Перманентна завивка волосся

Перманентна завивка (або просто «хімія») волосся не втрачає своєї популярності, а згодом зазнає деякі зміни, що робить її ще більш досконалою. В основі такої завивки волосся лежить хімічна реакція, спрямована на модифікацію так званих сірчаних містків, які відіграють основну роль у формуванні локонів волосся. В ході реакції одні сірчані містки руйнуються, інші створюються заново, завдяки чому волосся і стають витким або хвилястими. З часом відбувається окислення сірчаних містків киснем повітря і волосся починає випрямлятися.

Не варто боятися, що перманентна завивка зіпсує волосся і призведе до їх випадання. Фахівці стверджують, що хімічні сполуки, що застосовуються у перукарській справі, не проникають у волосяну цибулину або шкіру голови і не руйнують нормальний ріст волосся. Сучасна хімія не завдає серйозної шкоди волоссю, лише трохи знебарвлює їх.

Популярні види перманентної завивки

Американська «хімія» — дозволяє створити локони великого радіусу. Така завивка додає жіночність, сексуальність, вона не вимагає кропіткої укладання. Особливо підходить тим жінкам, які будуть носити «хімію» в якості самостійної зачіски. Американську завивку роблять на спеціальних бігуді Olivia Garden, після яких на волоссі немає заломів, а порядок локонів відповідає розташуванню майбутньої зачіски. Виконується на волоссі будь-якої довжини.

Завивка на веллоформерах — виконується з допомогою спеціальних пристосувань, створених фірмою Wella. Згідно технології волосся накручують на бігуді, а самі завиваються зсередини. Пасма поміщають в спеціальні вузькі латексні мішечки, попередньо розтягнувши їх. Потім їх стискають, при цьому волосся згортаються в кільця. В результаті утворюються м’які хвилі з «ефектом ламаних волосся», які легко використовувати як базу під укладку. Така завивка тримається 1,5-2 місяці. Веллоформеры призначені для волосся довжиною 20-45 см, пасма біля коріння залишаються прямими.

Завивка по техніці TOP STAR, створеної фірмою Wella, — використовують бігуді різного діаметра для створення об’єму, м’якою хвилі або великих локонів. Підходить для коротких стрижок, так як дозволяє домогтися пишною укладання.

Спіральна або вертикальна «хімія» для довгого волосся — виконується на тонких, вертикально розташованих бігуді. Результат — крутий, пружний локон.

Прикоренева завивка і завивка кінчиків волосся — ця техніка не поширена широко, так як із-за росту волосся ефект завивки короткотривалий. Ще один недолік — межа, що відокремлює завиті ділянки волосся, чітка, добре помітна. Однак «хімія» на кінчиках волосся часто виконується для створення пишноти.

Сьогодні перукарське мистецтво пропонує безліч варіантів хімічних завивок, відмінності яких засновані на різниці в складах, способи їх нанесення, використовуваних бігудях і тд. Наприклад, існує французька бульбашкова хімія, технологія «шовкова хвиля». В останній використовується препарат з протеїнами шовку, який надає волоссю шовковистий вигляд.

Для того, щоб перманентна завивка виглядала красиво, при її виконання потрібно враховувати безліч факторів. До них належать, по-перше, якість хімічної суміші, способу її нанесення. Від цього залежить те, наскільки волосся будуть травмованими. По-друге, візуальний ефект прямо залежить від типу стрижки, на якій буде виконана хімічна завивка. По-третє, «хімія» ефектно виглядає на товстих і здорових волоссі. По-четверте, хімічна завивка — непроста справа для перукарів. Ця процедура потребує багато часу, ретельності, професіоналізму, великого досвіду. Поставтеся до вибору майстра з усією серйозністю.

Протипоказання

  • Не рекомендується робити «хімію», якщо структура волосся зіпсована частими фарбуваннями, осветлениями або попередніми завивками.
  • Завивка протипоказана в період місячних, коли волосся менш еластичні.
  • Волосся, пофарбоване хною або іншими натуральними барвниками, які не піддаються завивці.
  • Як і багато інші косметичні процедури, «хімія» протипоказана при вагітності, прийомі антибіотиків, морфію, хіміотерапії.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні