Відновник кольору волосся після фарбування

Як правило, жінки обожнюють зміни і найбільше це стосується зовнішності, в тому числі і волосся. Але дуже часто після чергової фарбування волосся багато дами починають думати про те, як повернути волоссю їх натуральний колір? А іноді трапляється що очікуваний колір волосся після фарбування не виправдав своїх очікувань. Звичайно, впадати в паніку у таких випадках не варто, адже сучасне перукарське мистецтво пропонує в цьому випадку спеціальний відновник (змив). Завдяки такій змивання ви зможете повернути вашому волоссю їх натуральний колір без негативних наслідків. Ці кошти направлені на видалення з волосся небажаної фарби з подальшим доглядають ефектом, покращує їх зовнішній вигляд і додає сили.

Відновник кольору та його особливості

Під відновник кольору волосся після фарбування (графіки) прийнято розуміти універсальний засіб, за допомогою якого можна повернути волоссю їх природний відтінок. Процедуру відновлення кольору можна зробити як у салоні, так і в домашніх умовах. Ця процедура носить назву декапирование.

Декапирование в домашніх умовах

Якщо правильно приготувати відновник природного відтоку самостійно, то після виробленої змивки волосся будуть мати здоровий зовнішній вигляд. Найчастіше змивку кольору в домашніх умовах виготовляють за допомогою таких продуктів, як пиво, коньяк або кефір. Тому щоб після фарбування повернути волоссю їх первозданний вигляд, необхідно нанести на волосся один з вище перерахованих інгредієнтів, а потім змити її теплою водою і зробити маску для волосся з натурального масла (реп’яхової, оливкової або рослинного). Це не тільки допоможе повернути волоссю їх натуральний відтінок і вплине на їх зміцнення.

Декапирование в салоні

Самої делікатної для волосся прийнято вважати натуральну змивку, а ось кислотну (поверхневу дію) і обесцвечивающую змивку (глибоке дію) вважають найбільш шкідливими для здоров’я волосся. Наприклад, після знебарвлювати змивки починається сильне випадання волосся і погіршується їх структура. Крім усього іншого, ці змивки відрізняються своїм результатом.

Поверхнева змив в себе включає застосування пом’якшувальних сумішей, до складу яких не входять оксиданти (аміак і перекис водню). Ця змивка видаляє великий обсяг фарби і рекомендована в тому випадку, коли волосся потребують невеликий коригування або вирівнювання кольору.

Глибоке декапирование розраховане на більш якісний результат. Його використовують у випадку, якщо фарбування волосся вироблялося не один раз або в результаті неякісної забарвлення (плями на волоссі). Ця змивка здатна висвітлювати волосся на 4 тони і всього за 1 процедуру. В результаті першої процедури волосся стає неприродно рудими. Для того щоб знизити стрес для волосся, наступну процедуру рекомендовано робити через 2 тижні. Як правило, вистачає двох таких процедур. Враховуючи отруйність даної процедури, її повинен виконувати майстер-професіонал. Іноді глибоку змивку роблять після застосування складів для поверхневого змивання. Це можливо тільки в тому випадку, якщо бажаний результат не був досягнутий. В склад для глибокого декапирования входять окислювачі. В момент обробки волосся, в першу чергу складу наносять на проблемні місця, а потім рівномірно розподіляють по всій довжині волосся.

Відновлює волосся після декапирования

Після змивки волосся потребують обов’язкового відновлення. З цією метою на волосся наносять спеціальні зміцнюють маски. Такі маски можна легко приготувати вдома. Найкращою прийнято вважати маску з настоянки червоного пекучого перцю. Для її виготовлення ми беремо перець і у пропорції 1:1 розводимо водою, а потім наносимо на корені волосся. Дія маски посилює парниковий ефект, який ми створюємо за допомогою поліетиленового пакета, обмотавши голову. Тримають таку маску протягом 20 хвилин. Також непогано підійдуть маски з однакових частин реп’яхової олії, алое, кефіру. Ці маски не тільки відновлять структуру волосся після змивки, але і збільшать їх зростання, а також зміцнять волосяну цибулину.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні