Хімічна, або перманентне випрямлення волосся

Для кожної жінки є свій ідеал краси, до якого вона прагне. Зазвичай буває так, що дівчата — власниці прямого волосся, витрачають чимало часу і коштів, щоб одержати хвилясті і об’ємні волосся. А власниці кучерявого волосся часто бажають мати прямі волосся і всіляко експериментують зі своєю шевелюрою. Для таких жінок були винайдені праски й спеціальні засоби для цих маніпуляцій. Однак прогрес на місці не стоїть. З’явився абсолютно новий спосіб вирішити цю задачу, причому на більш тривалий час. А точніше, на кілька місяців. Називається новий метод боротьби з кучериками — хімічна, або перманентне випрямлення волосся.

Родом з країни висхідного сонця.

Сучасні жінки мають в своєму арсеналі доволі багато способів для досягнення ідеального стану волосся. Є істотний мінус в цих способах — вони недовговічні. Японія — це країна, що позиціонується як постачальник передових технологій. Стараннями саме японських вчених була створена унікальна технологія з перманентного випрямленню натурально кучерявого волосся або випрямляння волосся, що піддавалося хімічній завивці.

Програма називається Straight’n Shine, що в перекладі з англійської означає «прямі і сяючі». Після проведеної процедури волосся перетворюються: стають ідеально прямими, гладкими і блискучими. Майже на дев’ять місяців можна буде забути про інші способи, спрямованих на випрямлення волосся, про покупку дорогих засобів і утюжках. Після закінчення саме такої терміну рекомендується відросло коріння волосся стягнути з новою процедурою.

При виборі методу випрямлення волосся слід віддати перевагу перманентне випрямлення, ніж використання утюжків. Другий спосіб завдає шкоди волоссю, змінює їх структуру. При першому методі волоссю не тільки не буде завдано якоїсь шкоди, але, навпаки, збережеться їх природна сила, додасться блиск і покращиться структура. До складу засобу, використовуваного при перманентному, або хімічному випрямленні, входять протеїни пшениці, ефірні олії, бетаїн і вітамін С. Безсумнівним плюсом даної процедури є можливість в цей же день пофарбувати волосся. Досягається це завдяки особливому складу коштів. Для кожного клієнта майстер підбирає індивідуальний варіант складу засобу, враховуючи тип волосся.

Після процедури випрямлення зачісці не страшний ні дощ, ні сонце. Не потрібно і тривала ранкова укладання зачіски, що особливо цінно в даному методі випрямлення. Доглянута і прибрана зачіска в будь-який час доби гарантована. Хімічне випрямлення особливо рекомендується природним брюнеткам, мають волосся грубі, жорсткі і часом хвилясті.

Етапи процедури перманентного випрямлення волосся.

Спочатку волосся обробляються шампунем глибокого очищення. Потім їх підсушують. Спеціальний склад наноситься через п’ятнадцять хвилин. Він пом’якшує волосся і розгладжує кучеряве ділянки. Після змивання складу волосся обробляються термозахисним спреєм. Потім кожна пасмо волосся проглаживается керамічним праскою, починаючи від коренів і до кінчиків волосся. По закінченні процедури майстер наносить фіксаж, промиває волосся і висушує їх.

Тривалість процедури становить від п’яти до восьми годин. Залежить це від довжини волосся. Дуже часто випрямлення здійснюється двома майстрами одночасно. Робота ця задоволена трудомістка, звідси і висока вартість послуги. Але жінку, мечтающую про ідеально прямих волоссі, результат обов’язково порадує. Наступна процедура займе небагато часу, так як потребує лише коригування коренів волосся.

За випрямленими волоссям, що особливо розташовує до цієї процедури, не потрібен спеціальний догляд. Лише в перші три дні після випрямлення не варто користуватися шпильками і гумками, щоб не пошкодити форму волосся і зберегти більш якісний результат. Для кожної жінки індивідуально майстер здійснить підбір шампунів і бальзамів, щоб підтримувати красу і силу волосся.

Цікава можливість передбачена для жінок, які не мають бажання розлучатися зі своїми кучерями, але втомлених укладати свою гривку. Фахівець може зробити випрямлення чубчика, і щоденне її укладання піде в минуле.

Сучасні технології на озброєнні у жінок.

Процедура перманентного випрямлення волосся відносно нова, але миттєво стала популярною. Оцінили її переваги і зірки театру і кіно, бізнесмени і моделі. Приміром, Олена Ханга — відома телеведуча залишилася задоволена результатом зробленого нею перманентного випрямлення. Її волосся, від природи неслухняні, стали красивими і гладкими.

Відвідавши елітний салон краси, жінки зможуть отримати попередню консультацію, де з клієнтами обговорять процедуру випрямлення і дадуть відповідь на всі ваші питання.

Використовуючи технологію перманентне випрямлення волосся, майстри-професіонали дарують жінкам реальну можливість бути стильними, красивими і бажаними незалежно від віку і від пори року. У нашому двадцять першому столітті жінці бути і залишатися красивою допомагають досягнення вчених. Технологія перманентне випрямлення волосся — одне з таких досягнень. Важливий той факт, що ця процедура не завдає шкоди здоров’ю. Необхідно лише звернутися до фахівців за створенням ідеального образу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні