Як накручувати поролонові бігуді

Волосся, завиті з допомогою поролонових бігуді, виглядають природно — пружні завитки, довго зберігають форму, а технологія завивки вважається більш щадним, ніж хімічна завивка. Якщо ви не знаєте, як накручувати поролонові бігуді, читайте дану інструкцію.

Для завивки волосся на поролонові бігуді, вам потрібно:

  • упаковка поролонові бігуді необхідного діаметра;
  • гребінець (для відділення пасм);
  • пульверизатор з водою;
  • невеличке дзеркальце.

Інструкція, як правильно накручувати бігуді.

Змочіть волосся так, щоб вони стали трохи вологими. Якщо вимили всю голову, підсушіть волосся феном. Кінчики волосся повинні бути мокрими, так локони не втратять форму після накручування. Для кращої фіксації можна нанести на волосся засіб для укладання.

Розташуйтеся перед великим дзеркалом, а маленьке дзеркальце використовуйте, щоб контролювати потиличну частину голови. Діаметр бігуді залежить від довжини волосся та бажаного розміру локонів — короткі волосся краще накручувати на тонкі валики, волосся довге фіксують товстими бігуді.

Накручувати поролонові бігуді треба починати з потилиці, після чого накручуйте волосся з боків і переходьте до роботи над локонами на тім’яній частині і до чубчику. Частина волосся слід підняти, розчесати і накрутити на бігуді — товщина пасма повинна бути не більше довжини бігуді, а то завиток не вийде пружним. Притримуйте пальцями за кінчики пасмо волосся, притискаючи її до валику бігуді, а другою рукою тугіше накручуйте волосся. Однак стежте, щоб шкіра сильно не натягалася. Пасмо кріпиться до підстави локона, бігуді фіксуйте рівне. Конструкцію зазвичай закріплюють гумкою, якщо її немає, можна взяти шпильки і скріпити бігуді між собою.

Знімати бігуді теж треба правильно. Пасма повинні висохнути до кінця — тільки тоді їх можна звільнити від бігуді. Розкрутіть локони і не розчісуйте відразу.

Спеціальні прийоми при накручуванні

  • Чим довше волосся, тим локон повинен бути тонше.
  • Для того щоб коротке волосся не сповзали з бігуді, їх можна подовжити за допомогою паперу.
  • Якщо ви вирішили скріпити бігуді шпильками, то встромляти їх слід у напрямку, протилежному накручування.
  • Для фіксації тонких волосся вибирайте засіб легкої текстури.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні