Випрямлення кучерявого волосся

Прямі волосся зараз в моді, у зв’язку з цим власниці кучерявого волосся роблять безліч спроб випрямити пасма і досягти того ж ефекту, що і у знаменитостей і моделей глянцевих журналів. Варто відзначити, що не всі методи випрямлення волосся безпечні, і іноді можна назавжди втратити красу живих волосся, вдаючись до таких.

Випрямлення волосся гребінцем і феном

Волосся починають завиватися по мірі висихання. Така їх особливість пов’язана з білковими зв’язками, що виникають на поверхні кучерявого волосся волоссі. А якщо випрямити волосся під час висихання, то вони залишаться прямими до наступного прийому душу. Для того, щоб випрямити волосся, потрібно намотати по черзі пасма на велику круглу гребінець і висушити їх феном при натягу, випрямляючи їх. Ефективність методу буде залежати від навичок володіння гребінцем і феном, а також від структури волосся. Навряд чи це спрацює на дуже кучерявих волоссі. Основним недоліком цього методу випрямлення волосся є регулярне застосування гарячого повітря фена, що шкодить волоссю. І, звичайно ж, потрапляючи під дощ, волосся стануть вологими і почнуть чіплятися.

Використання прасування для випрямлення волосся

Цей метод випрямлення волосся теж досить простий. Спочатку потрібно розчесати мокрі волосся. Потім, затискаючи пасма праскою, розпрямити їх по черзі. Утюжок допомагає досить швидко випрямити волосся, при цьому результат добре зберігається до того моменту, поки волосся не стануть вологими. Але цей метод випрямлення волосся має істотний недолік. Часте застосування прасування може серйозно пошкодити структуру волосся.

Косметичні засоби для укладання волосся

Сьогодні косметичний ринок пропонує величезну кількість коштів для випрямлення і укладання волосся. Можна придбати хороший якісний засіб, наприклад, гель, мус або лаки, до складу якого входять полімери. Останні призначені для підтримки волосся в розпрямленому стані. Такі засоби дуже ефективні, однак їх використання вимагає деяких навичок. Результат випрямлення волосся за допомогою косметичних засобів досить стійок і навіть дощ не страшний волоссю. Вони почнуть знову завиватися тільки після того, як кошти буде змито. Головним недоліком цього методу є те, що волосся з нанесеним засобом для укладання можуть виглядати неприродно, мати штучний блиск та ін.

Бразильське випрямлення волосся

Це дуже популярний спосіб випрямлення волосся. Процедура ґрунтується на тому, що на волосся наноситься спеціальна речовина, у складі якого знаходиться кератин. На волоссі відбувається його кристалізація і волосся випрямляються. Існує думка, що кератин здатний відновлювати ушкоджені волосся, надавати їм блиск і силу. Але в дійсності відгуки на цю процедуру досить різноманітні. Хтось задоволений ефектом, так як він дійсно зберігався обіцяні три місяці. Хтось, навпаки, помітив, що волосся швидко почали завиватися. Це безпосередньо залежить від того, наскільки часто доводиться мити волосся.

Японське випрямлення волосся

Метод випрямлення волосся, розроблений в Японії, дає дуже стійкий результат, але і коштує дорого. Випрямлення волосся здійснюють за допомогою спеціального хімічного розчину і прасування. Тобто, крім хімічного впливу, волосся потрапляють ще й під вплив високих температур. Висока ефективність, але і велика ймовірність пошкодження структури волосся.

Релаксатор

Сьогодні найбільш стійкий результат в випрямленні волосся дає релаксатор. Деякі моделі релаксатора призначені для використання в домашніх умовах. Однак слід дотримуватися обережності при роботі з ними, так як вони містять агресивні речовини. Такий метод випрямлення надійний і стійкий, але робить волосся ламким, сухим.

Візьміть на замітку, що…

  • не можна випрямляти волосся після хімічної завивки;
  • випрямлене волосся вимагають особливого догляду;
  • випрямлені хімічним методом волосся можна сушити феном, тільки природним шляхом;
  • при випрямленні з допомогою праски засоби для фіксації волосся потрібно наносити після того, як пасма були вирівняні.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні