Як плести афрокосички

Мода на афрокосички останнім часом завойовує все більшу популярність серед молоді. Людина з такою незвичайною зачіскою мимоволі притягує до себе увагу оточуючих, виділяється з натовпу. Люди, які не володіють питанням вважають, що африканські косички це просто безліч тугих дрібних кос, сплетених з трьох прядок від коренів до самих кінчиків. Проте насправді існує безліч різних типів і технік плетіння цього незвичайного і ефектного виду зачіски.
«Класика» африканських кісок
Такі кіски носять здебільшого дівчата, але й хлопці іноді вибирають класичні афро.

Плетуть косички самим звичайним класичним способом: з трьох тонких прядок натурального волосся, починаючи від самого кореня у голови. Мінімальна довжина волосся для «класики» повинна складати 3-4 див. Але це вважається найвищим пілотажем мистецтва плетіння, тому начищающим майстрам краще вчитися на волоссі довжиною від шести-семи сантиметрів. По ходу плетіння задіюються і штучні пасма — так звані конеколоны, які за виглядом і на дотик дуже схожі на натуральні. Зачіску можна носити протягом двох-чотирьох місяців, в залежності від того, як швидко відростають у вас волосся. Після того, як коріння відросло приблизно на два-три сантиметри, зачіску слід оновити. Можна просто розплести коси. А можна підправити коси, переплетя тільки ті з них, які розташовуються на скронях і потилиці. Таким чином відросле коріння сховаються за ними і не будуть помітні.

Варіанти плетіння
Досягти різноманітності класичних афрокосичок можна за рахунок наступних дій:

 • Застосування різних за кольором конеколонов (можна використовувати як підібрані в тон волосся штучні пасма, так і яскраві кольорові).
 • Різна довжина кіс: подраздедяются на короткі — до плеча, середні — до лопаток і довгі — до талії.
 • Різна товщина кісок і відповідно їх кількість, яка варіюється від вісімдесяти до декількох сотень.
 • Варіанти оформлення проділу: він може бути по середині голови, виконаний квадратами у шаховому порядку, у вигляді двох трикутників («пісочний годинник») або проділу може не бути взагалі.
 • Способи оформлення кінчиків кісок: їх можна обрізати і запаяти, або залишити невеликий «хвостик», який в свою чергу або зав’язується на вузлик, або закручується. Можна не доплести коси на кілька сантиметрів до кінця і залишити в такому вигляді кінці, закрутивши їх спіраллю або залишити прямими.
 • Зробити з кісок загальну зачіску: їх можна заплести в одну або кілька великих кос, зібрати їх в «кінський хвіст», зав’язати вузлами, закрутити коси у «мушлю» або зробити хвилясті коси (для цього спочатку кіски заплітаються у великі коси, а потім обливаються гарячою водою).

«Швидкі» африканські косички

Зізі
Техніка зізі — один з варіантів швидкого плетіння афрокосичок. Основна її відмінність від класичного плетіння африканських кісок в тому, що для цієї зачіски використовуються вже готові найтонші (максимальна товщина діаметра однієї косички — 3 мм) штучні пасма, вже заплетене в кіски за допомогою спеціальної машинки. Ці косички з конеколона вплітаються в натуральні волосся і таким чином за досить короткий час створюється зачіска. Довжина волосся не повинна перевищувати 20 см, інакше кіски зізі не можна буде акуратно вплести. Довжина самих кісок становить не більше 80 див. Якщо вам потрібні більш короткі коси, то вони обрізаються на потрібній довжині, а кінці запаюються.

Гофре
Це теж один з видів «швидкого» афроплетения. Так само як і в зізі, тут використовуються заздалегідь заготовлені кіски з конеколона. Тільки на відміну від зізі, вони не прямі, а завите в локони або спіралі. Вплітаються точно також натуральні волосся від коренів. Зовні така зачіска нагадує «мокру» хімічну завивку і виглядає дуже ефектно.

Основна перевага «швидких» кісок в тому, що вони відносно швидко плетуться — всього через 2-3 години у вас вже нова оригінальна африканська зачіска.

З зізі і гофре також можна проводити експерименти з кольором пасом, створюючи незвичайні поєднання. Наприклад, верхні косички можна зробити природного кольору, а нижні — якого-небудь яскравого, тоді в розпущеному стані вони будуть виглядати як звичайні афрокосички, а якщо ви зробите з кісок високий хвіст, він відразу заграє яскравими веселими фарбами.

До всього іншого ця зачіска дуже економічна, при дбайливому догляді за кісками після того, як коріння відросте, можна зняти коси і вплести їх знову біля коренів.

Сенегальское плетіння
Це один з найбільш трудомістких способів плетіння африканських кісок, тому дуже рідко коли зачіска складається тільки з них. Частіше сенегальские кіски використовують спільно з іншими способами.

Техніка плетіння наступна: беруть дві сусідні пасма і скручують кожну навколо своєї осі в тонкий джгутик, потім два цих джгутика переплітають між собою. У «сенегалы» часто додають конеколоны різних кольорів.

Брейди
Такі кіски часто називають «французькою», але й цей вид також прийшов з Африки. Ця зачіска підходить як чоловікам, так і жінкам, її також дуже часто роблять дітям. Брейди на відміну від інших африканських кісок щільно прилягають до голови, але можуть закінчуватися і висячими кісками. Починатися таке плетиво може не обов’язково від кореня волосся, а з будь-якого місця. Їх плетуть як з власних пасом, так і з додаванням коноколона або різнокольорових ниточок. Час шкарпетки брейдів становить два-три тижні для своїх волосся, і до одного місяця для волосся з штучними пасмами.

Як заплести африканські косички будинку
При бажанні і наявності певного досвіду і майстерності можна заплести афрокосы не вдаючись до послуг салонів краси.

Для цього вам знадобляться наступні інструменти:

 • Конеколон — пасма з штучних матеріалів. Можуть бути кольоровими або натуральній палітри.
 • Тонка гребінець, щоб розділяти пасма.
 • Пульверизатор з водою.
 • Гаряча вода — для того, щоб закріпити кінчики. Також для цієї мети можна скористатися запальничкою.
 • Ножиці — щоб зрізати потрібний конеколон.
 • Шпильки для фіксації пасом.

Підготовка пасм
Поділяємо конеколон на окремі пасма. Так як зазвичай цей матеріал продається у вигляді однієї великої пасма, то для економії часу краще виділити з нього окремі прядки заздалегідь.

Поділяємо на зони своє волосся. Для початку подумки ділимо голову на кілька зон, в кожній зоні товщина кісок буде різна. Так, на потилиці можна заплести більш товсті коси, а зверху вже тоненькі. Верхні коси прикриють собою нижні і різниці в товщині кос помітно не буде.

Відокремлюємо пасмо для плетіння. Підставою кожної кіски служить, як правило, квадрат. Такі квадратики розташовуються на голові «шахматкою». Робиться це для того, щоб кожна наступна косичка закривала собою проділ попередньої. Таким чином кіски розташовуються акуратно і красиво. Варто пам’ятати, що дуже важливо, щоб квадратна «майданчик» під косичку була рівною і волоски не вибивалися в «чужу» зону. Інакше такий скуйовджене волосся, вплетений не в своєму квадраті буде тягнути і доставляти неприємні відчуття, а шкіра під ним може почервоніти і почати лущитися.

Для того, щоб легше було виділити пасмо, потрібно періодично змочувати їх водою з пульверизатора.

Техніка плетіння
Беремо штучну пасмо і згинаємо її посередині. Потім підкладаємо біля коренів за пасмо натуральних волосся і починаємо плести звичайну косу. Заплітаючи пару сантиметрів перемішуємо пасма конеколона зі своїми і плетемо косу далі. Це змішання пасом потрібно для того, щоб конеколон краще тримався у волоссі.

Оформляємо кінці
Щоб запаяти кінчики кісок, потрібно опустити їх у гарячу воду (90 градусів і більше), тоді косичка гарантовано не расплетется. Більш небезпечний варіант — припекти кінчики запальничкою. Але тут треба бути обережними — один невірний рух і зачіска може бути зіпсована.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні