Вечірні зачіски на довге волосся

Дуже важко зробити вечірню зачіску на довге волосся за кілька хвилин. Тільки уявіть, що вас запросили на вечірку або в ресторан на честь якого-небудь свята. В голові проносяться думки: «Яку вибрати зачіску? Що надіти? Як краще нафарбуватися?». Великої праці не складе надіти вечірнє плаття і зробити макіяж, але над вечірньою зачіскою з довгого волосся доведеться неабияк помучитися.

Можна звернутися в салон краси до перукаря, але при цьому доведеться витратити чимало часу і грошей. Краще буде навчитися самим робити вечірні зачіски з довгих волосся, до того ж не такі вони і складні, як може здатися на перший погляд. Отже, озброїмося гелями, лаками, пінками для волосся, різнокаліберними бігудів, щипцями, гребінцями. Для ефективної укладання знадобиться фен.

Вечірня зачіска — мокрі волосся

Ця зачіска на довге волосся підійде в екстрених випадках, коли залишилися лічені хвилини до виходу в світ. На вологі пасма нанесемо мус або пінку, потім скрутимо їх окремо, сомнем у грудку, зафіксуємо дифузором і підсушити феном. Укладання прикрасимо намистинами, квітами або побрызгаем лаком для волосся з блискітками. Цей ефект мокрого волосся може протриматися кілька днів.

Стиль ретро

Для вечірньої зачіски піднімемо волосся на потилиці, зробимо начісування, а кінці волосся заколемо китайськими паличками або зберемо у «мушлю» або зберемо довге волосся у хвіст, не звільняючи до кінця кінчики волосся. Цю зачіску різноманітимо, для цього акуратно відділити чубок. Якщо її немає, виділимо спереду пасмо волосся і рясно смочим її пінкою, загорнемо тому за допомогою круглої гребінця, підсушити укладання феном. Закріпимо пасмо шпильками, а її кінці сховаємо на потилиці у «мушлі». Прикрасимо зачіску широкими бантами або стрічками.

Зачіска з французької косою

Рівномірно покриємо волосся засобом для укладання і заплетем французьку косу, починаючи з верхівки, закінчимо її біля основи шиї, закріпимо гумкою. Використовуючи парові щипці, накрутимо вільні локони і остудимо волосся. Піднімемо гумку і закріпимо на потилиці шпилькою. Пасмо за пасмом зафіксуємо локони навколо гумки. Створимо зачісці додатковий обсяг, для цього кінчиком гребінця піднімемо на маківці волосся.

Укладені прямі волосся

Для вечірньої зачіски використовуємо укладені прямі волосся. За допомогою праски разгладим пасма і нанесемо засіб, що перешкоджає електризації волосся. Щоб пом’якшити риси витягнутого або прямокутного особи до зачіски додамо чубок. Щоб виглядати на торжестві справжньою принцесою, придбаємо щипці для великих локонів. Що може бути сексуальніше, ніж об’ємні кучері, які м’яко лежить на жіночих плечах?

Щоб надати укладанні необхідний обсяг, зберемо затиском на потилиці верхню частину волосся, а нижні пасма нанесемо на пінку і будемо крутити їх щипцями. Верхні пасма по черзі начешем біля коріння і збризніть лаком, кінці завьем. Якщо є чубчик, трохи начешем її, пройдемося по всій довжині щипцями, не намагаючись сильно її накрутити. Зафіксуємо укладання лаком, трохи помнем пасма і покладемо. Для великих хвиль використовуємо для накручування пасом, фен і круглу гребінець великого діаметру.

Укладка для довгого кучерявого волосся

Кучеряве волосся часто бувають неслухняними. При цьому небажано використовувати звичайний фен, під дією сухого повітря, волосся втрачають свою хвилясту структуру і стають більш ламкими. На вологе волосся кучеряве розпорошимо лосьйон для укладання і підсушити їх дифузором, він зробить кучері більш пружними.

Іншим варіантом вечірньої зачіски буде вже згаданий «мокрий» ефект. Нанесемо спеціальний гель на вологе волосся і зачіска готова.

Пам’ятайте, що вечірня зачіска — це завжди елегантність, жіночність і вишуканість. Перед виходом спробуйте різні варіанти укладок і підберіть до лиця кращу з них. Не бійтеся йти на експерименти, додавайте в будь-яку зачіску власні елементи, не так вже і важко створити красиві зачіски на довге волосся. Наприклад, волосся можна прикрасити шпильками з перлами, бантами, шпильками, вони зроблять образ більш досконалим.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні