Великі локони — як зробити?

Красиві і доглянуті великі локони — як зробити їх такими без особливих зусиль і ризику для волосся? Можна сказати це ціле мистецтво. З основними правилами володіння цим мистецтвом ми вас вирішили сьогодні познайомити.

Завивка і її результат

Виходячи з своєї генетичної схильності, ми можемо похвалитися кучерявим або прямими волоссям. Різниця між ними закладена в молекулярній будові киснево-сірчано-соляної ланцюга всередині самого волосся. Великі локони, зроблені штучно за допомогою завивки, на певний час піддаються розщепленню міцних з’єднань сірки всередині волосся, завдяки чому волоссю надається необхідна форма. Хімічна завивка — це один з найпоширеніших способів отримати заповітні локони. Для того щоб її зробити, необхідно накрутити волосся бігуді, потім зволожити їх спеціальним засобом для завивки, а змив його, зафіксувати волосся. Загальний підсумок від хімії зазвичай буває різним, а ось принцип впливу на волосся не змінюється. Наприклад, необхідно приділити увагу значенню концентрації рН рідини (pH 7 робить легку хімію, pH 9 — сильну). На те, як довго протримаються локони впливає не тільки час, обрис кучерів, але і техніка зробленої завивки. Хочете великі кучері — використовуйте відповідний розмір бігудей.

Як створити локони в домашніх умовах

Щоб в домашніх умовах великі локони мали пружність, необхідно використовувати засоби для укладки і догляду за волоссям, що згладжують всі нерівності і пошкодження. Для того щоб великі кучері виглядали більш натурально, їх варто завити на спеціальні бігуді або папільотку. Від напрямку росту волосся і їх падіння при закручуванні залежить пружність локон. Хочете отримати обсяг біля коріння волосся — виберіть техніку, коли бігуді щодо шкіри голови накручують вертикально.

Від спеціальних засобів і товщини бігудей залежить крупність локонів. Використовуйте рідину для завивки. Вона чудово насичує волосся штучним кератином, роблячи його сильніше і міцніше. Обробляючи нею волосся повністю, можна отримати м’які локони і пишні коріння. Часткове використання її у коренів додасть волоссю пишність на проблемних ділянках. Такий обсяг тримається 6 — 8 тижнів.

Як зробити хімічну завивку самостійно

Справа ризикована, але воно того варто. Для початку необхідно вміло підійти до вибору бігудей і рідини для завивки. Кращий спосіб — при виборі цих приладдя звернутися за консультацією до професіонала. Під час самої завивки за допомогою паперу варто захистити кінці волосся. Це допоможе зробити великі і природні локони. Хороший вибір — бігуді з ворсом і м’яким держателем з отворами. На потилиці крутити волосся самостійно дуже складно, тому варто попросити, щоб це хтось зробив. Ну а якщо ви не можете похвалитися спритністю, плюс до всього ваші волосся відносяться до проблемних (пошкоджені, освітлені або тонкі і посічені), вам варто проконсультуватися з фахівцем, він розповість як правильно укласти волосся після миття, завиті хімічним шляхом.

Як правильно укладати локони

Зробити локони більш привабливими вам допоможе укладання. Після миття голови акуратно розчешіть волосся. Накручуючи кожен локон на палець, висушіть його феном. На окремі пасма варто нанести лосьйон або спрей для фена. Після струсніть волосся і зафіксуйте їх спреєм.

Поради професіоналів

Волосся необхідно скласти трикутником, після створення натуральних локонів поверніть паперові носові хустки або папільотку смужкою. Потім накрутіть пасма на них, біля коріння міцно зв’яжіть кінці паперового хустки.

Зигзагоподібні хвилі можна отримати шляхом скручування і закріплення пасм волосся. Краще всього використовувати гарячі бігуді.

Хочете м’які хвилясті кліпси — невеликими партіями в джгути скрутіть волосся, закріпивши їх вгорі голови.

Локони на сухих волоссі — заздалегідь кожну пасмо обробіть лосьйоном для фена, нагрійте феном. Дайте локонам охолонути, потім зніміть бігуді і надавши при допомоги рук волоссю форму, закріпіть спреєм.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні