Шкільні зачіски 2014 фото

Сучасні школярки намагаються виглядати модно і прагнуть до самовираження. Навіть на заняттях їм хочеться бути красивими і стильними, але в школах, як відомо, пред’являються певні вимоги до зовнішнього вигляду, включаючи шкільні зачіски, які повинні виглядати акуратно і естетично. Такі зачіски повинні бути простими та зручними, а також не повинні забирати багато часу вранці.

Якщо вибрати коротку стрижку, то за нею досить просто доглядати, досить ретельно вимити голову і зробити укладку. Але слід пам’ятати, що така стрижка підбирається за типом особи і структурі волосся, крім того, йде вона не всім.

Для довгого волосся можна підібрати оптимальний варіант укладання, потрібно лише визначитися які шкільні зачіски вам по душі. Головне така зачіска повинна триматися цілий день, не додаючи зайвих клопотів.

На кожен день відмінно підійдуть кіски, які можна заплести з двох, трьох і більше пасом, використовуючи при цьому різні техніки плетіння.

Наприклад, зачіску «колосок», можна видозмінити, заплітаючи косу по бічній лінії від одного вуха до іншого, а потім закріпити витонченою шпилькою.

Якщо використовувати техніку плетіння навпаки, то вийде незвичайна французька коса.

Грецька коса — по колу заплітаються дві косички і закріплюються над або під розпущеним волоссям.

Можна закрутити волосся в елегантну «ракушку», закріпивши її красивими шпильками або шпилькою.

Звичайний хвіст можна зробити ошатним, якщо зібрати його на маківці, а волосся накрутити.

Такі шкільні зачіски є найбільш зручними для занять у школі, але звичайно завжди можна пофантазувати.

Приміром, на сьогоднішній день особливо актуальним бант з волосся, моду на який ввела леді Гага, з’явившись з такою зачіскою на одному з вечорів. Власницям довгого волосся досить легко буде її виконати.

Для виконання цієї зачіски знадобляться: 2 гумки, шпильки, невидимки, лак для волосся і трохи воску. Для гладкості і блиску потрібно обов’язково випрямити волосся праскою. Якщо є чубчик, слід відокремити і закріпити. Для того щоб волосся не розсипалися, краще нанести на руки гель або трохи воску.

Потім слід зібрати хвіст на маківці, витягнувши з його верхньої частини невелику пасмо, яка згодом буде вузликом банта. Кінчик хвоста також обхоплюємо гумкою, потім кінець хвоста піднімаємо до верхньої гумці і закріплюємо шпильками. Одержаний «віяло» з волосся поділяємо на дві частини і отримуємо форму банта.

Залишилася на початку невеликий пасмом, закриваємо верхню гумку, як би замість вузлика. Невеликі стирчать пасма можна приховати під половинками банта, закріпивши шпильками або невидимками.

Чубок потрібно укласти, закріпити невидимками і збризнути лаком (через деякий час невидимки знімаються). Останній штрих — фіксування всієї зачіски лаком для волосся. Для більш суворого і ділового стилю підходить бант на потилиці, для затишного і пустотливого — варіант на маківці або можна покласти його набік. Змінюючи способи укладання, можна кожен раз виглядати по-новому.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні