Стрази — трендові прикраса для волосся 2014 року

«І не вичесати гребінцем частим, і земля застигла в сльозах, крик душі рветься на частини зірок, заплутаних у волоссі».

Ось погодьтеся, красиво ж — зірки у волоссі! Але це все суцільна теорія і романтика, а що на практиці? А на практиці, як виявилося зовсім недавно, ще простіше і тепер чоловікам нічого (ну, або майже нічого) не варто подарувати коханій зірку з неба як прикраси для волосся. Та не одну, а цілі сузір’я і плеяди.

Прийшла з весільної та вечірньої моди тенденція вплітати в укладку маленькі кристали дуже швидко прижилася в повсякденному житті і вже повсюдно на вулицях можна побачити модниць, в зачісках яких поблискують стрази. Неймовірно ефектно виглядає така прикраса під яскравими сонячними променями на березі моря, у світлі мерехтливих вечірніх вогнів де-небудь на багатолюдній вечірці або в інтимній обстановці відокремленого побачення зі свічками і п’янким шампанським. До речі, в останньому варіанті виглядати чарівними шансів набагато більше, так як сяйво очей в тандемі з блиском кристалів у волоссі, здатне затьмарити не одне небесне тіло і залишити глибокий слід у серці новоспеченого «астронома».

Для того щоб домогтися такого результату, необхідно всього дві речі: вибрати хороше шампанське і кристали Сваровскі, які відрізняються від іншої аналогічної фурнітури більш тонким огранюванням і прозорістю. Розмір камінчиків може варіюватися від 2 до 5 міліметрів, але любительки «побільше і багатший» сміливо можуть вибрати екземпляр, що відповідає їх уявленням про красу. А ось з формою все набагато складніше: дизайн і зовнішній вигляд страз відрізняється дивовижною різноманітністю — починаючи з традиційно круглих кристалів, закінчуючи квітковими мотивами і складними геометричними формами.

Дивлячись на неймовірні укладання з великою кількістю блискучих камінчиків і на більш прості зачіски з парою-трійкою таких зірочок, мимоволі виникає питання — а як вся ця сяюча краса там тримається? Як би смішно це не звучало — з допомогою клею. Причому є кілька варіантів приклеювання: креативний і розумний. До креативного варіанту належить кропітка ручна робота з нанесенням на кожен камінчик медичного клею і подальшого кріплення його до волосся. В такому випадку дівчині пощастило вибрати перукаря «мазохіста». Але не всім так щастить, і тому найчастіше використовується розумний спосіб прикраси зачіски стразами. Сенс його в звичайному нарощуванні готових накладних пасм з натуральних або штучних волосся вже з приклеєними на них камінчиками. Фіксують їх у шевелюрі за допомогою спеціальних маленьких непомітних заколочок або за принципом простого нарощування. Але найбільш універсальним прикрасою, безсумнівно, є стрази, зібрані на волосіні. Ця тоненька, майже невидима ниточка, що має в підставі кератіновую капсулу, яка під дією температури зрощується з природними волоссям і стає практично «рідний» серед пишної гриви волосся. Існує ще так зване холодне нарощування, яке можна зробити самостійно в домашніх умовах. Призначене воно для дівчат, які самі собі стилісти і перукарі в одній особі. Тут прядки зі стразами оснащені спеціальним силіконовим кріпленням, завдяки якому вони знімаються і одягаються знову без особливої праці.

Блиск і розкіш — це все чудово, але мити голову і розчісувати растрепавшиеся волосся, час від часу все-таки треба. До слова сказати, зірки, заплуталися в неслухняних локонах, абсолютно цьому не перешкода. Вони стійко переносять теплий душ і з легкістю прослизають крізь великі зуби плоскою дерев’яною гребінця. А ось від фарбування волосся все-таки слід утриматися, щоб поверхня кристалів не помутніла від несподіваної хімічної атаки.

Слід зауважити, що наявність у волоссі камінчиків абсолютно не зобов’язує їх власницю кожен день відвідувати модний салон для створення складних укладок і грандіозних зачісок відповідних урочистості та ошатності прикраси. Доглянута шевелюра будь-якої довжини і форми стане для такого зіркового зборів прекрасним фоном.

І, до речі, будьте гранично уважні: піймавши в мережі своїх локонів чудові іскорки, будь-яка представниця прекрасної статі хоч ненадовго зможе відчути себе міфічної богинею з розсипами зірок у волоссі і пройти повз такої чудової жінки чоловіки просто не мають право!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні