Типи волосся і як правильно доглядати?

Кожній жінці хочеться мати красиві волосся. Незалежно від того, як і вони — короткі або довгі, хвилясті або прямі — будь волоссю необхідний догляд. Волосся буває різних типів і дуже важливо знати, який тип у вас, перш ніж робити з ними що-небудь. Отже, різні типи волосся і як правильно доглядати за ними — ось про що поговоримо сьогодні.

Є кілька загальних рекомендацій по догляду, що підходять абсолютно всім. Вони досить прості:

 • Підстригайте волосся регулярно, щоб уникнути фрагментації і руйнування кінчиків волосся. Короткі волосся потребують стрижці кожні 6 тижнів, а довгі — кожні 8 до 12 тижнів.
 • Використовуйте гребінці та щітки з натуральних матеріалів. Не використовуйте гребінці зі зламаними зубами — ви можете поранити ними шкіру голови.
 • Не перестарайтеся з знебарвлення, завивками, випрямленням, волосся. Коли проводиться дуже багато подібних процедур, це, безумовно, призводить до сухості волосся і захворювань шкіри голови.
 • Завжди використовуйте маски або кондиціонери для волосся. Наносьте їх переважно на кінчики, особливо важливо це для довгого волосся.
 • Використовуйте тільки ті засоби по догляду, які підходять вашому типу волосся
 • Різні типи волосся і правильний догляд

  Жирне волосся

  У нормі підшкірний жир виробляється в кількості, достатній для живлення шкіри голови і забезпечення її элластичности. При надмірно інтенсивної роботи сальних залоз цього жиру виробляється в надлишку, тому волосся швидко стають жирними і неохайним. Якщо у вас саме такий тип волосся і шкіри голови — зміните свої погляди на використання шампуню і кондиціонера. Більшість з них ще більше посилить ситуацію. Якщо ваші волосся жирні — використовуйте шампунь для жирного волосся і тільки в кінці застосовуйте живильний бальзам.

  Інші поради для жирного волосся:

  — Мийте волосся, як тільки відчуваєте, що вони стають брудними. Ви можете захотіти мити голову кожен день, щоб виглядати краще, але цього робити не слід. Справа в тому, що, масажуючи шкіру голови, ви стимулюєте сальні залози на виробництво більшої кількості шкірного сала і утворюється «хибне коло». Чим частіше ви будете мити голову, тим більше вона буде жирнеть.

  — Мийте голову правильно — не тріть шкіру голови, а злегка масажуйте її подушечками пальців. Не робіть занадто інтенсивних рухів, щоб не стимулювати сальні залози ще більше.

  Сухі волосся

  Занадто інтенсивне фарбування та хімічна завивка може пошкодити структуру волосся, а також цьому сприяє дуже інтенсивна сушка феном, щипці та гарячі бігуді. Якщо цього літа провести час в басейні з хлорованою водою або під палючим сонцем, це теж буде сприяти подальшому виснаженню і пересушування волосся. Для відновлення балансу і зволоженості волосся, спробуйте виконати наступні дії:

  — Використовувати зволожуючі шампуні і маски, які зроблені спеціально для сухого волосся

  — Знизити до мінімуму використання фену і термобігудів

  — Влітку використовувати спеціальні захисні маски для волосся

  — Один раз в тиждень робити глибокі живильні маски з оливковою олією або інші готові маски для сухих і пошкоджених волосся.

  Тонкі волосся

  Тонкі волосся не здаються життєздатними. Вони часто випадають, ламаються, їх дуже важко фарбувати і важко укладати в зачіску. Дотримуйтесь рекомендацій для вирішення проблем цього типу волосся:

  — Стрижка вам необхідна. Чим довше волосся, тим тонше вони виглядають. Для і без того тонкого волосся це неприпустимо

  — Не допускайте занадто інтенсивного випадіння волосся — використовуйте всі засоби для запобігання цього

  — Застосовуйте кондиціонер тільки на кінчиках волосся, але не на корені. Таким чином він не буде прилипати до шкіри голови. Якщо вам цікаво, чи використовувати кондиціонер, прислухайтеся до професіоналів. А вони в один голос кажуть, що краще зовсім обійтися без них.

  Пишні й густі волосся

  Здавалося б, про це типі волосся можна лише мріяти. У чому можуть бути проблеми? Однак багато жінок з густим волоссям скаржаться на свербіж шкіри голови і лупа. Це відбувається, як правило, з-за недостатньої промивання волосся шампунем з-за густоти шевелюри. Кожен раз, моя голову, переконайтеся, що ви добре промили волосся шампунем, щоб уникнути цієї проблеми. Інші поради для недисциплінованої гриви:

  — Ваші волосся можуть бути і довгими і короткими, але не середньої довжини. Короткі волосся будуть перебувати під контролем і довгі під вагою своєї ваги теж буде досить легко «приборкати». Але при середній довжині волосся будуть неслухняними і створять ілюзію шапки на голові.

  — Робіть багатошарову стрижку. Вона збереже об’єм, додасть волоссю керованість і поліпшить зовнішній вигляд

  — Намагайтеся уникати фарбування волосся. Вона надає волоссю додаткову щільність, а при підвищеній густоті це може зіграти не на вашу користь. Волосся можуть стати схожими на віник.

  Кучеряве волосся

  Найбільша проблема кучерявого волосся — відсутність блиску. За ними потрібно правильно доглядати. На відміну від натуральних волосся, що мають природний блиск, фігурні часто виглядають млявими і сухими. Це пов’язано з нерівною поверхнею волосся, які не можуть відбивати світло. Це означає, що, чим більше кучерявими є ваші волосся, тим більше вони будуть виглядати млявими. Для вирішення цієї проблеми, дотримуйтесь наступних порад:

  — Мийте волосся зволожуючим шампунем і використовуйте спеціальні кондиціонери для гладкої поверхні волосся

  — В душі використовуйте гребінець із широкими зубцями, щоб рівномірно нанести на волосся маску або кондиціонер

  — Після використання глибокої чистки шампунем використовуйте додаткові засоби по догляду за кучерявими волоссям

  — Мийте волосся теплою водою для ущільнення поверхні, що допоможе краще відбивати світло

  — Застосовуйте зволожуючі засоби після миття голови, які додадуть форму і блиск кучерям

  — Не випрямляйте волосся механічним методом — гарячою праскою. Краси волосся це не додасть, а лише зробить їх ще більш слабкими і сухими.

  Ці правила потрібно дотримувати обов’язково, яким би ви не мали типом волосся — як правильно доглядати за ними ви вже знаєте. Головне — не лінуватися і доглядати за собою постійно. Адже красиве волосся — це здорове волосся. Як, втім, і навпаки.

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні