Техніка зав’язки кінського хвоста з волосся

Кінський хвіст є, мабуть, найпопулярнішою жіночою зачіскою на кожен день. На перший погляд — нічого складного: раз, два і готово. Однак, не все так просто. Як не буває двох однакових жінок, так і двох однакових красивих кінських хвостиків на прекрасних головках знайти неможливо. Єдине, в чому сходяться дамські думки, це те, що головне достоїнство такої зачіски — акуратність. Отже, тема цієї невеликої статті — техніка зав’язки кінського хвоста з волосся.

Чому це так складно?

Найкраще підходить зачіска, в якій пасма зав’язуються пучком на потилиці, для довгих і тонких волосся. Та й то буває голова болить, якщо сильно і надовго перетягнути хвіст гумкою. А якщо локони «курчавятся» або хоча б «подвиваются», ростуть місцями в іншу сторону (дві маківки) або, взагалі, про жах… різної довжини?!

Ось тут-то і починаються проблеми. Спорудження такий простий на вигляд конструкції займає не одну годину, спустошуючи при цьому більшу частину арсеналу «закріплюють» косметичних засобів. Для боротьби з «півнями» деякі винахідливі жінки використовують шпильки і заколки. Багато хто навіть вважають, що саме так в перукарні і роблять професійний кінський хвіст, тобто закріплюють гумку парою невидимок. Прядки, які, незважаючи на велику кількість лаку, зрадницьки вибиваються на потилиці, також можна підколювати невидимками. Як би те ні було, кожному зрозуміло, що основний елемент техніки зав’язки кінського хвоста з волосся — це гумка.

Нижче представлені, матеріали Інтернет-форумів, де прості представниці прекрасної статі обмінюються думками з даної теми:

 • Спочатку зафіксувати пучок волосся гумкою для грошей, а вже потім прикрити зверху її будь-яким декоративним аксесуаром на ваш смак;
 • Гумка повинна бути хороша, товста, що нагадує за текстурою виту мотузку. У такому випадку вона міцно тримає волосся і не сповзає;
 • Треба жорстко затискати, інакше злізе, а до відчуття стягування, навіть якщо голова болить, швидко звикаєш.
 • Найкращий хвіст можна зробити на волоссі з ознаками забруднення (на 2-й 3-й день після миття голови). З чистими нічого не зробиш — розсипаються і не хочуть слухатися.
 • Щоб технічно зав’язати кінський хвіст з волосся без особливих укладальних засобів, треба це робити тільки на брудні волосся. Вони так здорово прилипають один до одного. А ще добре б для зализування використовувати не просто гребінець, а щітку з натуральної щетини;
 • Мені дуже допомагає «старорежимская» чорна аптекарська резиночка чи можна з велосипедної камери вирізати. Тримає чудово без всяких мусів і гелів до 6-8 годин. Правда, якщо перетягнути, голова болить;
 • Головне, щоб гумка відповідала обсягу хвоста, не більше і не менше. Підібрати можна тільки методом проб і помилок;
 • Я використовую гумки з плоскою залізком посередині. Вже на двох обертах тримають добре. Щоб приблизно визначитися з розміром пробую надіти гумку на зап’ясті. Якщо одягається, не бовтається і не тисне, значить мій размерчік.
 • Як рекомендують зав’язувати кінський хвіст професіонали

  Зарубіжні іміджмейкери і стилісти довели «давнє» мистецтво зав’язування волосся в тугий пучок на потилиці до свого логічного кінця. При цьому вони підкреслюють, що вміло зроблений кінський хвіст виглядає настільки ж простий, наскільки й вишуканим. З ним однаково зручно робити кар’єру або «відриватися» на вечірці. Воістину, така багатогранність робить «хвіст на маківці» улюбленої зачіскою серед різних верств населення.

  Отже, якщо ви хочете додати вашому старому доброму, перевіреного роками образу трохи шарму, познайомтеся з п’ятьма простими і одночасно відточеними до досконалості нюансами від кращих перукарів країни.

  Крок 1. Перш за все, перевірте наявність у господарстві гребінці, еластичних гумок і необхідного мінімуму лаку для волосся. Краще всього використовувати сухі волосся вчорашньої миття. Вони не надто распушиваются і більш пластичні. Якщо доводиться зав’язувати кінський хвіст після купання, то, щоб уникнути природних для свежевымытых волосся «півнів», після повного висушування феном слід злегка побризкати зачіску лаком для волосся слабкої або середньої фіксації.

  Крок 2. Розділіть волосся на 4 порції: верхні пасма, що ростуть на маківці, віялоподібний шар області корони голови, бічні скроневі пасма і задня частина. Зробіть маленькі «хвостики» з кожній із порцій.

  Крок 3. Починайте з заднього ділянки. Щоб трохи підняти і надати волоссю об’єм, ніжно і м’яко начесывайте (збивайте) пасма від середини до коріння.

  Крок 4. Обережно розчешіть кожну з решти виділених частин і зберіть все волосся по центру потилиці. Зафіксуйте пучок гумкою з м’яким еластичним покриттям. Невибагливу перев’язь можна сховати під волоссям, натягнувши їх валиком товщиною в палець біля самої основи кінського хвостика. Сприсніте лаком і як би загорніть гумку в волосяну муфточку. Для більшої вірності можна зафіксувати конструкцію кількома «невидимками».

  Крок 5. Технічно зав’язаний кінський хвіст з волосся в остаточному варіанті зафіксуйте лаком, давши йому підсохнути протягом хоча б 20 секунд. Для більш яскравого образу можна використовувати лак з блискітками.

  Звичайно, скільки людей, стільки може бути і думок на практично будь-яку проблему. Якщо ж справа стосується індивідуальних смаків і уподобань, то тут кожен має найбільше прислухатися до своїх відчуттів і «внутрішнього» голосу. Не бійтеся експериментувати і не сприймайте написане, як догму.

  Тільки, будь ласка, не приносьте занадто великих жертв на вівтар краси. Удачі вам!

  Коментувати статтю

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні