Вправи для нижнього преса живота

Якщо ви стежите за своїм здоров’ям, то вам обов’язково слід виконувати вправи для нижнього преса живота. Ці вправи полегшують пологи, запобіжать провисання очеревини після пологів. Також виконання цих вправ у майбутньому запобігти опущення внутрішніх органів. Ну, і звичайно, ви станете власницею підтягнутого плоского животика!

У цій статті ми наведемо вправи, які зміцнять і підтягнутий живіт, спину і стегна.

Паралельні лінії

 • Лягаємо на спину на підлогу, піднімаємо ноги, згинаємо їх в колінах, формуючи прямий кут. В руки для хорошої координації рухів беремо невеликий м’ячик, згинаємо в ліктях і м’ячик злегка нахиляємо до грудей.
 • Напружуємо м’язи преса, руки з м’ячем витягуємо перед собою, піднімаємо від підлоги верхню частину тулуба, одночасно випрямляти ноги. При цьому тримаємо ноги так, щоб з підлогою вони склали 45о, руки тримаємо у витягнутому положенні паралельно ніг. Завмираємо в цьому положенні на кілька секунд. Вправу повторюємо 8-10 разів.
 • Ролловер

  Це вправа для нижнього преса можна назвати іншими словами — скручування за голову, який допоможе опрацювати нижній прес, підвищить витривалість і гнучкість м’язів спини.

 • Лягаємо на спину на підлогу, руки долонями вниз повинні лежати на підлозі з боків тіла, ноги витягнуті. Далі повільно піднімаємо ноги, поки вони не стануть перпендикулярно вгору, при цьому стопи повинні бути розслаблені. Продовжуємо плавно піднімати вгору стегна і заводити за голову ноги. Великі пальці обох ніг повинні бути спрямовані в підлогу позаду голови. Завмираємо в цьому положенні на кілька секунд.
 • Тепер все робимо в зворотній послідовності — випрямляти ноги, поки вони з тулубом не складуть прямий кут, і тільки потім їх плавно опускаємо на підлогу. Вправу повторюємо 8-10 разів.
 • Кроки альпініста

  Ці вправи для живота зміцнять як нижній прес, так і сідниці і м’язи спини. Крім цього дана вправа чудесним чином спалює накопичився жир.

 • Приймаємо початкове положення, як ніби збираємося віджиматися: спираємося на пальці ніг і витягнуті руки. Тіло тримаємо прямо.
 • Підтягуємо до грудей праве коліно, при цьому не міняємо положення тіла, завмираємо на кілька секунд.
 • Повертаємося у вихідне положення, те ж саме робимо лівою ногою. Вправу повторити 10 разів для кожної ноги.
 • Вправи для преса з гантелями

  Ну, для початку слід зазначити, що вам потрібні невеликі гантелі вагою в 1, 5-2 кілограма. А тепер про самому вправи для живота, яке ще є і засобом, що допомагає м’язи плечей і рук тримати в тонусі.

 • Лягаємо на спину, заводимо за голову руки з гантелями. Ноги над підлогою піднімаємо так, щоб вийшов кут 45о. У той же час плавно піднімаємо руки з гантелями, вони повинні знаходитися над грудьми.
 • Плавно повертаємося у вихідне положення. Ногами не торкаємося підлоги. Вправу повторити 10-12 разів.
 • І в ув’язненні: при виконанні всіх вправ слідкуйте, щоб ваше дихання було правильним: видих повинен здійснюватися на зусилля. Також хотілося відзначити, що вправи слід виконувати повільно, тільки в цьому випадку воно вважається правильно виконаним. Ви повинні відчувати, як працюють ваші м’язи.

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні