Як наносяться готові маски на волосся

Маску для волосся краще перетримати на волоссі, ніж недотримати. Багато наносять маску на кондиціонер на 20 секунд і швидко змивають, щоб «не погіршити волосся». Потрібно підбирати маски, які відповідають вашому типу волосся і нічого не утяжелится. Коли ви наносите маску на обличчя, вона ж сама не зможе втекти з шкіри. Така маска для волосся добре вимивається.

Як наносяться готові маски на волосся?

Краще всього наносити маску за допомогою гребінця з рідкими зубцями, тільки не дерев’яної гребінцем, вона може розшаруватися і розбухнути від води. Гребінцем потрібно розділити волосся на пасма і рівномірно розподіляйте маску на волосся. Наше завдання-домогтися того, щоб маска закутала кожну пасмо і кожен волосся. Зазвичай маски дуже слизькі, гребінець не зможе заплутатися і ви не вирвете мокрі волосся.

Буде чудово, якщо при нанесенні маски, ви будете гріти голову. Є фени з ковпаками-рукавами, за ним йде тепле повітря від фена до голови, але можна взяти харчову плівку або поліетиленовий ковпак. А що стосується часу, потрібно дотримуватися часу, який зазначено на упаковці, це десь 10 хвилин, або не потрібно і витрачатися на маску. Адже краса вимагає часу.

На які волосся потрібно наносити маску?

Подібні маски, як правило, наносимо на трохи вологе локони або майже сухі, робимо до миття голови, а значить, наносимо на брудні волосся. Для комфорту нахилимо над раковиною голову і втираємо в коріння волосся, потім рівномірно розподілимо маску по всьому волоссю, використовуючи гребінець з рідкими зубцями. У кого жирне волосся — потрібно рясно змастити шкіру голови. А власницям сухого волосся варто звернути увагу на кінчики волосся.

Після нанесення маски утеплимо голову, щоб отримати швидку реакцію, наприклад, одягнемо поліетиленову плівку, а зверху обмотаємо голову теплим рушником. В кінці голову промиємо від маски. Якщо маску наносили на брудні волосся, то змиваємо за допомогою кондиціонера і шампуню. Ну, а якщо ви помили голову до того, як нанесли маску, то змиваємо теплою водою.

На закінчення додамо, що можна наносити маски для волосся згідно з цим радам, тоді ваші волосся будуть красиві і блискучі.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні