Що може розповісти про вас колір вашого волосся?

Що може розповісти про вас колір вашого волосся? Яке його впливу на ваш характер і людські якості? Багато вчених задаються цим питанням і намагаються знайти розгадку: чи впливає тип і колір волосся на людську долю? Спробуємо разом розвінчати існуючі на цей рахунок забобони й дістатися-таки до істини.

Блондинка в законі

У багатьох склався стереотип, що блондинки дурні і наївні по своїй природі. Однак це далеко не так! Навпаки, люди, які мають натуральний світлий колір волосся, володіють аналітичним розумом, багатою уявою, розважливістю, здатністю до тверезим розрахунком. Це, швидше за все, явище, зумовлене генетично, адже світловолосий тип довгі роки формувався в північних регіонах нашої планети, наділений рішучим характером, нордичної витримкою і певною часткою впертості — все це є результатом проживання в суворих, кліматично несприятливих умовах.

Так чому ж джентльмени віддають перевагу блондинкам? Та все дуже просто. Дівчата, зовні схожі на ляльок Барбі, здаються, на перший погляд, досить ніжними, беззахисними, які потребують опіки і уваги. Плюс образ солодкої і сексуальної Мерилін Монро не дає спокою багатьом чоловікам. Блондинки викликають у чоловіків не тільки бажання володіти ними, але і бажання піклуватися, захищати і плекати їх. Багато вважають власниць світлої шевелюри дурними і посередніми, але це вже сформований стереотип швидше, ніж правда. Найчастіше за маскою наївною, обділеною мізками ляльки, ховається розважлива, з певною часткою зарозумілості і розважливості особа, точно знає, чого вона хоче від життя і як цього домогтися. Чоловік розуміє це тільки після весілля, тому кількість розлучень саме з володарками світлих волосся надзвичайно велике.

Руда бестія

У минулі часи власниць вогненного волосся звинувачували у чаклунстві і спалювали на вогнищі. Дівчата з рудим волоссям переслідувалися інквізицією. Жриці любові фарбували волосся в рудий колір, щоб ототожнюватися в образах чоловіків з пристрастю, яку вони могли б їм подарувати.

Як і все незвичайне, неординарне і рідкісне, рудоволосі дівчата теж користуються неймовірною увагою з боку більшості людей. Про них можуть ходити різні неймовірні чутки і домисли. Рудий колір привабливий, звабно і, в деякому роді, навіть небезпечний, оскільки асоціюється з полум’ям, нерідко, що спалює все на своєму шляху. З вогнем жарти погані!

На планеті Земля всього 2-3% населення — рудоволосі. Вони мають веселу вдачу, володіють невгамовною енергією і жагою до життя, славляться неунывающими веселунами і балагурами. Красуні з цим відтінком волосся вважаються фатальними жінками, здатними прикрасити й урізноманітнити життя будь-якого чоловіка. Причиною такого життєлюбства американськими вченими називається вироблення в організмі рудоволосих людей малої кількості стрессообразующих гормонів.

Чорніше очі

Якщо блондинка жінка-мрія, то чорнява жінка-таємниця. Індивіди з чорним кольором волосся мають досить темпераментний і вибухонебезпечний характер. За такими лютими спалахами часто ховається невдоволення собою і невпевненість в собі. В душі ж володарі волосся кольору воронового крила досить меланхолійно і схильні до самокопання. Брюнети частіше інших захоплюються релігійними віяннями і практикують різні психологічні практики. Так що, вибираючи собі в супутниці брюнетку, не варто ставитися до неї із зневагою або надто легковажно. Вона вам цього не простить!

Шатени — люди-невидимки?

Шатени, на відміну від своїх побратимів з яскравим, незабутнім кольором волосся, часто можуть і зовсім нічим не виділятися з натовпу. Такі люди в більшості випадків мають неабияку зовнішність, але при цьому їм притаманні такі якості, як урівноваженість, спокій, опірність стресовим ситуаціям. Розуміючи, що за допомогою своєї зовнішності вони навряд чи досягнуть бажаного, шатени привертають до себе увагу своїм внутрішнім змістом і харизмою. Люди з каштановим кольором волосся до всіх своїм позитивним якостям можуть додати ще і комунікабельність, «живий» розум і кмітливість, що допомагає їм знаходити вихід із, здавалося б, патових ситуацій. Ці якості допомагають їм у житті особистому, так і в кар’єрі.

Отже, ми визначилися, що все-таки колір волосся впливає на наш темперамент і на наше поведінка за життя. Кількість гормонів, притаманне індивіду з тим чи іншим кольором волосся, накладають свій відбиток на нашу нервову систему і наш внутрішній настрій. Що ж відбувається з людьми, які зважилися пофарбувати своє волосся в інший колір? Невже брюнетка стала блондинкою відразу ж почне рости по кар’єрних сходах і припинить сумувати? Хочете перевірити? Пофарбуйте волосся!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні