Хімічний процес фарбування волосся

Перше, що змінює жінка, коли хоче чогось нового в житті — це зачіска або колір волосся. Новий відтінок і укладання здатні не тільки поліпшити настрій, але і додати впевненості. Хімічний процес фарбування волосся сам по собі дуже серйозний.

Осінній марафон

Зміна сезонів — час експериментів! І на те є, принаймні, дві причини. По-перше, осінь зі шкільних часів асоціюється у нас з початком нового року, нового життя. Навіть зміну роботи ми за звичкою відкладаємо на вересень-жовтень. Ну, а зміни в особистому житті найпростіше визначити зміною іміджу. По-друге, після довгострокового річного спілкування з сонцем волосся втратили колишню яскравість, у них терміново потрібно вдихнути життя, а простіше всього це зробити за допомогою нового яскравого кольору! Багато вважають, що фарбування волосся — проста процедура, яку можна легко виконати, варто тільки нанести потрібний відтінок волосся. На практиці ж все інакше: сірі мляві кінці і яскраві коріння золотистого кольору, не зафарбований сивина, тьмяний колір або невиразний відтінок, — ось до чого може призвести легковажна зміна кольору волосся.

Фарби мають 3 рівня стійкості

1. Фарби без аміаку і без перекису водню змиваються через тиждень (6-8 використання шампуню).

2. Фарби без аміаку і з низьким вмістом пероксиду водню проявляючої емульсії, це фарби тон-в-тон, змиваються через місяць-півтора (24-28 використання шампуню). Вони вважаються полуперманентными і практично нешкідливі для волосся.

3. Фарби, що містять аміак і перекис водню, колір яких майже не змивається. Потрібно тільки підфарбовування коренів.

Безаміачні фарби: міф чи реальність

Революція в фарбуванні сталася в той момент, коли був розроблений компонент етаноламін, який так само відкриває шлях у серце волосся для барвника, але ставиться до волосся береженее і діє не так агресивно. Він не має різкого запаху, м’яко і делікатно впливає і не завдає шкоди волоссю під час фарбування. Безаміачні фарби підходять і для сивого волосся, але за умови, що їх кількість становить не більше 50%. Слід пам’ятати, що фарбування волосся — це хімічний процес, тому для відмінного результату потрібно обов’язково враховувати кілька факторів: функції барвника, структуру волосся і температуру приміщення.

Функції барвника

Аміачний (Socolor beauty) стійкий барвник призначений для фарбування волосся тон-в-тон темніше, що світліше до 5-ти тонів і фарбування сивини. Його обов’язково змішують з активним емульсією або оксидантом. Це стійкий барвник, тому волосся вже ніколи не придбають первісний колір. Стійкість аміачного барвника при належному догляді може зберігатися до 6 тижнів. Безаммиачный (Color Sync) полустойкий барвник призначений для фарбування тон-в-тон і на пару темніше. В сучасних формулах він так само зафарбовує сивину. Цей барвник не змінює натуральний пігмент волоса і тримається до 4-х тижнів. Він самий щадний, в його складі є керамидный відновлюючий комплекс.

Структура та колір волосся

Уявіть, що волосся — це полотно художника, на яке він наносить фарбу. Фактура і колір полотна впливають на кінцевий результат. Якщо воно червоне, то складно буде нанести на нього жовтий колір. Якщо полотно має нерівну поверхню, то фарба погано лягати, не зчеплені з основою. Це всього лише приклад, але він наочно ілюструє, що якщо волосся пошкоджені, січеться і ламаються, то і колір вони будуть тримати погано. Тому пошкоджені волосся перед фарбуванням завжди потребують серії процедур по відновленню. Для роботи з ними необхідно використовувати тільки безаміачні барвники. Температура фарбування в приміщенні, де його проводять, повинна бути від 21 до 25 градусів. Тільки в цьому випадку можна гарантувати якісний результат. І, звичайно, не варто занадто часто експериментувати з кольором вашого волосся. Не експериментуйте з відтінками, вибираючи продукцію різних марок. Зупините вибір на одному тоні і подкрашивайте відросле коріння по мірі необхідності, а в салон ходіть тільки для корекції кольору. Професійні барвники більш м’яко працюють з волоссям. Також після фарбування в салоні можна пройти процедуру відновлення волосся, яка нейтралізує лужні залишки і допомагає зберегти насиченість кольору на більш довгий час. Вибираючи колір фарби для волосся, професіонал враховує безліч нюансів: вихідний колір, фони освітлення, структуру і пористість волосся. Можна також відвідувати процедури дбайливого іонного фарбування: біоламінування або фитоламинирование. Вони не тільки надають відтінок, але і здатні відновити волосся, додати їм щільність, об’єм і блиск. Склад «запаює» нерівності, волосся товщають і набувають еластичність.

Продовжуємо життя насиченого кольору

Часте фарбування може сильно пошкодити волосся. У процесі фарбування вони втрачають цінні ліпіди, в результаті чого стають більш уразливими, втрачають блиск, м’якість і інтенсивність відтінку. Засоби для догляду та укладання з родинними волоссю компонентами допомагають заповнити втрату ліпідів і повернути їм здоровий зовнішній вигляд. Зміст сонцезахисного фільтра у формулі таких коштів дозволить зберегти колір яскравим і насиченим. Шампунь, ополіскувач і маску вибирайте спеціально для фарбованого волосся. РН таких коштів підібраний таким чином, щоб збалансувати його в результаті використання шампуню та ополіскувача разом і привести до оптимальної для волосся кордоні: 4.5-5-5. Ополіскувач необхідно використовувати кожен раз після очищення волосся, а маску — в залежності від типу волосся від двох до чотирьох разів на тиждень. Фарбування в цілому сушить волосся, тому не можна нехтувати додатковою зволожуючим відходом. Не забувайте про засоби, спрямовані на збереження кольору волосся і харчування. Крім традиційних шампунів і масок придбайте засоби незмивного догляду!

Зафарбовуємо сивину

Фарбування сивого волосся в першу чергу залежить від якості застосовуваного барвника. Вибравши неякісний продукт, ви ризикуєте не тільки не зафарбувати сивину, але і отримати ефект «перуки», а також неприродний колір без блиску і насиченості. Колір можна вибрати будь-який, але варто уникати «холодних» тонів: вони будуть виглядати неприродно і давати відблиски. Відмовтеся від світлих тонів з жовтизною. Ваш вибір — натуральні русяве, каштанове, пшеничні тони. Процес фарбування сивого волосся раніше обіймав довгі години, тому, що спочатку проводилася предпігментація (насичення порожнього сивого волоса меланіном), а потім вже фарбування у бажаний колір. Сьогодні з’явилися «розумні» барвники, які поєднують предпигментацию і фарбування в одній процедурі. Засоби для укладання повинні містити, як мінімум, сонцезахисні фільтри, як максимум — термозахисні компоненти. При тепловому впливі кількість вітамінів значно підвищується. Гаряче повітря фена сприяє проникненню вітаміну В3 і провітаміну В5 в структуру волосся, що забезпечує активний догляд зсередини. Вітамін В3 покращує здоров’я волосся і шкіри голови, а провітамін В5 забезпечує необхідний рівень зволоженості, завдяки чому волосся стають еластичними і блискучими. Ось кілька порад по догляду: по-перше, не розчісуйте мокре волосся відразу після фарбування: цим ви додатково травмуєте їх. По-друге, перший тиждень після фарбування мийте голову кип’яченої або фільтрованої водою. По-третє, після фарбування бажано не укладати волосся за допомогою щипців, а згодом використовувати кошти з термозахистом.

Коментувати статтю

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні