Я хочу красиві, здорові волосся

Одним з найголовніших атрибутів жіночої краси є жіночі волосся, красиві, здорові волосся. В наші дні дуже великий вибір різноманітних шампунів і кондиціонерів, масок і сироваток, і навіть щіток для волосся, які впливають на структуру волосся. Косметологи всього світу намагаються удосконалити косметику для волосся і з кожним днем вибір професійних засобів для волосся стає все більше і більше. Волосся потребують щоденного догляду, дорогий стрижки і якісних кондиціонерів. Вони повинні сяяти здоров’ям, але як добитися таких результатів? Я хочу красиві, здорові волосся — хоч раз, та й говорила кожна з нас.

Але як домогтися таких результатів, як отримати здорові гарне волосся, і чим користуватися? Весь секрет у шампуні! Саме шампунь перешкоджає нашим бажанням.

Користуючись шампунем, ми не замислюємося про його складі, і навіть поняття не маємо до чого призводить той чи інший інгредієнт. Якщо навіть прочитати етикетку шампуню, нам це нічого не дасть. Купуючи шампунь, ми орієнтуємося тим, для яких волосся шампунь призначений і віддаємо перевагу тим шампуням, де написано, що вони професійні і містять той або інший натуральний екстракт. Але дам вам підказку, якщо той чи інший інгредієнт знаходиться далі сьомого місця, то можна вважати, що цього інгредієнта у шампуні майже немає. Далі сьомого місця знаходяться в основному інгредієнти натурального походження, такі як екстракти ромашки або шалфеи, алое або меду.

Раніше, тисячі років тому, коли не було шампунів, люди мили голову просто водою, або засобами, що знаходилися під рукою, і наші предки мали красиві і здорові волосся. А ми навіть і не цікавимося цим, а дуже навіть дарма. Багато тисяч років тому наші предки все-таки вміли доглядати за волоссям. Вони вважали, що людина через волосся отримують силу з землі. А чим довше волосся, тим більше мозок отримує кисню.

Чим користувалися в давнину? Ще моя бабуся в дитинстві мила голову жовтком яйця. Отже, на вологе волосся наносимо жовток. Акуратно втирайте в шкіру голови протягом п’яти хвилин, а потім змийте теплою водою. Тільки будьте уважніше і не використовуйте білок яйця, так як він може згорнутися в ваших волоссі від теплої води. І потім вам буде дуже важко позбутися від них.

Сучасні шампуні містять багато шкідливих речовин, такі як триклокарбан — він згубно впливає на шкіру і викликає ракові захворювання і патології в ранньому віці у дітей. Лаурилсульфат натрію — сильний алерген шкіри, і послаблює захист організму, саме за рахунок цього компонента шампунь відмінно піниться. І саме з-за цього компонента волосся швидко брудняться. При митті волосся ПАР взаємодіє з кератином і від цього порушується структура волосся, і разом з брудом змиваються захист волосся, тим самим вони стають ламкими, тьмяними і неслухняними. Шкіра голови сушиться, з’являється лупа і свербіж голови. Так само лаурилсульфат натрію може викликати сильну алергію, дратує очі. Різні антибактеріальні добавки — вони вбивають клітини мозку, і несе небезпеку вагітним жінкам. Список шкідливих речовин може бути нескінченним, і тому не ведіться на спокусливі реклами, де вам обіцяють шикарні волосся. При покупці шампуня орієнтуйтеся на те, що ви хочете для себе і своїх волосся.

Був проведений експеримент, на базі військової частини солдати мили свої танки кількома видами шампунів. В одному з шампунів не було лаурилсульфату натрію в складі і їм було дуже важко відмити танк від мазуту і бруду, а в інших шампунях містився сульфат натрію, але в кожному з них з різною концентрацією. До радості солдатов, ці шампуні з легкістю впоралися зі своїми завданнями і відмили танки від мазуту. Що ж робить шампунь з нашою шкірою голови і волоссям, якщо йому під силу мазут?! Я б сказала, що в наш час ніхто не буде піклуватися про вашу красу і здоров’я, якщо ви не подбаєте про це. А виробники і продавці прагнуть тільки поповнити свої рахунки в банках.

Наступний експеримент полягав у тому, що зібрали кількох вчених дерматологів, заздалегідь передрукували на аркуші А4 складу гелю для інтимної гігієни, шампуню, гелю для рук і гелю для душу, розлили ці кошти у прозорі склянки, і дали вченим визначити за складом і що є що. Вчені були в замішанні і ніхто нічого точно не зміг сказати; один твердив, що за складом це шампунь, гель для душу, інший твердив, що гель для рук це гель для інтимної гігієни. В результаті прийшли до висновку про те, що всі ці засоби не відрізняються нічим за складом і можна гелем для інтимної гігієни : мити тіло, а шампунь використовувати як гель для рук. Це знову говорить про те, що виробники лише прагнуть нажитися на безмежну довіру людей.

Так само не варто користуватися шампунями, що містять силікон, так як силікон обволікає волосся навколо від кореня до кінчика, але всередині силікону волосся перестають дихати і стає ламким, неслухняним, і починають випадати. Так, звичайно красиво, волосся стає пишним, блискучим, гладким і слухняним і створюється ілюзія того що у вас красиві, здорові волосся… але це тільки зовні. Уникайте шампунів «2в1» так як такі шампуні залишають наліт на волоссі, який змивається тільки при наступному митті голови, і то не повністю, він обважнює волосся, волосся втрачають обсяг.

Щоб зберегти волосся від шкідливих компонентів, мийте голову не частіше, ніж через день, і перед тим як нанести на волосся шампунь потрібно намочити волосся і протримати волосся в мокрому стані хвилин 8-10. Чим частіше ви миєте голову, тим швидше вона забруднюється. Чим волосся коротше, тим швидше вони брудняться. І при митті голови збийте піну на долоні, а не наносите шампунь відразу на волосся. І завжди ретельно змити шампунь. А найголовніше, не купуйте шампуні у маленьких кіосках і магазинчиках, краще віддайте перевагу професійним магазинах, так менше ймовірність натрапити на підробку, що ще гірше. А так само користуйтеся народними засобами, вони куди ефективніше, ніж дорогі шампуні і кондиціонери.

Природно від шампуню відмовитися неможливо, але якщо ви будете уважні до вибору шампуню, то ви зможете мінімізувати шкоду, що приносить шампунем, і тоді ваше бажання Я хочу мати красиві, здорові волосся стане дійсністю.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні