Як часто потрібно мити голову

Багатьох жінок хвилює питання, як часто потрібно мити голову. Мити волосся потрібно так часто, як вони того вимагають. Жирні волосся швидше втрачають вигляд, їх і доводиться мити частіше. Нормальні і сухі волосся значно довше зберігають чистий вигляд, але багато хто, щоб укласти волосся миють їх з-за необхідності. Якість сучасних шампунів дозволяє часто мити голову, ні скільки не побоюючись за здоров’я волосся. Якщо правильно підібрати шампунь, то часте миття волосся принесе тільки користь, волосся будуть мати здоровий блиск, стане пружним, еластичним і пружним. Фахівці з догляду за волоссям кажуть, що шампуні хорошої якості з поживними речовинами добре впливають на волосся і в цілому на організм людини.
Перед миттям голови — расчешитесь
Перед тим, як мити голову потрібно волосся, як слід розчесати, таким чином, вимиються лусочки відмерлих клітин шкіри голови, після розчісування їх кількість збільшується. І тоді після миття волосся будуть значно краще виглядати.

Температура води
На початку миття голови потрібно застосовувати більш високу температуру води, ніж при закінченні процедури, так як це дозволяє змити бруд і жир з поверхні шкіри голови. Але й занадто гарячу воду не можна застосовувати, так як вона спровокує передчасне випадання та посивіння волосся.

Почнемо
Шампунь наллємо на руки, потім розітремо по всій поверхні долонь, і потім нанесемо на волосся. В залежності від ступеня забруднення волосся, їх стану і типу, вони миються 1, 2 або 3 рази, потім ретельно споліскують теплою водою, навіть незначна кількість шампуню не можна залишати на волоссі.

Народні засоби
Крім шампунів можна використовувати і замінники шампуню. Народна медицина для миття волосся рекомендує застосовувати жовток, змішаний з медом або сам по собі. Ті, люди, які миють волосся натуральними засобами, стверджують, що яєчний шампунь, ніби відроджує волосся. Для живлення волосся і шкіри голови використовують розмочений у воді гірчичний порошок з житнім хлібом, житній хліб, розмочений у воді. Яєчний жовток при митті голови теж можна додати до шампуню.

Догляд після миття
Після миття нанесемо маску або бальзам, витримаємо деякий час і ополоснем волосся прохолодною водою. Це робимо, щоб лусочки волосся, які від температури розкрилися, знову щільно пристали до основи волосини, тим самим забезпечивши блиск волоссю. Якщо волосся не спалені освітлюючими засобами або не сильно пересушені, то можна використовувати трохи підкислену воду. Якщо використовуємо бальзам, то за рекомендаціями фахівців, його змивають не до кінця, залишився на пасмах волосся, він захистить волосся від впливу сонячних променів, захистить їх від гарячої укладки, зробить їх слухняними, і вони будуть краще виглядати. Після миття потрібно використовувати або бальзам або маску, щоб волосся не отримували надмірне харчування.

Якою водою можна мити волосся?
Якщо волосся пошкоджені від світлих коштів або втомилися від хімічної завивки, то краще використовувати відстояну кип’ячену води або мінеральну воду. З давніх часів ще рекомендували «срібної» води, так як іони срібла корисні для волосся і для шкіри голови. Таку срібну воду досить просто зробити, для цього потрібно кинути в тазик з водою срібне прикраса або монетку.

Для ополіскування волосся підійдуть трав’яні настої, вони додадуть легкий відтінок. Настій ромашки додасть волоссю золотистий відтінок. Липа благотворно впливає на волосся будь-якого типу. Кропива підходить для пошкодженого і сухого волосся, вона зробить волосся більш густим. Насичений чайний настій підійде темним волоссям.

Не потрібно відразу після миття голови розчісуватися, потрібно трохи в природних умовах підсушити волосся, а потім приступати до укладання.

Голову потрібно мити так часто, як того вимагають волосся, по мірі їх забруднення, і в залежності від тієї чи іншої ситуації, коли потрібно укласти волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні