Різноманітність відтінків хни для волосся

Результат фарбування хною непередбачуваний. На одних волоссі може вийти вогненно-рудий, на інших же благородно-каштановий, хоча початкові кольори можуть бути однаковими. Ступінь інтенсивності фарбування безпосередньо залежить від стану волосся, точніше їх пористості. Чим більш пористий волосся, тим сильніше барвник проникає всередину. Найчастіше, перший результат фарбування сильно відрізняється від наступного. Не лякайтеся, якщо раптом відразу щось не вийде, після першого фарбування хна дуже легко змивається з волосся. Щоб прискорити процес можна використовувати різні маски, наприклад, на основі косметичних масел або кефіру. Кілька процедур і колір волосся стане колишнім.

Отже, якщо ви хочете отримати красивий відтінок волосся, в той же час не травмувати їх, хна — ідеальний варіант. Безбоязно хною можуть користуватися брюнетки, оскільки колір волосся не зміниться або, максимум, з’явиться каштановий відтінок, зате загальний стан волосся покращиться. Блондинкам навпаки потрібно бути дуже обережними з барвником, щоб уникнути придбання схожості з апельсином. Краще потроху додавати хну відвар трав і отриманою сумішшю фарбувати волосся, регулюючи відтінок або зовсім застосовувати безбарвну.

Для багатьох жінок хна стала справжнім порятунком і зараз вони не проміняють її ні на один інший барвник. Процедура фарбування волосся хною досить приємна і корисна. Після фарбування волосся аміачними барвниками, які до того ж дуже швидко змиваються і вигоряють на сонці, стан волосся стає жахливим. Тому немає сенсу псувати волосся, якщо можна досягти результату з мінімальними втратами. Потрібно відзначити, що хна тримається на волоссі значно довше звичайної фарби, плюс волосся стає густішим і легко розчісується.

Хна — універсальний барвник, що підходить абсолютно всім, головне — вміти нею користуватися. Звичайно, не завжди вдається домогтися бажаного результату з першого разу, іноді потрібно багато експериментувати. На шляху до здоровим волоссю ви можете зіткнутися з безліччю проблем. Якщо ви не боїтеся ризикувати, то вперед. У будь-якому випадку ви отримаєте чудовий результат, або неоціненний досвід.

Кілька простих порад для зміни відтінків фарби

  • для отримання золотистого тону з рудуватим відтінком, для розведення порошку хни використовуйте замість води відвар ромашки.

  • каштановий відтінок вийде при додаванні в хну каву приблизно 1 чайну ложку на 20-25 грамів порошку.

  • хочете позбутися від рудих відтінків на волоссі, потрібно проводити фарбування в два етапи: спочатку нанесіть суміш хни, після чого змийте волосся і нанесіть суміш басми, другу суміш тримаємо на волоссі вдвічі менше, ніж першу.

  • для червоних відтінків розбавляйте хну червоним вином.

  • ну і, нарешті, щоб домогтися шоколадного відтінку змішайте порошок хни з басмою в пропорції 1:2 і тримайте суміш на волоссі не менше 1,5 годин. Потрібно зазначити, що для отримання красивого тону необхідно провести фарбування кілька разів, але результат вартий того.

Хна — природний лікар для волосся. Її перевага в тому, що при фарбуванні пігмент проникає всередину волосся, а впливає лише на поверхні, зміцнюючи волосся по всій довжині і скріплюючи лусочки. Завдяки цьому волосся менше січеться і посилюється їх зростання. Вже через місяць ви відчуєте значні зміни в кращу сторону: волосся стане густішим і густішим.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні