Прикоренева хімічна завивка

У наш час до видів хімічних завивок додалася вже досить популярна прикоренева завивка. Даний вид відрізняється від звичайної хімічної завивки, оскільки піддаються хімічному впливу лише частину волосся, розташованих ближче до коріння, а не все волосся.

В яких випадках робиться прикоренева завивка?

Цей вид хімічної завивки робиться тоді, коли хочеться створити пишність волосся і додатковий їх прикореневій обсяг. А також, щоб надати волоссю пружність в прикореневій зоні. Має сенс таку хімічну завивку робити на середню і коротку довжину волосся. За типом волосся підбирається склад.

Також прикореневу завивку має сенс робити для підтримки хімічної завивки, її зовнішнього вигляду в міру відростання. Робиться це тоді, коли кілька місяців минуло після звичайної хімічної завивки, і тільки відрослі корені потрібно знову подвить, не зачіпаючи при цьому решту масу волосся, адже на ній ще завивка збереглася. Іноді до прикореневої хімічній завивці вдаються жінки з підвищеною жирністю волосся, щоб волосся зробити більш пишними і сухими.

Як робиться прикоренева завивка

Даний вид завивки виконується наступним чином. Волосся накручують на коклюшку, але не по всій їх довжині. Накручується лише кілька сантиметрів від коренів волосся. Хімічним розчином змочують тільки накручені частини волосся. Довжина пасма, яка підлягає завивці, вибирається клієнтками за бажанням. Після завершення цієї процедури фахівець повинен пояснити клієнтці, як доглядати за хімічною прикореневій завивкою.

Які фактори ризику

Досить часто доводиться стикатися з такою неприємністю, коли абсолютно правильно зроблена завивка, причому будь-якого виду, з якоїсь причини виявляється невдалою. Часом кажуть «не взялася», або навпаки — волосся стали млявими та ін. невдачі. Насправді існує досить багато факторів ризику, які обов’язково потрібно враховувати, збираючись в перукарню.

Прикореневу хімічну завивку не рекомендується робити в таких випадках. Якщо ви захворіли і у вас температура тіла підвищена, якщо ваш організм ослаблений, наприклад, після недавно перенесеного захворювання. Не можна робити хімічну завивку в період дотримання дуже суворої дієти або на голодний шлунок. Якщо у вас сильно підвищений або знижений артеріальний тиск, необхідно нормалізувати його. Не рекомендується дана процедура в період менструації, під час вагітності, в період годування груддю (через дії хімічних препаратів). Також не варто вдаватися до цієї процедури, якщо ви тільки що перенесли стресовий стан, або перебуваєте в стані стресу.

Не можна робити завивку, якщо ви приймаєте деякі гормональні препарати, які впливають на гормональний фон організму; якщо приймаєте антибіотики та інші препарати, які містять морфій.

Також не можна робити прикореневу хімічну завивку, якщо в приміщенні температура повітря нижче 20 градусів і якщо ваші волосся занадто пересушені (після південного клімату).

Якщо ви регулярно користуєтеся спеціальними лікувальними засобами для волосся, деякими бальзамами, шампунями серії «2 в 1». Справа в тому, що ці всі перераховані засоби, призначені для догляду для волосся, у своєму складі містять силікони. Якщо сказати точніше, то силікони знаходяться і в звичайних шампунях для волосся, але на волоссі вони зазвичай не накопичуються. А високополімерні силікони і силіконові масла, які сприяють більш легкому після миття, розчісування волосся, відновлення пошкоджених кінчиків, здатні звести, часом, саму «забійну» хімію «на ні». В наш час існують засоби, призначені для видалення силікону з волосся, але буде простіше не користуватися подібними засобами (з силиконами) протягом 20 днів перед прикореневій хімічною завивкою.

Також, якщо у вас є сиве волосся, слід бути обережною. Майстер, щоб розм’якшити роговий їх шар, перед виконанням «химзавивки» завдає зазвичай 6-7% розчин перекису водню на волосся. Слід бути обережними тим, хто страждає алергією. У період загострення прикоренева завивка протипоказана.

Якщо у вас немає ніяких протипоказань для проведення прикореневій хімічної завивки, то сміливо йдіть в салон, і ваша зачіска стане більш пишною і об’ємною, яка збережеться надовго.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні