілком альтернативним засобом по догляду за волоссям. «Освіжати» такі волосся можна два рази в тиждень.

Незамінний він у відрядженні, подорожах.

А власникам пошкодженого волосся сухий шампунь підійде в якості додаткового засобу. Представниці прекрасної статі щодня миють волосся, висушують їх потоком гарячого повітря з фена, укладають за допомогою різних засобів, що аж ніяк не благотворно впливає на волосся. Знизити ламкість волосся і їх пошкодження можна: слід три рази на тиждень використовувати традиційний шампунь, а в інших випадках користуватися сухим шампунем.

Недоліки шампуню.

Незважаючи на всі очевидні переваги, у сухого шампуню є й вагомий недолік. Традиційний шампунь очищає волосся на порядок краще, ніж самий якісний і дорогий сухий шампунь.

Замінювати звичайний шампунь сухим постійно не слід. Якщо користуватися переважно тільки такими шампунями, відбувається поступове накопичення жиру на волоссі, який веде до появи лупи, також можна спровокувати випадання волосся і зробити сухий шкіру голови.

Шкоди не буде, якщо знати міру і не користуватися сухим шампунем кілька разів поспіль. Користуйтеся сухим шампунем в екстрених випадках, візьміть його з собою в подорож, на природу, він необхідний для людей, які перебувають на лікуванні у лікарні…

І ще один нюанс: видалення частинок сухого шампуню волосся може зрости в цілу проблему, якщо волосся дуже густе, кучеряве або просто пухнасті. Розчісувати волосся найкраще, застосовуючи гребінець з мілкими зубцями.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні