Терміново привести волосся в порядок

Сонце «краде» з локонів вологу, ультрафіолет руйнує їх кутикулу, морська вода «вимиває» кератин, а міська пил і гаряче повітря впливають як фен. Не панікувати! Сучасні процедури дозволяють повернути волоссю красу в найкоротші терміни. Терміново привести волосся в порядок допоможуть наші найкращі поради.

Ламінування

В процесі ламінування і біоламінування пасма покривають плівкою, яка містить живильні і зволожуючі речовини і захищає від впливу зовнішніх факторів. В якості покриття використовується безбарвний барвник на основі натуральних компонентів (якщо це ламінування) або повітропроникне речовина на основі соку кульбаби або кабачка (якщо це біоламінування). В’язке речовина обволікає кожен волосся, заповнюючи всі нерівності і склеює лусочки. При цьому шкіра голови і пасма можуть вільно дихати. Склад наносять на півгодини, прогрівають протягом 15 хвилин, а потім змивають і обполіскують холодною водою. Засоби, що використовуються для цих процедур, зазвичай гіпоалергенні і антистатичні. Гладкі, слухняні, блискучі й еластичні волосся. До того ж товщина кожної волосини збільшується, а значить, і обсяг зачіски зростає. Плівка дбайливо зберігає поживні речовини і вологу всередині волосся, вирівнюючи його і навіть оберігає від швидкого вимивання фарби. Подвійно приємно, що крім видимого ефекту, ламінування і біоламінування забезпечують захист під час укладання (коли застосовується фен, випрямлячі, щипці): локони не травмуються, укладаються простіше і швидше, не пушатся і не пересихають. Ефект від процедури зберігається на 4-6 тижнів, залежно від стану пасом, частоти миття і застосовуваних косметичних засобів. В будь-який зручний момент можна повторити процедуру, не варто боятися перенасичення — волосся прийме складу стільки, скільки йому необхідно.

Стрижка гарячими ножицями

При стрижці звичайними ножицями. Кінчик кожного волоса залишається відкритим і незахищеним, тому що має трубчасту структуру. Ось чому рекомендація після літа підправити зачіску звичним способом — сумнівна. Гарячі ножиці моментально закривають волосся, роблячи його більш здоровим і красивим. У салонах гарячі ножиці підключені до комп’ютера, який в залежності від стану пасом, вибирає температуру роботи. Після стрижки ефект посічених кінчиків надовго зникає. 4-5 таких процедур — і обсяг зачіски збільшиться в два рази.

Нанотехнології

Під час процедури наномолекулы професійних засобів, так зване нанооблако, з допомогою аерозолю розпорошуються на пасма, і корисні компоненти проникають всередину — лікують, зміцнюють і захищають. Ефект досягається за рахунок рівного вибудовування лусочок волосся. Чим більш гладка його поверхню, тим більша кількість світла відбивається і тим сильніше блиск.

Результат

Дійсно «оновлені» пасма. Інноваційні засоби здатні повернути їм шовковистість і природну красу. Для досягнення найкращих результатів рекомендується курс з 3-4 процедур. Ефект — 3-5 тижнів.

Зміна кольору

Фарбування волосся фарбами Sebastian з унікальним комплексом Innovate Color Shine Complex. Вони відновлюють пошкоджену кутикулу, заповнюють недолік поживних речовин, зміцнюють структуру, підсилюють природний колір і надають яскравий, соковитий блиск

Результат

Порівняємо з ламінуванням, адже особливі компоненти, що входять до складу коштів, обволікають волосся «плівкою». Тримається вона близько місяця, а відтінки можна підібрати будь-які, аж до натуральних.

Пальмова екзотика

Реконструкція иссушенного сонцем волосся кремом Phytodess, який на 90% складається з пальмової олії. Його місія — додання міцності і усунення ламкості пасом. Наноситься засіб по всій довжині і ретельно втирається. Потім протягом 20 хвилин випаровується під спеціальним приладом. Вологе тепло забезпечує більш глибоке проникнення. Крем змивається спеціальним шампунем, який, рятуючи від жирності, залишає всередині отримані корисні компоненти. Потім на 10 хвилин пасма покриваються маска на основі меду та макадамії — вона склеює лусочки і надає волоскам м’якість. Легкі, пишні пасма. Ефект відчутний після процедур і зберігається до кінця.

Коментувати статтю

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні