Види хімічної завивки волосся

На сьогоднішній день в області хімічної завивки волосся відбувся грандіозний переворот — почали використовуватися нові якісні високоефективні засоби та препарати. Від колишньої методики завивки залишився лише основний принцип, який полягає в зміні самої структури волосся.

При цьому способи підходу до проведення самої процедури завивки істотно просунулися вперед, на даний момент дозволяючи завити волосся, мінімально їх при цьому травмувавши. Самі нові засоби допомагають уникнути небезпеки заподіяння шкоди волоссю при хімічній завивці.

Препарати, що впливають на волосся, стали куди м’якше, такі засоби як аміак, використовуються у них в мінімальній кількості, майже не використовується лужний склад, а кислоти підбираються максимально щадні.

Які види хімічної завивки існують?

За методом проведення завивка ділиться на хімічну і тимчасову. Тимчасова може бути проведена в домашніх умовах, однак вона тримається дуже мало часу. Хімічна робиться у досвідченого майстра в салоні і здатна триматися тривалий час.

До того, як приступити до процедури хімічної завивки, потрібно знати, що її не можна проводити в період вагітності або лактації, якщо ви проходите курс лікування гормональними препаратами або ж недавно пофарбували волосся.

В залежності від того, як була зроблена хімічна завивка, її ділять на наступні категорії:

 • по спіралі;
 • «на шпильку»;
 • прикоренева;
 • «близнюк»;
 • на папільйотках;
 • з підкручуванням другий коклюшки;
 • «на косичку»;
 • «дитяча».

У ході створення хімічної завивки на папільйотках забезпечується враження витких легких природних хвилястих локонів.

Якщо спіральна завивка, то волосся укладаються в спіралі, які в’ються дрібними кільцями, не переплітаються одна з одною. Даний вид завивки можна рекомендувати тим, у кого довге волосся.

Досить нетривіально виглядає спосіб завивки з підкручуванням другий коклюшки, при якому завитки волосся виходять різних розмірів. Це відбувається з-за методу виконання, при якому частина волосся накручується спочатку на одну коклюшку, а потім підкручує друга.

При завивці «на шпильку» створюється ефект пишних локонів, що виглядає дуже добре у тих, у кого волосся довжиною до плечей або довше.

Також на волоссі великої довжини добре виглядає спосіб завивки «на косичку», коли пасма сплітаються в тугі дрібні кіски, на кінцях закручені на коклюшки.

Хімічна прикоренева завивка проводиться тоді, коли потрібно пишність біля коренів, при цьому обробляється тільки та частина пасма, яка прилягає впритул до шкіри голови або ж у тому випадку, якщо раніше зазнали хімічній завивці волосся відросло і потрібно зробити завитки біля коренів волосся.

Тип завивки «дитяча» є найбільш щадним варіантом. При цьому, так само як при мелірованії, на голову потрібно одягнути поліетиленову шапочку, через отвори в ній витягнути пасма і провести звичайну хімічну завивку.

Особливість виконання техніки завивки «близнюк» можна назвати вироблений ефект, при якому частина пасом завитка у формі горизонтальних локонів, а інша частина — у вигляді вертикальних.

Залежно від способу впливу і застосовуваних матеріалів завивка може бути розділена на наступні види:

 • амінокислотна;
 • на основі кислоти;
 • на основі кислоти з застосуванням тиоглюколиевой кислоти;
 • нейтральна;
 • лужна.

Завивка На кислотній основі має найбільш сильним ефектом, підходить для всіх волосся і дозволяє отримати тривалу стійку фіксацію.

Завивка, що проводиться на основі кислоти з застосуванням тиоглюколиевой кислоти володіє нейтральним pH і з цієї причини менше шкодить волоссю, не викликаючи сильного набухання. Однак даний спосіб завивки не підходить для прямих і гладких волосся, оскільки дуже недовговічний.

При амінокислотному вигляді завивки використовуються препарати, які дозволяють наситити волосся і сприяють їх швидкому відновленню.

Лужна завивка діє м’якше кислотної, однак її ефект тримається в середньому близько трьох місяців і вона підходить не всім. Однак вона дозволяє добитися ефекту природної природності волосся.

Нейтральна завивка діє м’яко і рівномірно, підходячи для всіх типів волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні