Як користуватися професійною фарбою для волосся

Професійні фарби для волосся мають свої особливості. Так, наприклад, в комплект звичайної фарби входить проявник і тюбик фарби. При використанні вміст обох флаконів змішується, після чого фарбу можна наносити на волосся. У комплект професійної фарби входять кілька флакончиків, у зв’язку з чим у жінок з’являються питання про те, як користуватися професійною фарбою для волосся.

Слід зазначити, що перед фарбуванням волосся професійної фарбою їх краще не мити. Барвник повинен бути нанесений на сухі, не свіжовимите волосся. Це пов’язано, насамперед, з меншим травматизмом волосся і шкіри голови від фарби, так як шкірний жир виконує захисну функцію. Крім цього, такі волосся більш сприйнятливі до барвнику. На чисті, вимиті, вологі волосся наносять тільки легко змиваються і відтінкові бальзами засоби типу гелів або пінок.

Застосування професійної фарби для волосся

По-перше, варто надійно захистити одяг і шкіру голови. Для цього по краю росту волосся шкіру змащують захисним кремом. Це захистить її від фарбування і роздратування. Якщо при фарбуванні волосся барвник випадково потрапив на обличчя, швидко змийте його водою з милом. У разі якщо не змити його відразу, на шкірі виникне світла пляма.

При приготуванні суміші, що складається з декількох барвників, потрібно ретельно перемішати компоненти до отримання однорідної маси. Рекомендується готувати суміш безпосередньо перед її використанням, так як вона швидко окислюється.

Не бійтеся вспінювати фарбу. Це сприяє збагаченню суміші киснем, тоді барвник буде вбиратися легше і рівномірніше.

Перед нанесенням фарби розділіть волосся на чотири сектори двома перпендикулярними лініями, зробіть проділи через центр голови. Спочатку наносите фарбу по проділах, потім перейдіть на зону потилиці і тільки потім ближче до лоба. Це пов’язано з тим, що температура потилиці менше, ніж на маківці і процес фарбування там йде повільніше.

При освітленні волосся можна відступити від правила та наносити барвник з тієї зони голови, де необхідно більшу освітлення. Однак, кромка волосся біля скронь і лоба повинна оброблятися останньої, тому що це дуже тонке волосся, які дуже сприйнятливі до фарби. Якщо цим нехтувати, то при освітленні коріння волосся у особи виявляться занадто світлими, а при фарбуванні у темні тони, навпаки, занадто темними.

У разі сивого волосся барвник потрібно наносити спочатку на місця з великим відсотком сивини. Відсоток сивого волосся розраховується відносно загальної маси волосся.

Інтенсивні червоні тони барвника спочатку наносять на кінці волосся і волосся по всій довжину, не доходячи до коренів на 2 див. Щоб фарба не потрапила на корені, під пасма можна підкласти ватні валики. І тільки потім барвник наносять на корені волосся. Іноді для коренів рекомендують використовувати окислювач слабкіше на одну сходинку. Цей же принцип використовується, якщо потрібно домогтися ефекту темних коренів на більш світлій загальній масі волосся.

При фарбуванні відрослих коренів барвник наноситься спочатку на коріння. Потім для вирівнювання кольору по всій довжині волосся приблизно за 5-10 хвилин до кінця розвитку кольору.

Час витримки

Час витримки потрібно дотримуватися суворо. Барвник повинен знаходитися на волоссі стільки часу, скільки обумовлено інструкцією. Час правильно відраховувати з моменту, коли на волосся була нанесена вся фарба. Якщо барвник буде змитий раніше часу, то ефект може бути несподіваним і навпаки, якщо перетримати барвник, волосся стануть ламкими і чутливими.

Змивка барвника

При досягненні потрібного кольору проводять емульгацію. Для цього на волосся наноситься невелика кількість теплої води, трохи піниться і рівномірно розподіляється по довжині волосся масажними рухами, не забуваючи про крайову лінію росту волосся. Цей процес дозволяє легко надати волоссю блиск і змити фарбник з шкіри голови.

Потім волосся ретельно промивають теплою водою, спеціальним шампунем, обробляють нейтралізуючим бальзамом для видалення залишків барвника. Це важливо, так як вони можуть провокувати поступовий процес окислення після користування фарбою для волосся, знебарвлення і освітлення.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні