Повсякденні зачіски для довгого волосся

Будь-яка дівчина хоче виглядати привабливо кожен день і в першу чергу це стосується власниць довгого волосся. Адже просто розпущене волосся часом виглядають вельми буденно і неакуратно, а звичайний «кінський» хвіст йде не будь дамі. Для вирішення цієї проблеми існують і повсякденні зачіски для довгих волосся, за допомогою яких ваш образ буде чарівним, модним і екстравагантним в будь-який будній день.

Спіймай свою хвилю

Гладке волосся, як варіант повсякденних зачісок для довгого волосся — це дуже нудно для сьогоднішнього дня. Кучері — ось чим варто підкорити оточуючих. До речі, повсякденні зачіски з кучериками — це завжди сексуально і вишукано.

«Ретро-діва»

Ця зачіска для довгого волосся має гладкі волосся біля коріння і великі глянцеві локони від рівня скул. Для створення даної зачіски ми миємо волосся бальзамом, що має заспокійливий ефект. Потім за допомогою рушника підсушуємо пасма і наносимо стайлінговий засіб з термозахистом. Після чого ми робимо косий проділ і ділимо волосся на пасма середньої ширини. По всій довжині волосся до упору накручуємо кожну з них на стайлер, що має товстий стержень, потім фіксуємо лаком, скручуємо в локони і закріплюють затискачами. Як тільки вони охолонуть, акуратно розкручуємо їх і знову збризкуємо лаком. На завершення розчісуємо за допомогою гребінця з функцією іонізації.

«Ефект недбалості»

Ця повсякденна зачіска ґрунтується на недбалих локони, які повинні мати зовнішній вигляд, наче їх растрепало вітром. Спочатку ми наносимо на вологе волосся спрей для формування локонів. Проводимо чіткий і прямий проділ, ділимо волосся на пасма шириною 5 сантиметрів і накручуємо на утюжок, вивертаючи назовні. Для охолодження скручуємо локони волосся в завитки і закріплюємо їх. Потім знімаємо затискачі і розчісуємо волосся за допомогою пальців. Фіксуємо лаком. Освіжити зачіску допоможе наступний прийом: кінчиками пальців ми масажуємо шкіру голови і зачіска знову знаходить ідеальну форму. Так що така зачіска може вас радувати кілька днів.

«Вишукано»

Суть цієї зачіски полягає в гладкій маківці і м’яких кучерях. Моєму голову шампунем і кондиціонером для обсягу волосся. Потім розподіляємо по всій довжині волосся піну для укладки. Ділимо волосся на пасма і накручуємо кожну з них на стайлер, не розкручуючи локони, фіксуємо їх за допомогою затискача. Злегка остуживаем закручені волосся холодним повітрям фена. Розкручуємо і розчісуємо їх. На маківці волосся фіксуємо лаком.

«Легкий безлад»

Зачіска має вигляд об’ємної начесанной левової гриви. Наносимо на волосся фіксуючий спрей з матуючим ефектом. Просушуючи пасма феном, накручуємо їх від коренів на гребінець брашинг і фіксуємо затискачами до повного охолодження. Знімаємо затискачі і розчісуємо волосся. Потім начесываем їх біля коріння і тієї ж гребінцем взъерошиваем пасма по всій довжині, щоб досягти бажаного обсягу. Для більшої стійкості використовуємо лак, розпорошивши його по всій зачісці.

В повному обсязі

У цьому сезоні стиль 70х нагадав про себе в зачісках. Це говорить про те, що обсяг повертається і ми сміливо можемо експериментувати з нашими волоссям.

«Вибуховий хвіст»

Завдяки великому начесу звичайний кінський хвіст виглядає гламурно. Проводимо бічній глибокий проділ волосся зачесываем тому і збираємо їх в хвіст знизу на потилиці. Відділяємо одну пасмо шириною близько 2 сантиметрів, обмотуємо її навколо гумки і фіксуємо за допомогою шпильки. Тепер робимо з волосся, що зібране у хвіст міні-кучері, накручуючи їх на шпильки і обробляємо за допомогою праски кожну пасмо, що накручена на шпильку. Остуживаем волосся і витягуємо шпильки, зробивши легкий начіс за допомогою пальців. Фіксуємо зачіску лаком.

«Міні Боб»

Закручений всередину боб — ідеальна зачіска для тонких довгих волосся. Наносимо на поверхню волосся базовий засіб для укладання. Робимо прямий проділ і по всій довжині начесываем волосся. Низько на потилиці збираємо їх в низький хвіст. Загортаємо його всередину і фіксуємо шпильками. По двох сторонах витягуємо тонкі пасма і воском надаємо їм форму. Відмінну стійкість забезпечує спрей.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні