Рясне випадання волосся, брів, вій

Проблема випадіння волосся відома багатьом жінкам, в число яких нерідко входять навіть власниці пишних шевелюр. Дійсно, у кого не псується настрій при вигляді великої кількості волосся, що залишилися на гребінці? А ще гірше, коли їх бачиш на улюбленій одязі! А настрій стає ще гірше, коли ти бачиш, що в тебе рясне випадання волосся, брів, вій. Як зупинити цей кошмар? З чим пов’язана ця одвічна проблема, і як можна її вирішити?

Випадання волосся — такий самий природний процес, як і їх зростання, вважають фахівці. Але адже нікому не хочеться коли розлучитися зі своїми густими волоссям! Хіба можна спокійно ставитися до цієї ситуації як до природного процесу?

 

Стрес і ваші волосся, брови

Між сильними переживаннями і втратою волосся існує пряма залежність, яка виявлена вченими, серйозно займаються дослідженнями в цій області. Якщо ви часто нервуєте або не можете спокійно обійти стресову ситуацію, то хронічне випадання волосся вам забезпечено!

Сильні переживання можуть призвести до раннього посивіння, хвороб волосся, поганого самопочуття і зморшок. В цьому випадку потрібно, нарешті, зважитися зайнятися собою і добре відпочити.

 

Лупа і ваші волосся

Лупа — основна причина випадання волосся. Вона пошкоджує шкіру голови, послаблює коріння волосся і, закупорюючи пори, перешкоджає шкірному диханню.

Причин появи лупи може бути багато, і головну з них може визначити тільки фахівець. В окремих випадках вирішити проблему можуть засоби проти лупи, але важливіше з’ясувати справжню причину її появи.

 

Ліки і ваші волосся, брови і вії

Іноді волосся випадає, протестуючи проти застосування будь-яких лікарських засобів. Це можуть бути протизаплідні засоби, контрацептиви, антидепресанти, ліки від артеріального тиску, стероїди, сечогінні засоби.

Перед прийомом лікарського засобу необхідно проконсультуватися у фахівця або хоча б прочитати інструкцію по застосуванню.

Багато жінок після вагітності або припинення прийняття гормональних препаратів починають швидко втрачати волосяний покрив. Вся справа в тому, що спочатку ці кошти роблять волосся густими, а коли вони перестають надходити в організм, то організм не в силах себе «прогодувати», тому що вже енну кількість місяця був підсаджений на допінг.

 

Спадковий фактор

Досить часто у випаданні волосся винна спадковість. Впоратися з нею або частково вирішити проблему може тільки хороший лікар. Пам’ятайте, що не варто економити гроші і звертатися в першу ж клініку.

 

Хімія і ваші волосся, вії

Процес фарбування волосся, а також завивання локонів і сушка феном дуже часто призводять до випадання волосся. Якщо ви туго заплетаете коси, стягуєте волосся в хвіст або носити перуку, то це теж шкідливо для волосся, оскільки будь-яке насильство над ними псує їх структуру.

 

Але, якщо вже ви настільки звикли фарбувати волосся і не в змозі обходитися без цього, то купуйте тільки дорогу, професійну фарбу для волосся і звертайтеся виключно до фахівця, якому дійсно під силу провести «щадне» фарбування.

Це також стосується і вій. Не економте на своєму обличчі, і купуйте тільки якісну туш в магазині з хорошою репутацією, а не в переході, поспішаючи на роботу.

 

 

Недолік кальцію

На жаль, випадання вій та волосся також пов’язано з нестачею кальцію в організмі. Не забувайте про молочних продуктах, особливо сирі, багатий необхідними вам речовинами.

 

Відвідайте фахівця!

У поодинці справитися з проблемою випадіння волосся, брів і вій практично неможливо. Гель, шампунь, мило, туш, підводка, олівці для брів і все, що ви кожен день бачите в настирливої реклами по телевізору, — не панацея від вашої біди. Тут може допомогти тільки фахівець-трихолог. Тільки він може розібратися в справжні причини випадіння волосся, так як це тільки наслідок глибинних процесів, що відбуваються в організмі і найчастіше — розвитку внутрішнього захворювання. Фахівець проведе обстеження і призначити правильний курс лікування.

Збережіть свої шикарні волосся, довгі і міцні вії і своє здоров’я!

Коментувати статтю

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні