Хвилясте довге волосся

Довгі кучеряве волосся — головний секрет жіночої сексуальної привабливості і краси. Довгі рівні волосся виглядають сексуально, якщо їх не заковувати в «кінські хвости». Короткі волосся набагато менше подобаються чоловікам, ніж довге волосся. Це тому що жіночі довгі волосся асоціюються у чоловіків з невинністю, з молодими дівчатами, з юністю, а ось зрілі жінки найчастіше носять короткі стрижки.

Довге хвилясте волосся

Щоб у жінки були шовковисті, красиві, блискучі волосся, бажано регулярно робити маски з фруктів і овочів або з 2-х яєць з 1 ч. л. оцту, борошном і медом. Мити волосся потрібно не рідше двох разів на тиждень відповідним шампунем. Не зловживайте плойкою, феном, вони послаблюють красу волосся. Розчісуватися потрібно дерев’яним гребінцем або масажною щіткою, при цьому одночасно масажується шкіра голови і поліпшується кровообіг.

Менше нервуйте, щоб не з’явився ризик передчасного посивіння. Жінка може компенсувати відсутність гарної фігури хвилястими, довгими, густими волоссям, красивим обличчям, добротою, розумом і кмітливістю.

Немає романтичніше зачіски, ніж хвилясте волосся, але для того, щоб кучеряве волосся виглядали привабливо, потрібно вибрати правильну стрижку. Основна проблема кучерявого волосся — вони пушатся. Для вирішення цієї проблеми потрібні довгі волосся або необхідна коротка стрижка.

Для того щоб кучеряве волосся виглядали привабливо, потрібно обов’язково підстригати кінчики волосся по одній лінії. Слід приділяти особливу увагу укладанню. За рахунок тяжкості довгі кучеряве волосся стають трохи прямими. Якщо ви збираєтеся позбутися обридлих кучериків, на допомогу прийде плойка для завивки. Але не слід захоплюватися випрямленням, волосся це шкідлива процедура.

Ще в давнину довге волосся вважалися ознакою міцного здоров’я та краси. Довге волосся вимагають до себе особливого догляду. Зачіски на довге волосся складно робити, але перукарське мистецтво вже досягло такого розвитку, що можна принести фото сподобалася зачіски і вам зроблять таку ж зачіску для довгого волосся. Чим складніше зачіска, тим дорожче вона буде, але люди заради краси йдуть на все.

Не економте гроші і час на догляд за волоссям, якщо хочете, щоб чоловіки бажали вас.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні