Відновлення кольору волосся

В даний час всі кажуть, що натуральний колір волосся знову в моді. Але якщо повернутися на кілька років назад, то можна згадати часи, коли всі жінки намагалися перефарбувати натуральний колір волосся у модний колір на той момент. Жінки йшли тенденціям в моді, блондинки перекрашивались в брюнеток, а брюнетки перекрашивались у блондинок. Проте з часом новий колір набридав, та до того ж постійне фарбування коренів завдавало чимало клопоту. Але це ще не все, із-за постійного фарбування волосся втрачають здоровий вигляд. Зіткнувшись з подібним, більшість жінок починає думати — як же відновити природний колір волосся?

Однак відновлення кольору завдання досить складна і для блондинок, і для брюнеток, і для рудоволосих. Ця тема обговорюється в газетах, жіночих журналах, на форумах. Але методів відновити природний колір волосся лише кілька і вони консервативні.

Метод 1. Зістригти фарбоване волосся

З усіх наявних способів це самий радикальний, тому підходить для тих, у кого достатньо швидко росте волосся або терплячим дівчатам. До речі цей спосіб найбільш популярний, як би дивно це не звучало. Наприклад, ви володарка чорного кольору волосся. Коріння вже досить відросли, щоб піти до майстра і зістригти фарбоване волосся, зробивши коротку стрижку. І тоді залишиться терпляче чекати, поки волосся знову не виростуть.

Цей метод підійде в тому випадку, якщо:

  • ви втомилися тонуватися
  • ви володарка коротких волосся і/або вам не шкода їх зістригти
  • вам добре йде «хлопчача» стрижка.

Метод 2. Фарбування волосся в колір, близький до натурального

Цей метод ідеально підходить рудоволосим дівчатам, чий натуральний волосся темно-русявий або русявий, а також довговолосим блондинкам. Процедуру фарбування можна здійснити в домашніх умовах самостійно, але при цьому є ризик того, що вийти зелений або сіро-буро-малиновий колір. Саме тому доцільно буде звернутися до професіоналів, які підберуть відповідний відтінок і тон професійної палітри. При необхідності тон натурального волосся освітлюється за допомогою спеціальної емульсії. Крім того, після професійних засобів волосся виглядають здоровими, доглянутими, блискучими.

При фарбуванні важливо враховувати, що фарба на освітленого волоссі тримається недовго. Фарба швидко змивається, тому фарбувати доведеться кілька разів (2-5 р).

Метод 3. Застосування спеціальних змивів

Даний спосіб підходить темноволосим дівчатам. Раніше, щоб з темно-коричневого або чорного кольору повернуться до натурального кольору волосся, їх знебарвлювали. Після чого волосся потрібно зістригати. У теперішній же час використовується «змивка», яка видаляє з волосся стійку фарбу. Дану процедуру можна порівняти з знебарвлення, але вона більш щадна (оксид становить 3-6%). До недоліків можна віднести неприємний, їдкий запах, а переваг багато. Найбільш популярною і доступною змиванням сьогодні вважається змивка від Estel Color Off і Vella. У салонах широко використовується Vella, але якщо порівнювати її з Estel, то вона менш демократична і волосся після неї тьмяні і грубі. Після Estel результат ефективніше, ніж після Vella.

Якщо ви хочете самостійно видалити фарбу, використовуючи емульсію, то вам важливо знати і пам’ятати деякі нюанси.

  • Estel Color Off може вистачити на змивки дві-три, але тільки при довгому волоссі.
  • Після першої процедури колір волосся освітлюється, як правило, на кілька тонів. Якщо волосся висвітлила не достатньо, то змивка повторюється.
  • Після змивки, через якийсь проміжок часу, волосся тонуються стійкою фарбою. Щоб домогтися глибокого відтінку тонування проводиться 2-4 рази. Між тонуванням необхідний 2-6-тижневий інтервал.

Приготувати суміш для змивки можна з натуральних масел. Наприклад, можна взяти мигдальне, касторове, оливкове масло і змішати з розрахунку 1:1:1. Після чого в суміш додається кефір, пиво, коньяк в тих же пропорціях. Все перемішується і наноситься на волосся, поверх суміші надівається поліетилен. Через 3 години суміш змивається шампунем, а потім обполіскується водою з соком лимона.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні