Щипці для завивки волосся: секрет успіху

За допомогою щипців для волосся можна зробити розкішну зачіску. Прямі пасма перетворюються в чудові локони. Щипці для завивки швидко нагріваються, отже, і зачіску можна створити швидко. Стилісти стверджують, що за короткий час можна до невпізнання змінити себе, створивши розкішну зачіску красивих локонів.
Зараз у продажу багато завивочных щипців. Ще не так давно робочу поверхню робили з металу, і щипці, нагріваючись, пошкоджували структуру волосся, після чого їх життєва сила губилася і вони ставали сухими і ламкими. Але виробники вдосконалили свій винахід і у продаж вийшли керамічні щипці, а також щипці, на поверхню яких нанесені мікрочастинки срібла. Останні позитивно впливають на структуру волосся і завдають їм найменшої шкоди.

Розмір локонів

Щоб отримати локони необхідного розміру вам варто розділити волосся на частини і закрутити по опуклій спіралі з відповідним «ребрах» щипців. Наближаючи або віддаляючи пасмо, можна досягти потрібного розміру і пружності локона.

В комплекті разом зі щипцями може бути декілька насадок, які дозволяють формувати різні за формою локони. У певних моделях поєднуються дві функції: завивка і випрямлення. Тобто можна зробити локони і випрямити чубок. Варіант 2 в 1 користується успіхом і зручний у застосуванні.

Для того щоб зробити об’ємну чубчик і вона не втратила свій вигляд протягом дня, необхідно якомога ближче підібратися до коріння волосся «по діагоналі». Для отримання локона відокремте частину волосся, підніміть, введіть щипці на рівні коренів волосся, закрийте їх, поверніть на себе, ослабте щипці, посуньте їх потихеньку до кінчиків волосся, закрийте прилад. Закручуйте волосся в потрібному вам напрямку.

Локони виходять чудові, і час на похід в перукарню і гроші будуть зекономлені.

Вільно спадаючі локони
Меган Фокс блищала на сцені, отримуючи нагороду, не тільки прекрасним вбранням, але і чудовою зачіскою. Чудові локони, вільно спадаючи з плечей, надавали їй романтичності і блиску.

Створити такі локони можна за допомогою спіралеподібної насадки, діаметром 2,5 см Довжина волосся має велике значення для вибору щипців. Чим довше волосся, тим більше в діаметрі має бути розмір плойки. Якщо у вас тонке волосся, то їх краще накручувати на щипці маленького діаметру, але пасма брати товщі, тоді завиток буде об’ємний.

Якщо хтось має ще недостатнім досвідом з укладання волосся, то за допомогою таких щипців можна швидко набути навичок по завивці волосся і бути чарівною.

Ефект хвиль
Голлівудський стиль зачіски з ефектом легкої недбалості створюється з допомогою подвійних або потрійних щипців для завивки. Знаменита Тейлор Свіфт, з її акуратно спадають на плечі хвилями волосся, немов повернулася з прогулянки, коли морський бриз злегка торкнувся її волосся, не растрепав їх.

Такий ефект можна створити, працюючи з волоссям не тільки що вимитими, а на інший день, завдавши спрей для фіксації, завити горизонтально, за 2,5см від коренів.

Предмети, необхідні для завивки волосся:

  • щипці для завивки потрібного розміру;
  • засіб для укладання волосся з термозахистом;
  • фен;
  • гребінець;
  • кругла щітка для волосся з натуральної щетини;
  • лак для фіксації волосся.

Щоб не пошкодити структуру волосся, встановлюйте температурний режим мінімальний і користуйтеся не щодня, щоб зберегти волоссю життєву силу і здоров’я. Перед застосуванням щипців на волосся наносите термозахисної засіб, до складу якого входить силікон. Щоб волосся не стали тьмяними і ламкими не варто робити завивку на вологе волосся.

Зробивши зачіску, перевірте, що щипці вимкнені з розетки, тому що вони ще довго залишаються гарячими, а значить, і пожежонебезпечними. Переконайтеся, що вони лежать на поверхні, стійкої до високої температури. Остиглі щипці протріть серветкою або шматочком тканини і покладіть на зберігання до наступного застосування.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні