Способи і методи випрямлення волосся

Якщо ви одна з тих дівчат, яка хоче мати прямими, гладкими і шовковистими волоссям, то ця стаття для вас. Ми розповімо про різні способи і методи випрямлення волосся, завдяки яким з кучерявих неслухняних кучерів можна отримати прямі локони.

Хімічне випрямлення

Цей спосіб нагадує хімічну завивку тільки з протилежним ефектом. Для випрямлення волосся використовуються хімічні речовини: тиогликолат амонію і гідроокис натрію. Перший препарат глибоко проникає вглиб волосся, завдяки чому локони стають прямими і слухняними. Але так як гідроокис змінює структуру волосся, відповідно, він її і ушкоджує. Інша речовина, тиогликолат амонію, є більш «ніжним» варіантом, але підійде не для дуже крутих локонів.

Після нанесення препарат розподіляють гребінцем по всій довжині волосся, дія припиняється спеціально нейтралізуючими засобами. Перед використанням сильнодіючих речовин обов’язково наносити основу, наприклад, вазелиновый крем, щоб уникнути опіків шкіри голови.

Після хімічного випрямлення цим методом ні миття голови, ні підвищена вологість повітря, ні укладання в вечірню зачіску, ні спека — назад ніщо не зможе змінити структуру випрямлених волосся. Тільки з часом стануть проблемою відросле коріння. Цю неприємність можна усунути за допомогою послуги хімічного випрямлення відрослих коренів.

Термічне випрямлення

Термічне випрямлення засновано на впливі високої температури на волосся. Випрямити волосся в домашніх умовах можна за допомогою фена, особливо підходящим варіантом для цієї процедури буде фен-щітка. Якщо ви боїтеся за пересушування волосся, то віддавайте перевагу моделям з іонізацією.

Перед тим як почати випрямлення, добре розчешіть волосся гребінцем з широко розташованими зубцями. Випрямляйте волосся, поки він вологий, для кращого результату використовуйте круглу щітку. Кучеряве волосся потрібно намотати на круглу гребінець в протилежну сторону від закручування. Протягуючи гребінець за пасма волосся, просушуйте феном цю ж пасмо. Маніпуляції потрібно повторити кілька разів з кожної пасмом волосся, поки вони не стануть прямими. Після нанесіть на волосся несмывающийся кондиціонер, з ним волосся будуть виглядати гладкими.

Таким пристосуванням для випрямлення є прасування. Вони ж бувають з пластинами з металу та кераміки. Перші перепалюють волосся, що призводить до утворення посічених кінців. У других покращена функція регулювання температури, що допомагає запобігти пошкодженню волосся. З професійних прасок попитом користуються прасування з іонно-керамічним покриттям. Чим вони гарні? А тим, що склад пластин характеризується наявністю заряджених частинок, які благотворно впливають на волосся, відновлюють його і надають блиск.

Хотілося б дати ще кілька порад щодо застосування праски для волосся:

• укладання варто робити на чисте волосся;

• волосся перед випрямленням повинні бути абсолютно сухими;

• по можливості наносите захисний засіб для волосся, що захистить волосся від зовнішніх впливів;

• періодично підрізайте волосся, щоб уникнути посічених кінців;

• для довгого волосся використовуйте широкий завивки, для коротких — вузький;

• при регулярному використанні прасування хімічними речовинами користуватися не рекомендується, це відноситься і до фарби для волосся.

• один і той же ділянку волосся довго не можна прасувати;

• не слід застосовувати праску частіше двох разів на тиждень.

Результат використання фена, так і прасування протримається до наступного миття волосся.

Біовипрямлення волосся є ще одним методом випрямлення локонів на тривалий термін. Ґрунтується процедура на застосуванні натуральних видів амінокислот. Наприклад, таких, як цистеїн. У нашому випадку застосовується вдосконалений цистеїн (без кислотної групи). Таке речовина наносить значно меншу шкоду нашим волоссю. При цьому волосся випрямляються майже ідеально.

Креми, кондиціонери та інші препарати

Якщо наведені вище способи випрямлення волосся вам не по душі, то залишився ще один. Купити спеціальний засіб для випрямлення волосся. У цьому випадку допоможуть заспокійливий спрей, випрямляючий лосьйон і сироватки для випрямлення волосся. Не плутайте їх з захисними засобами, які застосовуються при випрямленні волосся праскою. Наноситься випрямляючий засіб на вологе волосся і розподіляється по всій довжині. Тримайте його до повного висихання, потім розчісуєте волосся. Ефект протримається також до наступного миття голови.

Але одними косметичними засобами неможливо обійтися, якщо ваше волосся занадто сильно кучерявляться. У випадку ж з хвилястими, пошкодженими, злегка кучерявим волоссям косметичні препарати є оптимальним варіантом тимчасового випрямлення волосся. Плюсом даного способу є те, що здійснити його можна вдома у будь-який час, при цьому волосся не так страждають.

Кілька моментів, які слід врахувати перед вибором способів і методів випрямлення волосся:

• Краще не пошкодуйте грошей і довіртеся фахівця. Він визначить стан вашого волосся, враховуючи їх структуру, підбере певний вид випрямлення.

• Для тонкого волосся можна застосовувати тільки щадні способи і методи випрямлення. А жорсткі кучері можна піддати більш радикальних методів — хімічному і термічному випрямленню.

• Випрямити волосся можна тільки на певній частині голови, наприклад чубок.

• Фахівці не радять випрямляти волосся після хімічної завивки, щоб не піддавати локони ще одному травмування.

• Після будь-якого типу випрямлення волосся потребують дбайливого догляду і відновному лікуванні. Не лінуйтеся робити живильні і зволожуючі маски раз в тиждень.

• Після миття волосся, випрямлених хімічним способом, бажано висушувати їх на повітрі, а не феном, щоб уникнути пересушування.

• Термічний спосіб має менший негативний вплив на волосся. Однак застосовувати регулярно його не рекомендується.

• Перш ніж зробити цей крок, подумайте, які способи і методи будуть найкращими саме для вас. Можливо і не варто піддавати волосся додаткового впливу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні