Мрією кожної жінки є кучеряве розкішні волосся. Саме такі волосся будуть надавати особі певну м’якість і жіночність. Але часто наші бажання не співпадають з дійсністю, тому ще здавна косметологам доводилося шукати рішення цієї проблеми. Сьогодні рішення даної проблеми — це хімічна завивка. Які є плюси і мінуси хімічної завивки ми розповімо в цій статті.
Мінуси хімічної завивки:
- Будь волоссю необхідні турбота і догляд, а хімічна завивка не врятує від клопоту по догляду та укладання волосся. У наш час винайдено багато щадних варіантів хімічних завивок, але волосся все одно відчувають стрес, і тому вони потребують лікування. Такі волосся відчувають потребу в дбайливому розчісуванні та укладанні.
- Щадна завивка тримається на голові менше ніж звичайна.
- Найімовірніше доведеться підфарбовувати волосся, тому що є шанс, що вони втратять свій первинний колір.
- Якщо ви проживаєте в регіоні з сухим і жарким кліматом, то це погано позначиться на ваших волоссі. Вони будуть вимагати більш ретельного догляду.
- Якщо ж вам буде набридати зачіска, то все одно доведеться якийсь час почекати, поки ваші волосся не придбають природність.
Плюси хімічної завивки:
- Якщо ви живете у вологому кліматі і любите локони, то вам варто зробити хімічну завивку. Навіть під дощем або в сиру погоду ваші кучері стануть тільки чіткіше, коли як локони зроблені за допомогою плойки і бігудей такими не будуть.
- Укладання волосся при хімічній завивці можна робити набагато рідше.
- Волосся більш слухняними.
- Жирні волосся хімія подсушит.
- Хімічна завивка додасть волоссю обсяг.
- Зачіска буде довго триматися.
Якщо вам дуже сильно захотілося зробити хімію, то для початку прийміть до уваги потрібну інформацію для правильного вибору.
Не варто користуватися хімічною завивкою в наступних випадках:
- ваші волосся хворі, виснажені і вимагають оздоровчого лікування;
- організм знесилений перенесеною хворобою та стресом;
- вагітність або прийняття гормональних препаратів, що створюють ефект уявної вагітності;
- годування груддю;
- критичні дні;
- підвищення кров’яного тиску, якщо ж тиск знижений, необхідно випити чашку кави, щоб підняти його;
- у приміщенні, де проводиться хімічна завивка менш 22ºС влітку і 24ºС взимку.
- алергічні реакції на препарат;
- недавно фарбували або відтіняли волосся. Після фарбування волосся, потрібно почекати два тижні після хімічної завивки;
- напередодні хімічної завивки ви обробили ваші волосся складом, в якому міститься мітел або урзол;
- ви часто користуєтеся засобами на основі силікону. Якщо цими засобами є шампуні, то силікони розчиняються у воді. Для цього, перед процедурою необхідно попередити перукаря, щоб видалити залишки даного засобу шампунем.