Стильні стрижки для тонкого волосся

На кожен день гарним варіантом вважаються класичні стрижки каре з чубчиком і каскад. Короткі стрижки для тонкого волосся «сессон» і «боб» прості у виконанні і не вимагають особливої укладання. А різні стрижки з чубчиком або без чубка на довге волосся можна зробити і в домашніх умовах. Модні стрижки на волоссі середньої довжини і короткі волосся в цьому році дуже популярні.

Стильні стрижки для тонкого волосся

Тонкі волосся для багатьох дівчат, вважаються проблемою, хоча це просто особливість зовнішності, яку слід враховувати при виборі стильної стрижки і при виборі засобів за тонкими волоссям.

Як підібрати стрижку для тонкого волосся

Щодо довжини тут зрозуміло, це стрижка на середні волосся або коротка стрижка. Довжина стрижки повинна бути до мочок вух або до лінії підборіддя. Після чого стрижка буде виглядати більш об’ємною і щільною. В плані догляду дуже проблематично доглядати за тонкими волоссям. Рекомендуються об’ємні стрижки, їх складно робити на довгому волоссі. Легким способом буде намочити волосся і піднімати їх біля коріння круглою щіткою для волосся або рукою, підсушуючи одночасно феном. При цьому використовуючи піну або легкий мус для укладання волосся.

Протипоказано робити з тонкого волосся дуже короткі стрижки. Вони не дадуть обсягу і тільки в разі ідеальної форми голови виглядають добре. Філіровку на тонкі волосся бажано не робити, волосся і так негусто, і це буде не кращою ідеєю.

Бажано робити стрижку у професійних перукарів або стилістів. Відмінно себе зарекомендувала стрижка «гарячими ножицями», ця стрижка «скругляет» кінці волосся, що надає зачісці якийсь об’єм, робить її більш гарною і живий.

Популярними стрижками для тонкого волосся в цьому році є стрижка боб, каре, драбинка. Непогано виглядає каре з пасмами волосся нижче підборіддя або об’ємне коротке каре з рівними зрізами. Хорошими варіантами будуть «сходинки», їх потрібно робити по всій голові і драбинка з прядками середньої довжини.

Стрижка боб

На кругле обличчя краща стрижка — стрижка боб. Вона нагадує каре, але має чіткі і різкі лінії. Розмиті контури стрижки, коса або асиметрична чубчик «боба» прикриє в області вилиць широку частину обличчя і відкриє красиво окреслене підборіддя.

Багатошарова стрижка

Хорошим варіантом буде багатошарова стрижка. Вона виглядає рухомий і об’ємною, але при цьому вона жіночна. Ця стрижка потребує спеціальної укладанні фіксуючими засобами — лаком, мусами і пінками для волосся. Не рекомендується використовувати для укладання віск або гелі, вони можуть погіршити волосся, при цьому втрачається обсяг.

Піксі

Користується великою популярністю стрижка середньої довжини для тонкого волосся з незвичайною назвою пікс. Щоб надати зачісці потрібний обсяг, вона потребує додаткової укладанні. А пишна довга чолка як би додасть ефект густих волосся. Ззаду волосся закріплюють обідком або шпильками або збирають у хвіст.

З тонкого волосся можна зробити красиві і стильні стрижки. Професійний перукар може підказати, яку модну стрижку краще зробити з тонкого волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні