Що робити для швидкого росту волосся?

Серед сучасних жінок дуже поширена проблема уповільненого росту волосся. Іноді виникає непереборне бажання змінити осоружна каре на розкішну копицю волосся до пояса, і іноді здається, що багато жінок готові піти заради цього на що завгодно. Для того, щоб за волоссям було простіше доглядати, легше укладати, і, щоб вони просто були слухняні і приємні…вони повинні бути здорові. На жаль, загальний стан організму відображається на Вашому зовнішньому вигляді в цілому і на волоссі в тому числі. І найкращим підтвердженням того, що у Вас немає проблем зі здоров’ям, будуть густі, блискучі волосся. Що робити для швидкого росту волосся?

Головна причина уповільненого росту волосся — недостатнє постачання кровоносною системою і організмом в цілому шкіри голови необхідними речовинами. Якщо у фолікули будуть надходити всі необхідні речовини, молоді волосся почнуть швидко рости. Крім того, покращиться структура старих волосся, так як відновиться оновлення їх клітин. Такі мінерали, як магній, йод, сірка, залізо, кальцій, цинк, калій, хром, кремній, мідь, марганець, селен роблять волосся здоровими і блискучими, прискорюють їх зростання. Отже, перейдемо до більш детального відповіді на питання: що робити для швидкого росту волосся?

 

До сприятливого результату приведе використання різних масел (в них міститься багато жирних кислот, в яких гостро потребує наш організм, і волосся зокрема). Масла прекрасно вбираються в шкіру голови, надають відновлюючу, зміцнюючу дію на корені волосся. Крім цього, вони надають зволожуючу дію, що сприяє прискоренню росту волосся.

 

Волосся можуть перестати рости через несумлінне догляду за ними, поганого кровообігу, а також використання неправильно підібраних аксесуарів по догляду за волоссям та шкірою голови.

 

Більшість людей, особливо жінки, незадоволені своїм волоссям. І основною причиною того є нестача вітамінів, що призводить до випадання волосся і появу лупи.

Вітамін А — підтримує імунітет ваших життєво важливих органів на локальному рівні. Саме його нестача в організмі може призвести до втрати блиску і випадання волосся, вони стають сухими і ламкими, з’являється лупа. Для того, щоб Вашому організму завжди вистачало вітаміну А, Вам необхідно вживати такі продукти: печінка, вершкове масло, яєчні жовтки, незбиране молоко (зняте молоко містить дуже малу кількість вітаміну А) і вершки. Вашому організму знадобиться приблизно 1,0 мг вітаміну А в день.

 

Вітамін В2 — саме завдяки нього Ваше волосся буде мати свіжий і здоровий вигляд. Якщо Ваші волосся біля коріння швидко жирніє, а кінчики стають сухими, то Вам не вистачає саме цього вітаміну. Для дорослої людини буде достатньо 2 мг вітаміну В2 в день. Його Ви зможете знайти в печінці, м’ясі, хлібі, м’ясі, молочних продуктах.

Вітамін В3 — сприяє утворенню пігментів у волоссі. При його недоліку волосся починають рано сивіти, порушується їх зростання. Дорослій людині необхідно приблизно 50-100 мг вітаміну В3. Він міститься, в першу чергу, в яловичині, печінці, рибі, арахісі, пивних дріжджах і цільних зернах.

 

Вітамін В6 — його вживання запобіжить поява сухості голови і свербіння. Недолік цього вітаміну може призвести до появи лупи. Вживання таких продуктів, як цільні зерна, сухі дріжджі, свинина, курка, печінка, риба, яйця, нирки, соя, овочі, горіхи, банани, капуста і картопля допоможе Вам відновити його резерви.

 

Вітамін В9 — прискорює ріст волосся. За блідості шкіри можна легко визначити недолік цього вітаміну. Для того, щоб уникнути цієї «долі», необхідно завжди підтримувати баланс цього вітаміну. Для дорослої людини цілком достатньо 0,2-0,3 мг на день. Цей вітамін в достатній кількості міститься в харчових дріжджах, овочах, сирах, сирі і рибі.

 

Вітамін В10 — покращує ріст волосся, бореться з ранньою сивиною, підтримує нормальну забарвлення волосся (по своїм якостям схожий з вітаміном В3). При збалансованому харчуванні щоденна норма вітаміну компенсуватиметься самостійно. У день дорослій людині достатньо 100 мг. Якщо Ваш організм має потребу у вітаміні В10, Вам необхідно вживати такі продукти, як: яєчні жовтки, пивні дріжджі, молочні продукти, картоплю, рис, горіхи і рибу.

 

Вітамін Е впливає на живлення волосяних цибулин. А це прямо впливає на зростання, зовнішній вигляд і колір вашого волосся. Вам знадобиться не більше 15 мг вітаміну в день для відновлення його балансу. Якщо ж ліміт вітаміну Е у Вашому організмі вичерпаний, то це може привести до випадання волосся. В надлишку Ви зможете знайти цей вітамін в рослинних продуктах. В першу чергу Вам необхідно вживати в їжу олію, салати, помідори, шпинаты, горох, насіння шипшини, петрушки.

 

Вітамін F — попереджає появу лупи і бореться з випаданням волосся. Крім того, саме завдяки йому інші вітаміни значно краще засвоюються і підвищують свою активність. В ряді країн вважають, що цей вітамін має становити 1% добової норми споживання калорій. Якщо Вашому організму необхідний вітамін F, Ви повинні вживати такі продукти, як: рослинні масла з насіння льону, зав’язі пшениці, соєвих бобів, соняшника, арахісу. Достатня кількість цього вітаміну міститься в насінні соняшнику, мигдалі, горісі.

 

Крім вживання збалансованого кількості вітамінів, Вам необхідно уникати стресів. Від цього безпосередньо залежить те, як швидко будуть рости волосся (клітини втрачають здатність до репродукції). Бруд, лупа, шкірне сало закупорюють коріння волосся, а крім цього перешкоджають надходженню необхідної кількості кисню, а це має безпосередній вплив на зростання вашого волосся.

 

Темпи росту волосся допоможе прискорити регулярне відвідування перукарні (хоча б 1 раз в місяць). Золоте правило, яке Ви повинні дотримуватися, щоб відростити волосся — побільше відпочивайте і розслабляйтеся. Ви повинні висипатися, користуватися «правильної» гребінцем, правильно харчуйтеся.

 

І як би Ви не любили каву, не варто ним зловживати. Уникайте як активного, так і пасивного куріння. Для того щоб вивести токсини з організму, пийте багато чистої води.

 

Ці нехитрі поради допоможуть Вам підтримувати здоров’я вашого волосся, але і організму в цілому.

 

Коментувати статтю

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні