Як не помилитися при виборі шампуню

Давно минули дні, коли шампунь використовувався лише для того, щоб змити з волосся бруд. Зараз, купуючи шампунь, ми вибираємо не просто рідина для миття голови, а багатофункціональний засіб догляду за волоссям. Тому дуже важливо впевнитися, що ваш вибір є оптимальним. На що ж потрібно звернути увагу при покупці шампуня?

1. Для красивих, але жирних або м’яких волосся кращий вибір — це шампунь, який додає зачісці об’єм. Уникайте поєднання шампуню і кондиціонера, а також шампунів, які декларують зволожуючу дію на волосся. Такі шампуні зроблять зачіску менш пишною і підкреслять недоліки м’яких волосся. Тому фахівці радять власникам м’яких і жирного волосся застосовувати шампуні, призначені для створення об’єму. Їх можна використовувати як щодня, так і через день. Якщо ж ви звикли до кондиціонерів, то намагайтеся не вдаватися до їх допомоги занадто часто. Людям, які використовують для догляду за волоссям велику кількість різноманітних засобів, корисно раз на тиждень застосовувати спеціальні очищаючі шампуні, щоб позбутися з’являється з часом надлишку таких коштів. Експерти також рекомендують при митті голови використовувати прохолодну або теплу воду. Занадто гаряча вода змушує волосся відкриватися, в результаті чого волосся і шкіра голови пересихають, а це призводить до посилення активності сальних залоз, які прагнуть компенсувати організму втрату вологості.

2. Для кучерявого волосся добре підходять зволожуючі шампуні, тому що такі волосся часто бувають жорсткими або сухими. Це відбувається тому, що кучеряве волосся гірше сприймають живлять і змащувальні речовини, що надходять з шкіри голови. До речі, з цієї ж причини кучеряве волосся виглядають краще, якщо ви не миєте їх щодня. Звичайні зволожуючі шампуні можна поєднувати зі спеціальними засобами для кучерявого волосся, які включають в себе віск, олія з насіння дерева ши або горіхові масла. Існує також спеціальний шампунь для кучерявого волосся.

3. Фарбоване волосся вимагають застосування відповідних шампунів. До їх складу входять дбайливі миючі засоби типу керамідів, які не позбавляють волосся кольору. Окремі шампуні цього типу навіть містять речовини, що захищають фарбоване волосся від впливу зовнішніх агресивних факторів. Фахівці вважають, що фарбоване волосся потребують зволоженні, тому рекомендують один раз в місяць застосовувати маски для волосся, щоб компенсувати дефіцит вологи.

4. Для жорстких сухого і неслухняного волосся кращим вибором є шампуні-крему. Компонентами таких шампунів є речовини, що сприяють наданню волоссю м’якості і гладкості, полегшують розчісування. Експерти по волоссю рекомендують стійкі шампуні для жорстких і неслухняного волосся.

5. Якщо ви помітили, що ваші волосся стали інтенсивно сіктися або випадати, то існує багато варіантів боротьби з цими явищами. Найпростіше — купити спеціальний шампунь, призначений для посічених і ламкого волосся. Експерти рекомендують мити таке волосся прохолодною, а не теплою водою, так як висока температура змушує пори відкриватися, а це може призвести до посилення випадання волосся.

6. Лупа — прикрий ознака того, що шкіра голови потребує додаткового догляду, що перешкоджає її пересихання і подразнення. Втім, шампуні від лупи — самий розрекламований на телебаченні товар, тому ви напевно багато про них знаєте. Але декларувати ефективність при боротьбі з лупою — ще не значить нею володіти, тому шукайте шампуні з дбайливим дією на волосся і шкіру голови. Якісні шампуні від лупи зазвичай мають у своєму складі кокосове або касторова олія, що допомагають зберігати природний баланс живлення шкіри голови.

7. Для нормальних волосся шампуні з формулою "два в одному" — прекрасний вибір. Поєднання шампуню і кондиціонера сприятливо позначається на зовнішньому вигляді і стані нормального волосся. А якщо такі шампуні ще й захищають вашу зачіску від впливу негоди, а також підтримують оптимальний кислотно-лужний рівень (pH) волосся, то ви гарантуєте собі задоволення від покупки.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні